Menu strony
Sport
asortyment

Na co należy się przygotować przed wizytą u tego typu specjalisty jakim jest dietetyk?

Mieszkamy w czasach, kiedy często brakuje nam czasu, żeby bez pośpiechu zjeść kolację lub choćby śniadanie. Skutkiem takiego postępowania są częste wizyty w budkach, które proponują tak zwane szybkie jedzenie.
medykamenty

Sprawdzone odżywki przeznaczone na wzmocnienie masy mięśniowej

Odszukanie skutecznej odżywki umacniającej mięśnie nie jest w naszych czasach problematycznym zadaniem. Z łatwością można odszukać w sklepach internetowych sporo tego rodzaju produktów, które cieszą się pozytywnymi opiniami również wśród sportowców.
zima

Co przyniesie rok 2013 na sezon zimowy?

Ośrodki promujące zimowe wyjazdy w najbliższym okresie polecają mnóstwo atrakcyjnych rozwiązań. Jeśli chodzi o narty 2013 rok zapowiada się niezwykle interesująco. Miasteczka i kurorty górskie na południu oraz południowym-zachodzie Polski cieszą się niesłabnącym popytem.
urlop

Jaki preparat muszą zażywać osoby, jakie mają duże zapotrzebowanie na białko?

Jeśli jesteś człowiekiem, jaki uprawia sport zawodowo, to powinieneś pomyśleć o właściwej suplementacji, zatem uzupełnianiu szkód, jakie były spowodowane przez wzmożony wysiłek fizyczny.
biegacze

Ćwiczenia dla zdrowia

Bieganie czy rower? To pytanie stawia sobie wielu mieszkańców naszego kraju, a odpowiedź staje się łatwa – i to, i to! Jak wiemy, sport dobroczynnie wpływa na zdrowie człowieka. Do wybrania jest sporo różnych aktywności, nie warto się zatem ograniczać do jednego.
jogging na plaży

Zaskocz sprawnością nie tylko latem!

Różne są motywy uprawiania sportu. Jogging, pływanie, jazda na rowerze to sporty mające znaczenie przede wszystkim dla zdrowia. Ćwiczenia na siłowni łączą przyjemne z pożytecznym: zdrowie i troskę o dobry wygląd. Natomiast przyjemność to zasadniczy powód uprawiania futbolu czy Nordic Walkingu. Nieważne którą formę ruchu wybierzemy, ważne by na stałe zagościł w naszym życiu. Musimy zatem wybrać taką, która dostarczy nam najwięcej radości.
kajak

W jaki sposób dobrze zaplanować wolny czas, aby przeżyć go aktywnie i to w gronie przyjaciół?

Oczywiście istnieje wiele ciekawych atrakcji. Polskie turystyczne miejscowości wciąż rozbudowują swoje ścieżki rowerowe, ażeby zachęcić urlopowiczów do wypoczynku aktywnego. W przeróżnych miejscowościach pojawiają się tematyczne parki rozrywki oraz tworzone są różne ścianki wspinaczkowe.
morze-Kołobrzeg

Chcesz na poważnie wziąć się za swą formę po grudniu? Sprawdź, jak skutecznie się do tego zabrać!

Pewnie jednym z najczęściej występujących na świecie postanowień noworocznych jest to, że od nowego roku będziemy dbać o własną dietę, częściej ćwiczyć oraz sporo schudniemy. To właśnie w styczniu praktycznie wszystkie siłownie przeżywają prawdziwe oblężenie - wtedy większość z nas nabywa karnety, które mają nas bardziej zmotywować do wytrwania w noworocznych postanowieniach.
Dzieci w szkole, nauka

Nauka gry na klarnecie i inne zajęcia dla dzieci pozwolą znaleźć im pasję na całe życie

Współcześnie ludzie marzą o tym, by wyróżniać się z tłumu. W tym celu stosują przeróżne rozwiązania – kupują niebanalną odzież, robią sobie nietypową fryzurę, czy też stwarzają sobie nietypowe hobby. Szczególnie to ostatnie rozwiązanie warto brać pod uwagę z tej racji, że ciekawe hobby może być nie tylko świetnym sposobem na wybicie się z tłumu, ale też na miło spędzony czas a w wielu sytuacjach także na zarobek. Dlatego warto już od wczesnych lat szukać zainteresowań, które szczególnie przypadłyby do gustu naszym dzieciom i później pozwoliłyby im się rozwijać.
kitesurfing

Jaki masz plan na wolne dni? Czyli co zrobić, aby dobrze spędzić wolne dni.

Wielu z nas miał trudności z rozplanowaniem swoich weekendów czy po prostu wakacji. Zniechęcała nas cena, miasto a może sporty jakie musieliśmy tam robić. Jednakże zawsze warto próbować czegoś niekonwencjonalnego. Szukajmy okazji, a na pewno nie będziemy tylko spędzać czas w łóżku przed telewizorem. Zdajecie sobie sprawę czasami: a może by tak skoczyć na bungee, albo polatać na paralotni?
1 2 3