Menu strony
Sezon
wakacje - portret

Jeśli nie przepadasz za wakacyjnym wylegiwaniem się na plażowisku i wolisz aktywny relaks na świeżym powietrzu - warto zapoznać się z obszerną ofertą agroturystyki w polskich górach.

Każdy Polak zamarzy, aby prócz dogodnego wynagrodzenia i samospełnienia w aktywności zawodowej, choć raz corocznie wybrać się z familią na kilkudniowy wypoczynek. Kiedy zbliża się sezon urlopowy, zaczynają się konkretne rozmowy przy kuchennym stoliku o tym, w jakie rejony chcielibyśmy się wybrać, jaką kwotę pieniężną planujemy przeznaczać na letni wypad i jaką opcję relaksu wybierzemy w bieżącym sezonie.
poradnia rehabilitacyjna

Sport bywa piękny lecz i szkodliwy

Mówi się, że wykonywanie sportu to samo zdrowie i bez wątpienia w dużej części tak jest, ponieważ przez niego posiadamy wspanialszą kondycję, jak i również piękniejsze ciało. Jednak powinniśmy pamiętać, że w zależności od tego, na jaki rodzaj sportu się decydujemy, mamy szanse także podlegać różnego typu urazom. Od czasu do czasu są one niewielkie, jednak czasami niezbędna jest porada odpowiednich klinik.
ferie

Czemu Karkonosze są obecnie tak chętnie wybieranym miejscem wypoczynku, jak prezentuje się baza noclegowa w tym rejonie.

Karkonosze są jednym z piękniejszych regionów naszego kraju, a ze względu na ilość turystycznych atrakcji i rozrywek również bardzo chętnie odwiedzany przez turystów. I to tak naprawdę przez wszystkie miesiące, bo praktycznie każda z pór roku może coś ciekawego tam zaproponować. Od wiosny do jesieni niezwykle popularne są górskie wędrówki i zwiedzanie okolicznych miejsc, z jakich wiele jest znanych nie tylko w Polsce ale również poza granicami.
Narty biegowe, biegówki

Zimowe szaleństwa

Dla wielu ludzi miesiące zimowe to najlepszy czas do uprawiania sportu oraz ruchu na świeżym powietrzu. Zimowy wypoczynek z kolei zazwyczaj przywodzi na myśl góry. Dla miłośników zabawy i sportu na śniegu górskie stoki stanowią istny raj. Ta forma wypoczynku doceniana jest zarówno przez najmłodszych, jak i przez dorosłych.
góry2

Rzeczy na wyprawę pieszą lub kolarską

Zbliżają się wielkimi krokami cieplejsze tygodnie, w czasie których, długo przed rozpoczęciem wakacji, mnóstwo ludzi wyrusza na piesze i rowerowe wędrówki. Jest to dość korzystne z pewnych względów rozwiązanie – zagwarantowanie sobie wypoczynku, zanim na ścieżkach górskich, biwakach i w noclegowniach zjawi się armia turystów – jednak wymaga silnego charakteru i fizycznej kondycji, a na pewno dobrego stanu zdrowia.