Menu strony
Objawy
leki i suplementy

Skuteczny środek przeciwbólowy i przeciwzapalny bez recepty

W dwudziestym pierwszym wieku należyte dbanie o swoje zdrowie nie jest łatwym zadaniem, a nieraz nawet ludzie prowadzący niezwykle zdrowy styl życia mogą mieć problemy z niektórymi schorzeniami. Należą do nich na przykład niektóre choroby, na przykład reumatoidalne zapalenie stawów bądź reumatyzm pozastawowy. Leczenie ich często jednak może być o wiele łatwiejsze, jeżeli brane są odpowiednie leki – w przypadku reumatyzmu standardową praktyką jest, oprócz zażywania lekarstw modyfikujących przebieg choroby, branie leków, które zwalczają także same symptomy – czyli odpowiednie niesteroidowe leki przeciwgorączkowe.

Jakim sposobem uniknąć najczęstszych problemów z zębami?

Na pierwszy ząbek swojego dziecka rodzice czekają z utęsknieniem. A gdy się już pojawi, jest to zawsze wielkie święto. Następnym istotnym zdarzeniem w życiu dziecka jest pojawianie się stałych zębów. I choć ciągle się o tym prawi, organizuje się ogólnokrajowe akcje informacyjne na dany temat, to ciągle dużo dzieci w naszym kraju ma duże kłopoty z zębami.
Tabletki

Specyfiki i leki bez recepty - jak wybierać

Istnieją dolegliwości, z którymi nie idziemy od razu do przychodni. Robimy coś by zaradzić im we własnym zakresie wykorzystując popularne środki. Należy jednak uważać dokonując wyboru. Czytajmy uważnie wszystkie ulotki, róbmy próby alergiczne, by nie okazało się, że wybrany środek nam szkodzi zamiast pomagać.
szpital

W jaki sposób zwalczyć nietrzymanie moczu - objaśnienie problemu, symptomy i leczenie

Nietrzymanie moczu to niezwykle wstydliwy problem dla ludzi, którzy chorują na tę przypadłość. Nierzadko bywa tak, że osoby dotknięte tą chorobą w ogóle nie wybierają się do lekarza, gdyż jest to według nich za bardzo krępujące. Statystyki potwierdzają, że do choroby nie przyznaje się ok. 1/3 chorujących. Aktualnie problem nietrzymania moczu dotyka od 4 do 5 milionów mieszkańców Polski. dwukrotnie częściej chorują kobiety.
Mowa

Dziwne choroby – ciekawe przypadki

Lunatykowanie jest zjawiskiem chorobowym, które nieustannie rodzi pewne spory. Dla wielu jest to tylko niegroźna przypadłość, dla innych z kolei duży problem ze zdrowiem. Jest to dolegliwość, która może dotknąć zarazem osoby dorosłe jak i małe dzieci.
dziecko

Troska o poprawny rozwój a także zdrowie dzidziusia

Zaniedbania powstające w wyniku rozwoju dziecka mogą odbić się echem nie tylko na jego aktualnym stanie zdrowia, ale przede wszystkim przekładać się na nieprawidłowe funkcjonowanie na przyszłość.
masc na hemoroidy

Problemy powiązane z układem trawiennym? Z pewnością znajdziesz na nie sposób, ale najlepiej idź do specjalistę

Polakom dość często dokuczają dolegliwości związane z układem trawiennym, które są naprawdę przykre. W wypadku, gdy objawiają się one często, lepiej odwiedzić lekarza, ale w domu też można sobie troszeczkę ulżyć.
medykamenty

Gdzie warto kupować dzisiaj leki?

Duża część z nas bardzo dobrze wie, że posiadanie dobrego zdrowia jest jednym z istotnych naszych celów w ciągu całego życia. Nabyte przez nas różnorodne dolegliwości są w stanie znacznie wywrzeć wpływ na nasze działanie, w związku z tym chcemy się możliwie jak najlepiej ochronić przed taką sposobnością. Nie jest to jednak zadanie łatwe.