Menu strony
Pacjent
poradnia rehabilitacyjna

Sport bywa piękny lecz i szkodliwy

Stwierdza się, że wykonywanie sportu to samo zdrowie oraz bez wątpienia w znacznej mierze tak jest, bo przez niego posiadamy wspanialszą kondycję, jak oraz również piękniejsze ciało. Jednak powinniśmy wspomnieć, że w zależności od tego, na jaki rodzaj sportu się zdecydujemy, mamy szanse również podlegać różnorakiego rodzaju urazom. Czasem są one nieduże, mimo wszystko czasami niezbędna jest pomoc odpowiednich klinik.
zdrowie - fotografia

Jakie choroby oczu leczymy za pomocą lasera?

Zaćma i jaskra: te dwie ciche choroby wzroku z początku przebiegają niepostrzeżenie.


Jakie choroby oczu leczymy za pomocą lasera?

Nie powodują bólu ani dużego dyskomfortu. Mogą jednakże przyczynić się do utraty wzroku, jeżeli nie zostaną na czas zdiagnozowane oraz nie będą leczone.
Złota medycyna estetyczna

Oferty sprzętu dla lekarzy

Kolposkopy to w dużej mierze wyspecjalizowane sprzęty diagnostyczne. Unowocześniony układ optyczny połączony z współosiowym oświetleniem determinuje właściwą kontrolę faktury zmian na tarczy szyjki macicy.
Lekarz

Psychoterapia sposobem na zrozumienie siebie

Psychoterapeuta pomaga uporać się z problemami, daje wsparcie, ustala i stosuje najlepsze w danej sytuacji sposoby terapii. Aby znaleźć poradnię i zapobiec poważniejszym komplikacjom w przyszłości, zacznijmy od wpisania w wyszukiwarkę słów: psychoterapeuta Wrocław lub gabinet psychoterapii Wrocław
oko

Chcesz wykonać poprawę wzroku? Zdecyduj się na doskonały zabieg femtolasik

Jeżeli od pewnego czasu masz zamiar przeprowadzić laserową korekcję wzroku, powinieneś zapoznać się z nowoczesną metodą, którą jest femtolasik Warszawa. Zabieg pomaga usunąć wiele wad, nie tylko krótkowzroczność czy dalekowzroczność, ale również astygmatyzm. Poza różnorodnym spektrum działania ma również wiele innych pozytywów.
oczy

Laserowa korekcja wzroku - operacja, która może odmienić życie mnóstwa osób

Współcześnie coraz więcej osób cierpi na rozliczne schorzenia połączone z widzeniem. Mnóstwo z nich niedowidzi, choruje na kataraktę albo ciężki astygmatyzm. Nie da się ukryć, że w wielkim stopniu jest to wina naszego trybu życia a także tego, że za bardzo przemęczamy oczy. Szczególnie dotyczy to osób, które dużo czasu spędzają przed komputerem, przykładowo w pracy. Dobrze jest pamiętać, że gro wad widzenia nie można cofnąć w samoistny sposób i z upływem czasu będą się one wzmagać. Gdy więc posiadamy tego świadomość zadbajmy o nasze oczy odpowiednio wcześnie, żeby móc cieszyć się dobrym wzrokiem jak najdłużej. Noszenie okularów bądź szkieł kontaktowych jest niczym w skonfrontowaniu z stałym niedowidzeniem, które niezwykle uprzykrza życie. Warto natomiast wiedzieć, że coraz więcej schorzeń da się zoperować, za pomocą czego stan naszych oczu ulega reformie, a my widzimy wyraźniej.
dziecko

Jakie są możliwości opiekowania się nad osobami które mają nieuleczalne choroby, jaka jest w tym rola hospicjum.

Mimo ogromnego rozwoju nauk medycznych w ostatnich latach nadal sporo chorób jeszcze nie pokonano. Dotyczy to zwłaszcza nowotworów, jakie cały czas produkują w statystykach. W dużym stopniu jest to rezultatem słabej profilaktyki i wykrywalności. Wiele takich chorób dałoby się pokonać, gdyby w odpowiednim czasie były wykryte. Niestety tak nie jest i ludzie, którzy zaczęli chorować na nowotwór czy jakąś inną groźną chorobę są skazani na to, że nikt nie da rady im pomóc.
zwyrodnienie stawów

Przyczyny, oznaki i leczenie choroby zwyrodnieniowej

Choroba zwyrodnieniowa było kiedyś schorzeniem ludzi starszych, teraz dotyczy coraz to młodszych ludzi.


Przyczyny, oznaki i leczenie choroby zwyrodnieniowej

Zwyrodnienie stawów jest to przede wszystkim boleść a także ograniczenia ruchomości stawów.
Zaćma – choroba utrudniająca życie!

W jaki sposób dbać o swoje zdrowie

Jeśli ktoś miewa problemy z twarzą wizyta u dermatologa może okazać się konieczna. Dermatolog jest jedną z bardzo często wyszukiwaną pozycją. Pacjent zastanawia się w jaki sposób znaleźć lekarza, który będzie pomocny. Oczywiście jest to bardzo ważne, ponieważ każdy lekarz musi budzić zaufanie. Warto więc wiedzieć, w jakie miejsce iść by wizyta była udana. Niezmiernie ważne w tym temacie są fora internetowe, gdzie znaleźć można każdy temat oraz opinię. Znajdą się tam także opinie na temat dermatologów, więc znalezienie właściwego lekarza nie musi być problemem. Warto dbać o skórę, dlatego że jest to ważny czynnik nie tylko zdrowia, ale także własnego samopoczucia.
Raz do roku pamiętaj o glukozie!

Co zrobić, aby ze zdrowiem wszystko było w porządku?

Z jakich powodów polska służba zdrowia ciągle nie może usatysfakcjonować? No cóż, przede wszystkim chodzi o to, że generalnie za mało pieniędzy pakujemy w medycynę. Zapewne wielu internautów odrzeknie, iż przecież płacą dużo składek, a więc nie ma sensu płacić więcej, ponieważ to i tak niewiele da.
1 2 3