Menu strony
Siłownia
pensjonat

Dokąd udać się na wymarzony urlop w Polsce?

Ilość miejsc, w jakie mamy możliwość wyjechać na urlop jest praktycznie nieskończona. Na rynku usług turystycznych odnaleźć można bez problemu wiele ofert wycieczek, które na pewno będą dla nas niesamowitą przygodą. Wszystkie te wyjazdy mogą się jednak okazać dla wielu bardzo kosztowną opcją. Polacy nie należą do bogatych narodów a koszty, jakie musimy ponieść jadąc za granicę zdają się być dostosowane raczej do portfela średnio zarabiającego Niemca, niż Polaka.
biegacze

Ćwiczenia dla zdrowia

Bieganie czy rower? To pytanie zadaje sobie wielu rodaków, a odpowiedź staje się całkiem prosta – obie te rzeczy! Jak wszyscy wiedzą, sport dobroczynnie wpływa na zdrowie organizmu. Do wybrania jest wiele różnych aktywności, nie trzeba się więc ograniczać do jednego.
Trening obwodowy

Jakiego rodzaju trening jest w stanie zapewnić najlepszą kondycję i piękną sylwetkę? Czy jest taki sposób? Oczywiście!

Ten trening jest najlepszy dla kogoś, kto preferuje aerobik i pracę na siłowni. Konsoliduje on bowiem trening aerobowy i siłowy. Umożliwia więc szybko spalać tłuszcz, co wpływa na bardziej korzystną sylwetkę. Używa się do niego niezbyt wielkie obciążenia, nie prowadzi więc do jakiegoś dużego rozrostu masy mięśniowej (nie jest to więc najbardziej odpowiednia metoda dla pragnących dość mocno powiększyć masę ciała).
mężczyzna ćwiczący brzuszki

Skuteczne metody wspierania treningu

Ze Stanów Zjednoczonych przyszła do nas - wraz z wytwórczością kinematograficzną - moda i na zdrowy tryb życia, co jest nieco dziwne kiedy się weźmie pod uwagę statystyki dotyczące kwestii otyłości w tym państwie. Taka pozorna sprzeczność. Buduje się zatem i u nas sale gimnastyczne, miejsca do treningów modnie zwane fitness klubami. Troszczymy się zatem o kondycję. Jest to ogromnie pozytywne zjawisko.

Szukasz kondycji? Wsiądź na rower!

Długo można wymieniać pozytywne aspekty jazdy na rowerze. Jest to bardzo dobra możliwość dla osób chcących zrzucić parę kilo, jak i dla tych wzmacniających mięśnie i poprawiających kondycję lub po prostu relaksujących się w czasie odpoczynku. Rower spełni zadania środka komunikacji, spokojnie zastępując samochód i tramwaj. Dojazd do pracy czy szkoły nie będzie stanowił problemu, co więcej miniemy korki i inne przeszkody na drodze, a dodatkowo przyczynimy się do ochrony środowiska. Warto więc zastanowić się czy rowery miejskie to nie dobre rozwiązanie w temacie związanym z dojazdem do pracy.

Pomagamy wybrać sprzęt do siłowni

Któż z nas nie chciałby posiadać własnej siłowni w mieszkaniu, oczywiście nie mówimy o pełnym wyposażeniu siłowni, gdyż mało kto, ma aż tak duże mieszkanie, a jedynie o kilku najistotniejszych urządzeniach rozwijających najczęściej używane grupy mięśni.