Menu strony
Narty
Cellulit można pokonać dietą

Fantastyczny urlop za granicą

Wypoczynek to coś na pewno ważnego dla każdego z nas. Przecież jeżeli w ciągu tygodnia pracujemy po kilkadziesiąt godzin, kilka miesięcy pod rząd, trudno nie czuć zmęczenia. I dlatego bez dwóch zdań warto odpocząć gdzieś za granicą. Dlaczego nie w Polsce? Generalnie każdy człowiek powinien raz na jakiś czas pojechać za granicę, chociażby po to by zobaczyć coś ciekawego, zwiedzić niezapomniane zabytki, itp.

Co warto odwiedzić w Białce Tatrzańskiej...

Jeśli myślisz o wyjeździe nad Podhale, zastanów się, czy nie warto zobaczyć odmienny kurort niż popularne Zakopane. Podhale kryje w sobie sporo fajnych miejsc, które są rzadziej odwiedzane przez krajan. Najlepszym przykładem jest urokliwa Białka Tatrzańska, która jest położona jedynie dwie dziesiątki kilometrów od Stolicy Tatr. Jest to spokojna i mała wieś turystyczna, która zapewnia wiele atrakcji dla gości.
zima

Co przyniesie rok 2013 na sezon zimowy?

Ośrodki promujące zimowe wyjazdy w nadchodzącym okresie oferują wiele atrakcyjnych ofert. Jeśli chodzi o narty 2013 rok zapowiada się niesamowicie innowacyjne. Górskie ośrodki wypoczynkowe na południu i południowym-zachodzie Polski mogą pochwalić się stałym zainteresowaniem.

Nietypowy prezent z adrenaliną

Czterdzieste urodziny to dla wielu osób magiczna granica. Krąży wciąż powiedzenie, że życie rozpoczyna się po czterdziestce. Coś jest na rzeczy. Zwykle na tym etapie mamy już dość duże dzieci, stabilną pracę i własne miejsce na ziemi. Albo całkiem odwrotnie - podejmujemy decyzję, że właśnie teraz warto się ustatkować. Trzeba ten dzień podkreślić w szczególny sposób.
wakacje w Hiszpanii

Sposoby na wakacje na Zachodzie Europy - morze czy góry?

Jest dużo sposobów na spędzanie wolnego czasu. Sposoby te są często uzależnione od indywidualnego gustu, ale także od posiadanych funduszy oraz od pory roku. Dla większości ludzi słowo urlop kojarzy się tylko z letnimi wakacjami. Wolą oni najczęściej wypoczynek bierny, najlepiej w miejscowościach, gdzie jest ciepło i blisko do morza.