Menu strony
Apteki
tabletki

Jak zaopatrzyć domową apteczkę?

W każdym domu musi być apteczka, z jakiej można skorzystać gdy zachodzi taka konieczność. Naturalnie lepiej, by tak nie było, lecz drobne wypadki oraz niespodziewane dolegliwości mogą trafić się każdemu – i dzieciom, i osobom starszym.
tabletki

Wizyty w wirtualnych aptekach

Styczeń i luty to okres w którym grypa i wszelkie infekcje zbierają swoje największe żniwa. Kolejki do specjalistów, kaszlący ludzie w tramwajach, poczekalniach i urzędach. Tradycyjne apteki przeżywają oblężenie, długie kolejki rekonwalescentów i starszych osób, w których często zmuszeni jesteśmy stać z wysoką gorączką i bolącym już gardłem skutkują tym, że szukamy innych sposobów zdobycia potrzebnych leków.
suplementy i witaminy w aptece

Leki o których chcemy wiedzieć więcej i są bez recepty i możesz przeczytać o nich w sieci

Od najdawniejszych czasów człowiekowi towarzyszyły najróżniejsze choroby i niemiłe dolegliwości. Jednocześnie w dość szybkim tempie rozwija się również medycyna, czyli nauka dotycząca zwalczania tych rozmaitych dolegliwości. Razem z tym rozwojem opracowywano coraz to nowe leki na różne choroby. Współcześnie przemysł farmaceutyczny jest w dużym stopniu rozwinięty, a różne osoby w aptekach zostawiają ogromne sumy.
katar

Przeziębienie – co powinno się zrobić, by nie zaatakowało? Sprawdź, jak nie chorować

Czas jesienno-zimowy związany jest nierozerwalnie ze spadkiem odporności. Dużą grupa osób w czasie od października do marca zmaga się z często powtarzającymi się przeziębieniami, grypą lub innymi infekcjami górnych dróg oddechowych.
napar

Czym jest arktyczny korzeń, jakie ma on działanie oraz dla której osoby jest on polecany?

Jeżeli jesteś jedną z tych osób, dla jakich ma znaczenie wiedza, jaką posiadali dawni chińscy i rosyjscy medycy, to bezdyskusyjnie wiesz o niniejszym, że roślina o łacińskiej nazwie Rhodiola rosea jest wykorzystywana w medycynie naturalnej od wielu wieków.
lekarstwa

Apteki online rekomendują - żel do nosa Tonimer i kapsułki Urydynox

Apteki internetowe mają teraz ogromnie okazały wybór medykamentów, suplementów diety i kosmetyków dziennego użytku. Masa postaci ochoczo robi zakupy w aptekach internetowych, gdyż przez Net zdołamy prędko odnaleźć interesujący nas towar. Apteki stacjonarne często mają wąski asortyment, by odnaleźć jakiś konkretny towar częstokroć musimy odwiedzić kilka przeróżnych miejsc.
tabletka

Nasze życie pełne jest niepewności o różne schorzenia. Na szczęście na wiele z takich nieprzyjemnych doświadczeń jest odpowiedni lek

Nigdy nie możemy mieć stu procent pewności, że będziemy zdrowi, że nie zagrażają nam żadne schorzenia. Niestety, to jest ta nasza ludzka kondycja, o której można powiedzieć, że jest niepewna. Każdy z nas więc obawia się o stan swojego zdrowia, niektórzy poruszają ten temat przy każdym spotkaniu, inni zachowują milczenie, starając się o tym nie myśleć, jednak trudno uwolnić się od takich myśli.
Tabletki

Specyfiki i leki bez recepty - jak wybierać

Istnieją choroby, z którymi nie idziemy od razu do przychodni. Staramy się poradzić sobie samodzielnie wykorzystując dostępne bez recepty środki. Należy jednakże być ostrożnym dokonując wyboru. Pamiętajmy by przeczytać uważnie wszystkie ulotki, przeprowadzajmy próby alergiczne, aby nie okazało się, że wybrany środek nam szkodzi a nie pomaga.
lekarstwa i witaminy

Co specjaliści mówią o poziomie dostępnych obecnie leków

W internecie, na tematycznie powiązanych z medycyną stronach www, znaleźć możemy cały szereg informacji na temat dostępności poszczególnych leków w naszym kraju. Eksperci wciąż umieszczają w sieci niezbędne informacje, dzięki czemu wielu pacjentów z poważniejszymi kłopotami zdrowotnymi może odnaleźć odpowiednie dla siebie medykamenty i suplementy. Lekarz specjalista w trakcie profesjonalnie prowadzonych konsultacji może jednak określić, czy określony lek może się okazać wskazany w danym przypadku.
lekarstwa

Sprawdzanie lekarstw bez recepty oraz leków ziołowych w aptekach on-line

Ostatnimi czasy możemy zaobserwować znaczny wzrost otwieranych aptek w dużych miejscowościach. Co ulicę możemy odnaleźć sklepy oferujące lekarstwa, czy też zioła oraz leki homeopatyczne. W nagłych przypadkach kierujemy się do najbliższej apteki, bardzo często takiej, w której leki są drogie. Jeżeli jednak istnieją produkty, na które nie trzeba posiadać recepty, a kupujemy je stosunkowo często, można skorzystać z apteki.
1 2