Menu strony
Dziecko
Dziecko w samochodziku

Samochodziki dla dzieci- podaruj własnemu dziecku uśmiech

Jedną z pierwszych zabawek, w które rodzice wyposażają swoje latorośle jest rower. Rynek jest bogaty w różnej maści jeździki dla dzieci. Większa część z nich prezentuje się standardowo – koła, siodełko, kierownica, pedały, zasilacz, łańcuchy. Wydaje się, że nic w tym temacie nie może być odkrywcze. A jednak! Prekursorski jest TwistCar. To naprawdę wyjątkowe autko dla dziecka.
Gdańsk

Co jest najbardziej istotne podczas wyboru fotografa na sesję dziecięcą?

Jeśli chcesz uwiecznić swe dziecko na fotografii tak, żeby wszyscy, którzy będą potem oglądać takie zdjęcia byli oczarowani, to trzeba odpowiednio wybrać fotografika.
Fotografująca kobieta

Wielobarwne zabawki ogrodowe dla dzieci: ich bogactwo zdumiewa!

Kiedy przychodzi wiosna i aż chce się spędzać w ogrodzie całe dni, zdarza się, że nasze latorośli się nudzą, nawet gdy nie leje. Nudę pomagają odpędzić dobrze dobrane zabawki ogrodowe dla dzieci.
praca

Dlaczego można układać puzzle?

Bez względu na to czy to puzzle 5000 części czy mniejszy zestaw składanie puzzli ma dużo zalet, o których w podczas zabawy nawet nie kojarzymy. Jest to nie tylko mało kosztowna, ale pożyteczna i dająca mnóstwo uśmiechu rozrywka.


Dlaczego można układać puzzle?

Układanki można znaleźć nie tylko w księgarniach, sklepach papierniczych, ale również w sklepach z zabawkami.
akcesoria dla dzieci

Jakie gadżety wybrać dla swojego dziecka?

Już od pierwszych dni po pojawieniu się dziecka na świecie staramy się zapewnić mu wszystko najlepszej jakości. Kompletujemy wyprawkę, zakupujemy zabawki. Na co jednak powinniśmy zwracać uwagę w czasie zakupów? Bez wątpienia najbardziej istotną rzeczą w trakcie wybierania niezbędnych akcesoriów i zabawek dla naszych pociech jest element ich bezpieczeństwa. Jednym z pierwszych sprzętów, które zakupujemy dla naszego malucha jest wózek.
masaż

Alergolog, kontra Alergologia - czyli, lekarz od alergii potrzebny od tej chwili!

Co to bywa alergologia? A więc jest to - mówiąc w skróceniu - dziedzina medycyny, która zajmuje się najzwyczajniej leczeniem i ponad wszystko: Rozpoznawaniem wszelkiego rodzaju schorzeń związanych z alergią.
Drogie Mamy, odpoczywamy!

Jakim sposobem skutecznie walczyć z jąkaniem się swojego dziecka?

Jąkanie się to schorzenie z którym oczywiście można, a nawet należy starać się jakoś walczyć. Szczególnie to odezwa do wszystkich rodziców, którzy zauważyli u swojej pociechy spore kłopoty z poprawnym wysławianiem się. Jeśli odpowiednio wcześnie rozpoczniemy walkę, zwiększamy szanse na 100% pożegnanie się z nieustannym jąkaniem. Można śmiało powiedzieć, że wyłącznie w razie wielkich zaburzeń ciężko będzie coś sensownego zdziałać. Zasadniczo jest tak, iż jąkanie jest najzupełniej wyleczalne. W żadnym razie nie należy założyć najgorszego scenariusza!
lego

Lego świetnie nadają się na prezent urodzinowy dla każdego malucha

Wszyscy w dzieciństwie marzyliśmy o klockach lego. O możliwości ich składania a potem walki czy to z wrogimi wojskami, czy np. z potworami ziejącymi ogniem. Fantazja przy klockach jest szalenie pobudzona. Każdy chciał zostać piratem, by po chwili każdy chciał zostać wspaniałym magiem. Wszystko było zależne od tego, jaką historię chcielibyśmy pokazać. Dziś marka lego zadbała też to, żeby małe dzieci też mogły dobrze bawić. Zostały stworzone klocki duplo, które są świetnym dla dzieci do pięciu lat. Tego typu zestaw lego duplo okaże się świetnym prezentem na urodziny.
kreatywne zabawki

Nauka poprzez zabawę

Intensywnie myślisz nad tym, jaką zabawkę wybrać dla swojego dziecka, aby stała się jego ulubioną i by szybko nie trafiła w kąt? W sklepach dostępnych jest wiele zabawek, które świecąc światełkami zachęcają do zakupu. Niestety, edukacyjne są tylko z nazwy, ponieważ spora ich część opiera się na powielaniu tych samych czynności przez dziecko. Jeżeli poszukujesz zabawek, które będą stymulowały rozwój dziecka w wielu obszarach postaw na zabawki kreatywne.
katar, alergia

Gdy wprowadzimy alergolog dziecięcy pojawią nam się ci najlepsi

Kogo musimy wybierać do walki z chorobami?

Gdy wprowadzimy alergolog dziecięcy pojawią nam się ci najlepsi

Jeżeli chorujemy, to chcemy mieć świadomość, że dotarliśmy do odpowiedniego eksperta.