Menu strony
Skóry
wellderm - logo

Zabiegi medycyny estetycznej dla każdego

W dzisiejszych czasach mamy ogrom możliwości, żeby skorygować uchybienia naszego wyglądu. Medycyna estetyczna postępuje bardzo szybko i oferuje nam ogromną ilość wszelkiego typu zabiegów umożliwiających poprawienie stanu skóry, usunąć wszelkiego rodzaju niedoskonałości albo zmienić to i owo. Zabiegi takie są raczej kosztowne, ale nie mają zazwyczaj niebotycznych cen i można sobie na nie pozwolić.
ceny

Krople do uszu jako zabezpieczenie przed gromadzeniem woskowiny

Woszczyna posiada ogromne znaczenie dla dobrego działania każdego aparatu słuchowego. Dylemat rozpoczyna się wtedy, gdy jest jej za dużo. Woszczyna jest aktywowana w kanale słuchowym zewnętrznym u każdego człowieka.
szczoteczki

W jaki sposób dbać o jeden z najistotniejszych organów w ludzkim ciele?

Od pewnego czasu wzrosło w Polsce zainteresowanie trzustką, która do tej pory była nieco zapomnianym organem wewnętrznym w ciele ludzkim.


W jaki sposób dbać o jeden z najistotniejszych organów w ludzkim ciele?

Podstawowym zadaniem tego organu okazuje się być produkowanie insuliny.
alergie

Przykładowe zabiegi powszechne przede wszystkim wśród dojrzałych kobiet

Panie w dojrzałym wieku nie mogą uskarżać się na brak ciekawych propozycji, gdy chodzi o zabiegi dotyczące powszechnej medycyny estetycznej. Warto podkreślić, że obecnie tego rodzaju usługi stały się naprawdę powszechne, o czym świadczy coraz większe zainteresowanie nimi – także na polskim rynku.
zabawa

Niejedna kobieta marzy o cudownych i zdrowych lokach, ponieważ włosy są atrybutem seksapilu

Lśniące i zadbane włosy, to wizytówka każdej damy. Wobec tego tak pragniemy o nie troszczyć się - myjemy delikatnie, nierzadko nakładamy różnego typu maski oraz umawiamy się do salonu fryzjerskiego na podcinanie zniszczonych końcówek.


Niejedna kobieta marzy o cudownych i zdrowych lokach, ponieważ włosy są atrybutem seksapilu

Aby prawidłowo dbać o włosy w dzisiejszych czasach, trzeba się mocno postarać, ponieważ naszym lokom nie pomaga irytacja, kiepskie obiady, mała ilość witamin oraz zanieczyszczone powietrze, które w aglomeracjach jest niemal cały czas.
Jak przeciwdziałać zwiotczeniu skóry twarzy?

Odnowa skóry z Wellderm

Aż dwie trzecie Polek chciałoby poprawić swój wygląd i kondycję swojej skóry – wynika z TNS OBOP. To z myślą o takich ludziach powstał unikatowy zabieg ekspresowo regenerujący skórę. ,,Podwójna odnowa” to nowy zabieg, który łączy w sobie dwie sprawdzone metody stosowane dotąd oddzielnie – Mesoline Roller i Regeneris. „Podwójna odnowa” to autorski zabieg opracowany przez lekarzy z Centrum WellDerm. Jego siła to połączenie dwóch leczniczych metod, dotąd stosowanych zazwyczaj osobno, które w sposób skuteczny przywracają młodość skórze.