Menu strony
Libido
lekarz

Bolączki współczesnych kochanków

Więzi pomiędzy dwojgiem kochających się osób są zazwyczaj bardzo złożone i niezwykle ciężko wyciągać ogólne wnioski. Ale pewnej kwestii można być pewnym- dla wielu par seks jest bardzo istotnym czynnikiem, cementującym związek. Bardzo często temperatura w sypialni jest papierkiem lakmusowym kondycji całego związku. Nie da się ukryć, że osoby, które kochają się nawzajem i mają dla siebie wiele zrozumienia, dużo częściej oddają się miłosnym uniesieniom.
mężczyzna

Coraz więcej osób cierpi na problemy z życiem intymnym

Ogrom mężczyzn uskarża się na zaburzenia związane z prawidłową erekcją. Również ogrom kobiet uskarża się na brak ochoty na sex. Czym jest to spowodowane? Bez wątpienia jest to efekt czasów, w których przyszło nam żyć. Mało aktywny tryb życia a także duża liczba stresujących sytuacji związanych z codzienną pracą źle wpływają na życie intymne oraz skutecznie ograniczają ten jeden z najważniejszych aspektów naszego codziennego życia, jakim jest sex.
suplement diety

W jaki sposób zwiększyć własne libido?

Obniżone libido nie jest ogromnym problemem - jeśli pojawia się tylko co pewien czas. Jednakowoż jeśli ktoś nieustannie narzeka na brak libido, powinien zacząć tak jakby walkę z tym zjawiskiem. A więc zainteresowani zwiększeniem własnego libido - albo libido faceta/kobiety, powinni zaznajomić się z radami umieszczonymi przez takiego człowieka, który miał bardzo duże problemy z libido, niemalże zawalił się jego wieloletni związek, ale na szczęście dał sobie radę. Przecież libido tak czy siak nie jest nieuleczalną chorobą, to na 100% pewne.