Menu strony
Skóry
szczoteczki

W jaki sposób dbać o jeden z najistotniejszych organów w ludzkim ciele?

Od jakiegoś czasu zwiększyło się w naszym kraju zaciekawienie trzustką, która do dziś była raczej zapomnianym organem wewnętrznym w naszym ciele.


wellderm - logo

Zabiegi medycyny estetycznej dla każdego

W naszych czasach jest ogrom rozwiązań, by skorygować niedoskonałości naszej urody. Medycyna estetyczna rozwija się niezwykle szybko i proponuje nam ogromną ilość różnych zabiegów umożliwiających poprawienie stanu skóry, usunąć różnego typu niedoskonałości oraz zmienić to i owo. Zabiegi takie są dość kosztowne, lecz nie mają zazwyczaj niebotycznych cen i można sobie na nie pozwolić.
alergie

Przykładowe zabiegi powszechne przede wszystkim wśród dojrzałych kobiet

Panie w dojrzałym wieku nie powinny uskarżać się na brak interesujących propozycji, gdy chodzi o zabiegi z zakresu popularnej medycyny estetycznej. Warto nadmienić, że obecnie tego typu usługi stały się naprawdę powszechne, o czym świadczy bardzo duże zainteresowanie nimi – również na naszym rynku.
ceny

Krople do uszu jako zabezpieczenie przed gromadzeniem woskowiny

Woszczyna posiada ogromne znaczenie dla dobrego działania każdego aparatu słuchowego. Problem rozpoczyna się wówczas, kiedy jest jej za dużo. Woszczyna jest produkowana w kanale słuchowym zewnętrznym każdego człowieka.
zabawa

Niejedna kobieta marzy o cudownych i zdrowych lokach, ponieważ włosy są atrybutem seksapilu

Lśniące i zadbane włosy, to wizytówka każdej damy. Wobec tego tak pragniemy o nie troszczyć się - myjemy delikatnie, nierzadko nakładamy różnego typu maski oraz umawiamy się do salonu fryzjerskiego na podcinanie zniszczonych końcówek.


Niejedna kobieta marzy o cudownych i zdrowych lokach, ponieważ włosy są atrybutem seksapilu

Aby prawidłowo dbać o włosy w dzisiejszych czasach, trzeba się mocno postarać, ponieważ naszym lokom nie pomaga irytacja, kiepskie obiady, mała ilość witamin oraz zanieczyszczone powietrze, które w aglomeracjach jest niemal cały czas.
Jak przeciwdziałać zwiotczeniu skóry twarzy?

Odnowa skóry z Wellderm

Aż dwie trzecie Polek chciałoby poprawić swój wygląd i kondycję swojej skóry – wynika z TNS OBOP. To z myślą o takich ludziach powstał unikatowy zabieg ekspresowo regenerujący skórę. ,,Podwójna odnowa” to nowy zabieg, który łączy w sobie dwie sprawdzone metody stosowane dotąd oddzielnie – Mesoline Roller i Regeneris. „Podwójna odnowa” to autorski zabieg opracowany przez lekarzy z Centrum WellDerm. Jego siła to połączenie dwóch leczniczych metod, dotąd stosowanych zazwyczaj osobno, które w sposób skuteczny przywracają młodość skórze.