Menu strony
Skóry
zabawa

Niejedna kobieta marzy o cudownych i zdrowych lokach, ponieważ włosy są atrybutem seksapilu

Lśniące i zadbane włosy, to wizytówka każdej kobiety. Z tego powodu tak się staramy o nie dbać - myjemy delikatnie, często stosujemy różnego rodzaju maski i chodzimy do salonu fryzjerskiego na podcięcie rozdwojonych końcówek.


Niejedna kobieta marzy o cudownych i zdrowych lokach, ponieważ włosy są atrybutem seksapilu

Aby profesjonalnie troszczyć się o włosy w obecnych czasach, trzeba się trochę postarać, ponieważ naszym kosmykom nie pomaga irytacja, śmieciowe jedzenie, niedobór witamin i złe powietrze, które w aglomeracjach jest standardem.
szczoteczki

W jaki sposób dbać o jeden z najistotniejszych organów w ludzkim ciele?

Od jakiegoś czasu zwiększyło się w naszym kraju zainteresowanie trzustką, która do dziś była nieco zapomnianym elementem wewnętrznym w ciele ludzkim.


W jaki sposób dbać o jeden z najistotniejszych organów w ludzkim ciele?

Głównym zadaniem trzustki okazuje się być produkowanie insuliny.
syfilis

Których etapów syfilisu zarażony może nawet nie dostrzec?

W dzisiejszych czasach moglibyśmy napotkać różne przypadłości także przenoszone drogą płciową. Jedną z tego typu dolegliwości jest kiła, którą na początku moglibyśmy pomylić z opryszczką.
alergie

Przykładowe zabiegi powszechne przede wszystkim wśród dojrzałych kobiet

Kobiety w dojrzałym wieku nie powinny uskarżać się na brak atrakcyjnych propozycji, jeśli chodzi o zabiegi dotyczące tak zwanej medycyny estetycznej. Warto nadmienić, że w dzisiejszych czasach tego rodzaju usługi stały się naprawdę powszechne, o czym świadczy coraz większe zainteresowanie nimi – również na naszym rynku.
wellderm - logo

Zabiegi medycyny estetycznej dla każdego

Obecnie mamy ogrom rozwiązań, żeby poprawić uchybienia naszego wyglądu. Medycyna estetyczna postępuje bardzo szybkim tempem i proponuje nam mnóstwo wszelkiego typu zabiegów umożliwiających poprawienie stanu skóry, usunąć różnego typu defekty oraz zmienić to co się nam nie podoba. Zabiegi te są raczej drogie, lecz nie mają zazwyczaj zaporowych cen i możemy sobie na nie pozwolić.
ceny

Krople do uszu jako zabezpieczenie przed gromadzeniem woskowiny

Woszczyna posiada ogromne znaczenie dla dobrego działania każdego aparatu słuchowego. Dylemat rozpoczyna się wtedy, gdy jest jej za dużo. Woszczyna jest aktywowana w kanale słuchowym zewnętrznym u każdego człowieka.
Jak przeciwdziałać zwiotczeniu skóry twarzy?

Odnowa skóry z Wellderm

Aż dwie trzecie Polek chciałoby poprawić swój wygląd i kondycję swojej skóry – wynika z TNS OBOP. To z myślą o takich ludziach powstał unikatowy zabieg ekspresowo regenerujący skórę. ,,Podwójna odnowa” to nowy zabieg, który łączy w sobie dwie sprawdzone metody stosowane dotąd oddzielnie – Mesoline Roller i Regeneris. „Podwójna odnowa” to autorski zabieg opracowany przez lekarzy z Centrum WellDerm. Jego siła to połączenie dwóch leczniczych metod, dotąd stosowanych zazwyczaj osobno, które w sposób skuteczny przywracają młodość skórze.