Menu strony
Sport
morze-Kołobrzeg

Chcesz na poważnie wziąć się za swą formę po grudniu? Sprawdź, jak skutecznie się do tego zabrać!

Pewnie jednym z najczęściej występujących na świecie postanowień noworocznych jest to, że od nowego roku będziemy dbać o własną dietę, częściej się ruszać i sporo schudniemy. To właśnie w styczniu praktycznie wszystkie siłownie przeżywają wyjątkowe oblężenie - wtedy większość z nas nabywa karnety, które mają nas bardziej zmotywować do wytrwania w noworocznych postanowieniach.
noclegi podlaskie

Czemu Podlasie cieszy się taką popularnością wśród turystów, wykaz największych atrakcji tego rejonu.

W północno-wschodniej części kraju, przy granicy z Białorusią leży tajemniczy, przede wszystkim kojarzący się ze wspaniałą przyrodą rejon, nazywany także Podlasiem. To miejsce jeszcze do niedawna przyciągało niewielu turystów, lecz w ostatnich latach bardzo się to zmieniło. A Podlasie ma faktycznie dużo do zaoferowania, przede wszystkim osobom szukającym spokoju, ciszy i bliskiego kontaktu z przyrodą. Bardzo dużą atrakcją turystyczna jest tutaj Puszcza Białowieska. Ten stary las, chroniony przez przepisy prawa jest obecnie jednym z ostatnich miejsc tego typu w Europie. Dzięki temu w Puszczy można zobaczyć przyrodę właśnie taką, jaka była od setek lat, bez niepotrzebnego ingerowania człowieka. Na jej obszarze znajduje się mnóstwo atrakcji i ciekawych miejsc do zwiedzania, między innymi można tam obejrzeć władców tamtego regionu, to znaczy żubry. Poza tym na Podlasiu są doskonałe warunki na uprawianie rozmaitych sportów. Coraz bardziej popularne między innymi są kajakowe spływy, a liczne ścieżki rowerowe i piesze także zachęcają do uprawiania tego typu aktywności fizycznej.

Nordic walking – nowoczesny sport nie tylko dla starszych

nordic walking

Nordic walking – nowoczesny sport nie tylko dla starszych

Wraz z coraz szerszym otwieraniem się na świat przyjmujemy kolejne tradycje i zwyczaje. Często do naszego kraju trafiają sporty, które w innych krajach rozkwitły już lata temu. Sportem niezwykle popularnym ostatnimi laty w Polsce stał się nordic walking.
zima

Co przyniesie rok 2013 na sezon zimowy?

Organizatorzy wyjazdów zimowych w najbliższym sezonie oferują wiele interesujących rozwiązań. Jeśli chodzi o narty 2013 rok zapowiada się bardzo innowacyjne. Miasteczka i kurorty z ofertą na sezon zimowy na południu oraz południowym-zachodzie Polski cieszą się niesłabnącym zaciekawieniem.
biegacze

Ćwiczenia dla zdrowia

Bieganie czy rower? To pytanie zadaje sobie wielu rodaków, a odpowiedź staje się całkiem prosta – obie te rzeczy! Jak wszyscy wiedzą, sport dobroczynnie wpływa na zdrowie organizmu. Do wybrania jest wiele różnych aktywności, nie trzeba się więc ograniczać do jednego.
Hollywood

Jeśli pragniemy świetnie bawić się z kolegami, to warto zarezerwować miejsce do gry w paintball

Paintball to świetny pomysł, jeśli pragniemy przeżyć coś niepowtarzalnego. W wypadku gdy pragniemy zaplanować event firmowy lub wieczór kawalerski, to opłaca się znaleźć ciekawe miejsce albo wynająć halę.


Dziecko je zdrowo

Suplementy sklep oferuje bardzo różnorodne

Kiedy chcemy posiadać pewność, że nasze treningi dadzą upragniony rezultat, a jednocześnie nasze ciało w czasie intensywnych ćwiczeń nie będzie traciło istotnych składników odżywczych, to obowiązkowo powinniśmy używać właściwe suplementy diety.


Suplementy sklep oferuje bardzo różnorodne

Jakiego typu suplementy sklep ma szansę nam zaproponować?


Suplementy sklep oferuje bardzo różnorodne

Jeśli trenujemy, to posiadamy przeważnie wyznaczony cel do uzyskania.
kajak

W jaki sposób dobrze zaplanować wolny czas, aby przeżyć go aktywnie i to w gronie przyjaciół?

Oczywiście istnieje mnóstwo ekscytujących atrakcji. Polskie turystyczne miasta stale budują swoje ścieżki rowerowe i piesze, ażeby zainteresować i zachęcić urlopowiczów do aktywnego wypoczynku. W przeróżnych miejscowościach pojawiają się tematyczne parki rozrywki jak również budowane są różne ścianki wspinaczkowe.
ćwiczenia fitness

Jakimi sposobami dbać skutecznie o ciało i zdrowie, rola fizycznej aktywności i zbilansowanej diety

Większości osób ma marzenia, aby doczekać późnego wieku w pełnym zdrowiu i doskonałej formie. Jednak żeby mogło się tak stać, to należy dbać o siebie przez całe swoje życie, o czym niestety wielu ludzi zupełnie zapomina.

Lekarstwo na skołatane nerwy - co należy uczynić jak dopada nas stres?

Jest dużo źródeł stresu. Najpowszechniejszym źródłem stresu jest praca, a również szkoła. Stres może też mieć przyczynę w złych stosunkach rodzinnych i koleżeńskich. Wieczne zestresowane jest niebezpieczne dla człowieka – ma okropny wpływ na układ trawienny, umysł oraz pracę serca. We Wrocławiu można znaleźć mnóstwo przybytków, w których można się zrelaksować. Oto małe zestawienie wartych uwagi pomysłów na ukojenie pobudzonych nerwów.
1 2 3