Menu strony
Rośliny
napar

Czym jest arktyczny korzeń, jakie ma on działanie oraz dla której osoby jest on polecany?

Jeżeli jesteś jedną z takich osób, dla których ma znaczenie wiedza, którą posiadali dawni chińscy oraz rosyjscy medycy, to bezdyskusyjnie wiesz o niniejszym, iż roślina o łacińskiej nazwie Rhodiola rosea jest wykorzystywana w medycynie naturalnej od wielu wieków.
Widok na góry

Co na trawienie?

Na pewno mnóstwo osób, jakie nigdy nie uskarżały się na problemy wiążące się z trzustką nie potrafiłoby nawet poprawnie zlokalizować tego organu. To nic nadzwyczajnego, bo zwykle dostrzegamy rzeczy, dopiero wówczas, kiedy odmawiają one posłuszeństwa.


Co na trawienie?

Problemy związane z trawieniem to wbrew powszechnej opinii bardzo zróżnicowana grupa różnorodnych przyczyn oraz objawów.
zdrowie

Czemu trzeba optymalnie jeść

Jako że ostatnimi czasy ogromnie modne stało się dbanie o dobre zdrowie poprzez gimnastykowanie ciała i racjonalne odżywianie się, dużą popularnością cieszą się sklepy ze zdrową żywnością. Nabędziemy w tychże zdrową żywność nie tylko dla diabetyków. Pośród całej gamy towarów bezcukrowych znaleźć możemy w nich nie tylko ogromną ofertę słodyczy bezcukrowych t.j.: batony jabłkowe czy morelowe, cukierków słodzonych cukrem brzozowym, wafelków, lecz również wiele rodzajów bio konfitur bezcukrowych.