Menu strony
Libido
mężczyzna

Coraz więcej osób cierpi na problemy z życiem intymnym

Dużo mężczyzn uskarża się na zaburzenia erekcji. Także dużo kobiet uskarża się na brak ochoty na sex. Czym jest to spowodowane? Bez cienia wątpliwości jest to wina czasów, w jakich przyszło nam żyć. Mało aktywny tryb życia a także duża liczba stresujących sytuacji związanych z codzienną pracą źle wpływają na życie intymne oraz skutecznie utrudniają nam ten jeden z najistotniejszych aspektów naszego życia, jakim jest sex.
suplement diety

W jaki sposób zwiększyć własne libido?

Niskie libido nie jest ogromnym problemem - jeżeli pojawia się nieregularnie. Jednak jeśli ktoś nieustannie narzeka na brak libido, musi rozpocząć niejako walkę z tym zjawiskiem. A więc wszyscy zainteresowani podwyższeniem własnego libido - lub libido partnera/partnerki, powinni zapoznać się z radami zamieszczonymi przez człowieka, który miał wielkie problemy z libido, niemalże zawalił się jego wieloletni związek, ale na całe szczęście jakoś dał sobie radę. Przecież libido tak czy siak nie jest nieuleczalną chorobą, to akurat pewne.
lekarz

Bolączki współczesnych kochanków

Więzi pomiędzy dwojgiem kochających się ludzi są zazwyczaj bardzo skomplikowane i niezwykle trudno wysnuwać ogólne wnioski. Ale jednej rzeczy możemy być pewni- dla większości par seks jest niezwykle ważnym czynnikiem, cementującym związek. Najczęściej temperatura w sypialni jest wyznacznikiem formy całego związku. Nie da się ukryć, że ludzie, którzy kochają się nawzajem i posiadają do siebie zaufanie, dużo częściej uprawiają miłość.