Menu strony
Praca
psycholog

Jakimi sposobami można dawać sobie radę z problemami we współczesnym świecie, znaczenie w tym wszystkim dobrego psychologa.

Bardzo duże tempo życia, ciągły stres i presja powodują, że bardzo dużo ludzi zaczyna sobie nie radzić we współczesnej rzeczywistości. Zaczynają się pojawiać nerwice, problemy z koncentracją i uwagą, a w skrajnych przypadkach nawet depresje.
psychoterapia

Problemy, gorszy nastrój, słaba chęć do życia? Każdy niekiedy to czuje. Jeśli jednak masz tak ciągle, warto pomyśleć o wizycie u specjalisty

Świat to dżungla, w której wiele jest groźnych sytuacji, w jakim bez trudu możemy natknąć się na jakieś niebezpieczne zwierzę, przez jakie można zostać zjedzonym. Świat to... Jeśli tworzysz takie obrazy w swoim umyśle, to pamiętaj, iż to jedynie wyobraźnia i Twój punkt widzenia. Wcale nie jest tak beznadziejnie. To najzwyczajniej pewna wizja, zupełnie inna od pozostałych. Wydaje się, że w każdej głowie rodzą się inne wizje, bo każdy człowiek jest przecież inny. Co jednocześnie, kiedy Twoja głowa kreuje jedynie tego typu negatywne, w czarnych kolorach, scenariusze?

Wyjazdy firmowe - świetna okazja do integracji pracowników.

Obecnie coraz więcej korporacji zwraca uwagę na przeróżne kwestie. W odpowiedzi na ich różnorakie upodobania, swoją ofertę przygotowało również mnóstwo innych firm. Na przykład wystarczy wpisać w wyszukiwarce Google takie hasło jak eventy firmowe, by zobaczyć jak bardzo dużo możliwości wsparcia mamy.
nauczyciele

Czemu nauczyciel musi się uczyć przez całe życie

Prawie nikt nie wie, że gro pedagogów poza pracą udaje się na szkolenia nauczycieli, by się rozwijać. Mnóstwo ludzi zazdrości pracy pedagogom. Przecież co w tym trudnego Trzeba tylko opowiadać o danych częściach programu i wypisywać szkolne dzienniki i dokumenty. Czasami przygotować klasówkę. Nauczyciel pracuje przecież zaledwie paręnaście godzin w tygodniu, do tego dostaje całe dwa miesiące wolnego - tylko zazdrościć. To niezwykle mylne myślenie.
stanowisko pracy - ergonomiczne

Praktyczna oraz zdrowa praca przy kompie

Mnóstwo zawodów ma profil ściśle siedzący, wiele osób każdego dnia spędza minimum 8 godzin przy komputerze, pracując nieprzerwanie. Taka robota może być ciężka, bowiem mnóstwo godzin spędza się w pozycji siedzącej, a to nie jest zdrowe ani komfortowe.
Bałtyk

Wybierając się na wakacje nad Morze Bałtyckie wskazane jest aby zamówić nocleg jak najbliżej plaży

Wakacje są jednym z lepszych periodów w roku i szczególnie osoby pracujące każdego dnia je doceniają. Jest to czas, w którym zdołamy odprężyć się i nabrać siły na nowy rok pracy. Warto więc prawidłowo je zaplanować i namyślić się, jak chcemy je spędzić. Dla jednych ludzi idealne są wyjazdy objazdowe, dzięki którym potrafią poznać najważniejsze zabytki i atrakcje państwa, które zwiedzają.
integracja na imprezach

Organizacja imprez integracyjnych – najlepsze rozwiązanie dla każdego przedsiębiorstwa.

Współcześnie coraz więcej korporacji zwraca uwagę na przeróżne kwestie. W odpowiedzi na ich różnorakie zamiłowania, swoją ofertę przygotowało też pełno innych firm. Na przykład można wpisać w wyszukiwarce Google takie hasło jak organizacja imprez, by zobaczyć jak wiele możliwości wsparcia mamy.
Fiszki do nauki języka angielskiego i niemieckiego

Jak wspomagać naukę języków obcych

Znajomość języków obcych to obecnie podstawa, głównie, jeżeli poszukujemy pracy albo wybieramy się na zagraniczne wakacje. Przyjemnie jest móc dogadać się z żyjącymi tam mieszkańcami, aniżeli jedynie porozumiewać się na migi. Praca zaś wymaga znajomości co najmniej jednego języka, gdyż firmy coraz częściej współdziałają z zagranicznymi korporacjami. Jak szybko nauczyć się języka?
Pobieranie krwi

Służba zdrowia we Wrocławiu

Służba zdrowia w stolicy Dolnego Śląska jest na dobrym poziomie. Jest sporo przychodni mających umowy z NFZ, działa także bardzo dużo prywatnych gabinetów. Niestety, dokładnie tak jak w każdym innym mieście, w ramach NFZ na wizyty należy czekać, czasem dość długo. Jeżeli chcemy coś zrobić od ręki, bezpieczniej jest polegać na prywatnych ośrodkach.
Kobieta w ciąży

Zdrowa mama

Zdrowie w ciąży to po prostu warunek konieczny. Ciężarne próbują się sensownie odżywiać, sprawdzają różne ćwiczenia, kupują preparaty witaminowe. Jak przeżyć ciążę bez problemów?
1 2 3