Menu strony
Siłownia

Szukasz kondycji? Wsiądź na rower!

Długo można wymieniać pozytywne aspekty jazdy na rowerze. Jest to bardzo dobra alternatywa dla osób odchudzających się, jak i dla tych wzmacniających mięśnie i poprawiających kondycję lub po prostu relaksujących się w czasie odpoczynku. Rower nadaje się doskonale jako środek komunikacji, bezproblemowo zastępując samochód i tramwaj. Bez problemu dojedziemy nim do pracy czy szkoły, co więcej omijając korki i inne utrudnienia na drodze, a dodatkowo przyczynimy się do ochrony środowiska. Warto przemyśleć czy rowery miejskie to nie główny środek lokomocji, jaki sobie życzymy.
biegacze

Ćwiczenia dla zdrowia

Bieganie czy rower? To pytanie stawia sobie wielu mieszkańców naszego kraju, a odpowiedź staje się łatwa – i to, i to! Jak wiemy, sport dobroczynnie wpływa na zdrowie człowieka. Do wybrania jest sporo różnych aktywności, nie warto się zatem ograniczać do jednego.
mężczyzna ćwiczący brzuszki

Skuteczne metody wspierania treningu

Z USA przyszła do nas - wraz z wytwórczością filmową - moda i na prowadzenie zdrowego trybu życia, co jest nieco paradoksalne gdy się weźmie pod uwagę statystyki dotyczące problemu otyłości w tym państwie. Taka pozorna sprzeczność. Buduje się więc i u nas sale gimnastyczne, miejsca do treningu modnie zwanych fitness klubami. Troszczymy się zatem o tężyznę. Jest to niezwykle korzystne zjawisko.
Trening obwodowy

Jakiego rodzaju trening jest w stanie zapewnić najlepszą kondycję i piękną sylwetkę? Czy jest taki sposób? Oczywiście!

Ten trening jest idealny dla kogoś, kto uwielbia aerobik i pracę na siłowni. Łączy on bowiem trening aerobowy i siłowy. Umożliwia więc szybko spalić tłuszcz, co wpłynie na piękniejszą sylwetkę. Stosuje się do niego niewielkie obciążenia, nie prowadzi więc do znacznego przyrostu masy mięśniowej (nie jest to więc najbardziej odpowiednia metoda dla pragnących znacząco powiększyć masę ciała).

Pomagamy wybrać sprzęt do siłowni

Kto nie chciałby mieć własnej siłowni w mieszkaniu, oczywiście nie mówimy o kompleksowym wyposażeniu siłowni, gdyż mało kto, ma aż tak ogromne mieszkanie, a jedynie o kilku najistotniejszych urządzeniach budujących najważniejsze grupy mięśni.
pensjonat

Dokąd udać się na wymarzony urlop w Polsce?

Ilość miejsc, w które możemy się udać na urlop jest właściwie nieskończona. Wśród propozycji firm turystycznych znajdziemy bez problemu wiele ofert wyjazdów, które na pewno będą dla nas wspaniałą przygodą. Wszelkie te wycieczki będą jednak dla wielu bardzo kosztowną opcją. Polacy nie należą do zamożnych narodów a ceny wycieczek zagranicznych są dostosowane raczej do portfela średniej klasy Niemca, niż Polaka.