Menu strony
Praca
terapia

Zawód z przyszłością – psycholog. W jakich miejscach poszukiwać zatrudnienia ?

Dość często słyszy się o tym, iż absolwenci studiów społeczno-humanistycznych nie znajdą zatrudnienia w miejscach, w których chcieliby pracować lub w miejscach, jakie zgodne są z ich wykształceniem. Pomimo tego zarówno psycholodzy, jak i osoby po socjologii, kulturoznawstwie czy historii sztuki, odnajdują się w jakiś sposób na rynku pracy.
Przedszkole

Co dzieje się w przedszkolach

Jeżeli mówimy o nauce maluchów, to nie jest to proste. Należy pamiętać, że podejście do dziecka musi być zupełnie inne, aniżeli do osób starszych. Dzieci całkiem inaczej pojmują świat. Są przekonane, że to, co sobie wyobrażą może za chwilę stać się rzeczywistością.
pomoce logopedyczne dla dzieci

Kiedy pociecha wymaga dodatkowej uwagi ze strony opiekunów? Czy warto zastosować dodatkowe pomoce dydaktyczne do pracy w zaciszu domowym?

Dzieci potrzebują wiele uwagi, troski oraz poświęcenia czasu na to by się dobrze rozwijały oraz na ich wychowanie. W przypadku dzieci niepełnosprawnych albo takich z różnego rodzaju problemami, to ilość poświęcenia rodziców jest jeszcze większe, niż w przypadku dzieci zdrowych.
budynek szkoły

Szkolenia dla Sprawdź jak dokształcają się nauczyciele

Proces zdobywania wykształcenia jest jednym z elementarnych i najważniejszych w życiu wszystkich ludzi. W dzisiejszym świecie ranga edukacji i mądrości jest ogromna.

Wyjazdy firmowe - świetna okazja do integracji pracowników.

Współcześnie coraz więcej przedsiębiorstw zwraca uwagę na przeróżne kwestie. W odpowiedzi na ich różnorakie zapotrzebowania, swoją ofertę przygotowało też mnóstwo innych firm. Przykładowo wystarczy wpisać w wyszukiwarce Google takie hasło jak eventy firmowe, by przekonać się jak dużo możliwości pomocy mamy.
korepetytor w pracy

Zawód nauczyciela w stolicy. Poznaj charakterystykę

Niż demograficzny jest powszechnym procesem polegającym na zmniejszeniu się liczby urodzin dzieci w określonym czasie na danym obszarze. Obecnie Polska wkroczyła w jeden z największych niżów od lat czterdziestych XX wieku. Na taki stan rzeczy złożyło się dużo czynników, specjaliści jako najbardziej istotne z nich wymieniają masową emigrację spowodowaną otwarciem granic państw dla ludzi pracujących, kryzys finansowy oraz niezbyt opłacalną politykę rodzinną. Utrzymanie się niżu na takim poziomie może wywołać wiele negatywnych konsekwencji w bliskiej przyszłości.
Questing – niezapomniana przygoda dla całej rodziny

Wyjazdy firmowe - doskonała okazja do integracji pracowników.

Dziś coraz więcej firm zwraca uwagę na rozliczne kwestie. W odpowiedzi na ich różnorakie upodobania, swoją ofertę przygotowało również wiele innych firm. Na przykład wystarczy wpisać w wyszukiwarce Google takie hasło jak agencje eventowe, by stwierdzić jak dużo możliwości wsparcia mamy.
nauka

Ciekawe profile kształcenia - Turystyka

Każdy maturzysta, który chce podjąć studia magisterskie, musi zmierzyć się z kluczowym wyborem - który profil nauki wybrać? Jest to szczególnie ważna decyzja, dlatego, że ma ona wpływ nie tylko na następne 5 lat życia młodego człowieka ale również na następującą karierę zawodową i sytuację materialną. Podjęcia decyzji nie upraszcza niepewna sytuacja na rynku pracy, który w kilku ostatnich latach zmienia się ustawicznie, razem ze zmianami globalnej i ogólnokrajowej koniunktury.
kobieta

Psycholog w Krakowie

Aktualnie coraz częściej dochodzi do rozwodów. Przyczyn jest mnóstwo. Zaliczają się do nich na przykład konflikt charakterów, zdrada, nadużywanie alkoholu, awantury na tle finansowym, naganny stosunek do rodziny czy też niedosyt seksualny. Acz obecnie zasadniczą przyczyną rozwodów jest tło finansowe- coraz częściej ludzie są zwalniani z pracy, młode osoby nie mogą jej znaleźć, a gdy już się ją posiada to na ogół zarobki nie są odpowiednie do realizowanej pracy. Należy, wtedy skorzystać ze wsparcia psychologa na przykład wpisując do wyszukiwarki hasło gabinet psychoterapii Kraków.
psychoterapia

Problemy, gorszy nastrój, słaba chęć do życia? Każdy niekiedy to czuje. Jeśli jednak masz tak ciągle, warto pomyśleć o wizycie u specjalisty

Świat to dżungla, w której wiele jest niebezpiecznych sytuacji, w którym bez problemu można natknąć się na jakieś niebezpieczne zwierzę, przez jakie można zostać zjedzonym. Świat to... Jeśli malujesz takie wizje w swoim umyśle, to miej na uwadze, że to jedynie wyobraźnia i Twoje podejście. Wcale nie jest tak niedobrze. To najzwyczajniej określona wizja, zupełnie różniąca się od pozostałych. Wydaje się, iż w każdym umyśle rodzą się inne wizje, gdyż każdy człowiek jest właściwie inny. Co jednakże, kiedy Twoja wyobraźnia produkuje tylko te negatywne, w czarnych barwach, scenariusze?
1 2 3