Menu strony
Pensjonaty
Do wakacji, gotowi, start!

Może nad morze?

Do wakacji, gotowi, start!

Może nad morze?

Po przedłużającej się i nieznośnej zimie z nadzieją czekamy na letnie miesiące. Marzymy o urlopie i leniwych chwilach na gorącej plaży. Wakacje nad morzem to bardzo modny sposób na odpoczynek.
Villa Mare

Pomyśl o wypoczynku nad morzem

Zaczyna się lato, czas urlopów, wyjazdów i odpoczynku. Każdy z nas chcę chwili wytchnienia po miesiącach męczącej pracy. Mnóstwo Polaków decyduje się dziś na wyjazdy zagraniczne, ale nie trzeba wybierać się na tropikalną wyspę, by idealnie odpocząć i świetnie spędzić urlop. Nasz kraj też obfituje w piękne miejsca, jak choćby wybrzeże. Choćby apartamenty Kołobrzeg, to świetna propozycja.
Pieniny, góry

Zamierzasz spędzić wczasy w górach? Szukaj przyjemnego noclegu, by sobie to uprzyjemnić!

Wczasy to jeden z lepszych okresów w roku niezależnie od tego w jaki sposób pracujemy. Śliczna aura, wspaniałe widoki i alternatywa wyjazdu w ciekawe miejsca to dla wielu osób priorytety w tym czasie.
widok na Szklarską Porębę

Turystyczne atrakcje w rejonie Gór Stołowych, propozycja noclegów w miejscowościach w tamtej okolicy.

Teren Gór Stołowych od lat jest miejscem często odwiedzanym przez wielu turystów. Już wieki temu miasteczka zlokalizowane na tym obszarze kusiły kuracjuszy, a dziś turystyka spełnia istotną rolę w większości tamtejszych miejscowości. Na przyjeżdżających w ten region czekają liczne szlaki piesze i rowerowe, ich całkowita długość wynosi ponad 100 kilometrów i dochodzą do wszystkich najważniejszych miejsc z tego regionu.
Podróże z dzieckiem

Polskie góry - co trzeba zobaczyć

Podróże z dzieckiem

Polskie góry - co trzeba zobaczyć

Na wakacje czekamy cały rok. Marzymy o najdalszych stronach świata. Niestety, przez to, że ograniczają nas pieniądze lub czas, zazwyczaj wybieramy sprawdzone oferty. Przeważnie przewodzi wieczny Egipt, Włochy, Hiszpania, czy Grecja. Znamy tekraje oraz mamy świadomość, że spędzimy tam wspaniały urlop.
Morze, Jastrzębia Góra

Najbardziej lubiane rejony letnich wycieczek

Przed nami sezon letni, a więc czas pomyśleć, gdzie tego roku pojedziemy na wakacje. Przecież oczekiwaliśmy ich okrągły rok. Pracowicie spełnialiśmy swoje zadania, zdając sobie sprawę z tego, że już niedługo odbijemy sobie wszystkie wysiłki. Już od kilku miesięcy przeglądamy w pracy ukradkiem oferty agencji turystycznych i planujemy dalekie wyprawy w nieznane.
Góry Izerskie

Możemy relaksować się w otoczeniu nieskażonej natury

Jeżeli mamy dość miejskiego gwaru, który towarzyszy nam na co dzień, pragniemy się wyciszyć oraz lepiej zapoznać z otaczającą nas przyrodą, to z pewnością podczas wyjazdów powinniśmy zatrzymywać się w różnych ośrodkach agroturystycznych, gdzie ten kontakt z naturą będzie naprawdę bliski. To tu będziemy mieli szansę zobaczyć, jak prezentuje się takie życie w otoczeniu zwierząt i przy wykonywaniu różnorakich prac, na które nie mamy szans w mieście.
Pokój hotelowy

Wybór hotelu – dlaczego ma współcześnie tak duże znaczenie i z jakich opcji warto jest skorzystać?

Podczas organizowania noclegu, poza wybraniem celu i sposobu podróżowania, trzeba odszukać stosowny nocleg. Na szczęście, baza turystyczna w Polsce oraz poza jej granicami jest coraz lepiej przygotowana na przyjęcie podróżnych, więc nie powinno się mieć z tym dużych problemów. Czemu wybór konkretnego hotelu ma obecnie tak istotne znaczenie?
Plaża, morze

Wczasy w Polsce - - najchętniej odwiedzane miejsca

Na co dzień nie za bardzo możemy sobie pozwolić na porządny odpoczynek. Cały czas się gdzieś spieszymy. W pracy dajemy z siebie wszystko, a później czeka nas jeszcze opieka nad gospodarstwem i pociechami. W międzyczasie powinniśmy dodatkowo zrobić zakupy i załatwić mnóstwo spraw nie cierpiących zwłoki. Wszystko to powoduje, że chodzimy wiecznie przemęczeni i kiepsko śpimy. Każdego ranka próbujemy uratować się dużym kubkiem kawki, ale to nie daje oczekiwanych wyników.