Menu strony
Apteki
tabletki

Jak zaopatrzyć domową apteczkę?

W każdym domu musi być apteczka, z jakiej można skorzystać gdy zachodzi taka konieczność. Naturalnie lepiej, aby tak nie było, lecz niewielkie wypadki oraz nieprzewidziane przypadłości mogą przytrafić się każdemu – i dzieciom, i osobom starszym.
Tabletki

Specyfiki i leki bez recepty - jak wybierać

Istnieją choroby, z którymi nie idziemy od razu do przychodni. Staramy się poradzić sobie samodzielnie wykorzystując dostępne bez recepty środki. Należy jednakże być ostrożnym dokonując wyboru. Pamiętajmy by przeczytać uważnie wszystkie ulotki, przeprowadzajmy próby alergiczne, aby nie okazało się, że wybrany środek nam szkodzi a nie pomaga.
lekarstwa i witaminy

Co specjaliści mówią o poziomie dostępnych obecnie leków

W internecie, na tematycznie powiązanych z medycyną stronach www, znaleźć możemy cały szereg informacji na temat dostępności poszczególnych leków w naszym kraju. Eksperci wciąż umieszczają w sieci niezbędne informacje, dzięki czemu wielu pacjentów z poważniejszymi kłopotami zdrowotnymi może odnaleźć odpowiednie dla siebie medykamenty i suplementy. Lekarz specjalista w trakcie profesjonalnie prowadzonych konsultacji może jednak określić, czy określony lek może się okazać wskazany w danym przypadku.
lekarstwa

Sprawdzanie lekarstw bez recepty oraz leków ziołowych w aptekach on-line

Ostatnimi czasy możemy zaobserwować znaczny wzrost otwieranych aptek w dużych miejscowościach. Co ulicę możemy odnaleźć sklepy oferujące lekarstwa, czy też zioła oraz leki homeopatyczne. W nagłych przypadkach kierujemy się do najbliższej apteki, bardzo często takiej, w której leki są drogie. Jeżeli jednak istnieją produkty, na które nie trzeba posiadać recepty, a kupujemy je stosunkowo często, można skorzystać z apteki.
napar

Czym jest arktyczny korzeń, jakie ma on działanie oraz dla której osoby jest on polecany?

Jeżeli jesteś jedną z tych person, dla których posiada znaczenie wiedza, którą posiadali dawni chińscy oraz rosyjscy medycy, to bezdyskusyjnie wiesz o niniejszym, że roślina o łacińskiej nazwie Rhodiola rosea jest wykorzystywana w medycynie naturalnej od mnóstwa wieków.
lekarstwa

Apteki online rekomendują - żel do nosa Tonimer i kapsułki Urydynox

Apteki internetowe mają teraz niezmiernie okazały zestaw leków, suplementów diety oraz kosmetyków codziennego użytku. Multum osób ochoczo robi zakupy w aptekach online, ponieważ przez Net zdołamy szybko znaleźć interesujący nas artykuł. Apteki stacjonarne nierzadko posiadają wąski asortyment, aby odkryć jakiś konkretny produkt nieraz powinniśmy odwiedzić kilka różnych miejsc.
tabletka

Nasze życie pełne jest niepewności o różne schorzenia. Na szczęście na wiele z takich nieprzyjemnych doświadczeń jest odpowiedni lek

Nigdy nie możemy czuć się maksymalnie pewni, że będziemy zdrowi, że nie zagrażają nam żadne schorzenia. Niestety, to jest ta nasza ludzka kondycja, o której można powiedzieć, że jest niepewna. Każdy z nas więc obawia się o stan swojego zdrowia, niektórzy mówią o tym głośno przy okazji każdego spotkania, inni w ogóle nie poruszają tego tematu, bojąc się o tym myśleć, jednak trudno całkowicie wyprzeć to ze swojego umysłu.
katar

Przeziębienie – co powinno się zrobić, by nie zaatakowało? Sprawdź, jak nie chorować

Czas jesienno-zimowy wiąże się wyjątkowo silnie ze spadkiem odporności. Wiele osób w czasie od października do marca zmaga się z często powtarzającymi się przeziębieniami, grypą lub innego typu infekcjami górnych dróg oddechowych.
leki

Leki, suplementy i produkty kosmetyczne dostępne w sklepachinternetowych

Sporo osób chodzi do aptek w ich mieście i uzyskuje informacje, że na jakiś lek trzeba czekać, a coś innego jest za drogie, by byli w stanie sobie to kupić. Dlatego świetną opcją jest kupno leków i suplementów w Internecie. Jest wiele aptek w Internecie, gdzie na pewno uda nam się znaleźć to, czego potrzebujemy i to w dobrej cenie. Jeżeli na przykład chcemy kupić krople do oczu to najsensowniejsze okażą się tears naturale, w dodatku w Internecie kupimy je w parę chwil.
tabletki

Wizyty w wirtualnych aptekach

Zima to czas w którym grypa i wszelkie infekcje dotykają najwięcej osób. Kolejki do internistów, kaszlący ludzie w autobusach, poczekalniach i szkołach. Tradycyjne apteki są pełne pacjentów, długie kolejki chorych i osób w podeszłym wieku, w których często musimy stać z wysoką gorączką i bolącym już gardłem skutkują tym, że szukamy innych sposobów zdobycia potrzebnych lekarstw.
1 2