Menu strony
Dolegliwości
Polanica Zdrój

Masaże oraz solidna terapia manualna mogą spowodować, że bóle pleców znikną na zawsze

Na dolegliwości kręgosłupa skarży się dzisiaj bardzo wiele osób. Siedzący tryb życia sprawia, iż lwia część z nas cierpi na jakieś nieprzyjemne dolegliwości związane z plecami.
garść tabletek

Sklep medyczny musi gwarantować klientom profesjonalną pomoc

Sklep medyczny, to miejsce, do którego ludzie przychodzą zazwyczaj z poważnymi chorobami i także precyzyjnymi zaleceniami od lekarza. Chcą oni zapewnić sobie odpowiednie środki do wyleczenia poszczególnej choroby, aby przez to móc na nowo funkcjonować na dobrym poziomie i rzecz jasna w pełni zdrowia.
apteka

Maść przeciwbólowa oddziałuje na konkretne powierzchnie

Co możemy kupić w aptece?
Zawsze potrzeba zadbać o to, aby nasza apteczka okazała się być jak najdokładniej zapełniona, przez to właśnie trzeba się wybrać do apteki, by tam przekonać się, które z proponowanych specyfików powinniśmy dla siebie kupić oraz w jaki sposób trzeba je zastosować. Im prędzej zaaplikujemy dobre medykamenty i suplementy, tym większa będzie nadzieja na to, że szybciej pozbędziemy się niemiłej dolegliwości, która od czasu do czasu może nam naprawdę znacząco utrudnić życie.
ból2

Mocny ból głowy - jak sobie z nim poradzić?

Na bóle głowy uskarża się spora ilość ludzi. Czasem są one powracające i intensywne. Czasami jest trudno odróżnić migrenę od zwykłego bólu głowy. Jeśli mamy więc wątpliwości co do typu męczących nas dolegliwości, najlepiej udać się do lekarza.
kobieta u ginekologa

Zabieg elektrokoagulacji w kuracji nadżerki szyjki macicy – czy jest to skuteczna metoda?

Nadżerka to przypadłość, która niezwykle często dopada kobiety pomiędzy 25. a 35. rokiem życia. Nie jest ona niebezpieczna sama w sobie, ale jej ignorowanie może doprowadzić do znaczących problemów zdrowotnych. Jakie sposoby kuracji są najbezpieczniejsze podczas leczenia nadżerki?

Kąpiel solankowa dobra na wszystko - co powoduje jej pozytywne działanie? Kilka ciekawostek

Od dawna wiadomo, że solanki mają cudowne właściwości. Korzystano z tego zanim zaczęto miejscowości uzdrowiskowe takimi nazywać. Solanka ma wiele różnych właściwości, stąd też kąpiele solankowe są ciągle bardzo popularne. Dzięki tego typu kąpielom można poprawić stan skóry. Kąpiele te mają też dobroczynne właściwości dla układu kostnego jak również organów wewnętrznych. Kąpiele tego typu mają bardzo duży wpływ na nasz organizm, jeśli korzystamy z nich z głową. Tak, więc niezmiernie istotne jest by zażywać kąpieli solankowych tylko w miejscach, które są w stanie dowieść znajomości tematu. W sanatoriach wielu pacjentów musi korzystać z solankowych kąpieli. Jednak nie tylko w sanatoriach można takich kąpieli zażywać. Są one dostępne również w salonach SPA.
zabieg, operacja okulistyczna

Coraz większa liczba Polaków cierpi z przyczyny schorzeń oczu i niedowidzenia

Defekty wzroku to w dzisiejszych czasach jedna z częściej pojawiających się dolegliwości. Niezaprzeczalnie uwarunkowane jest to genetycznie, natomiast nadzwyczaj duży wpływ na to ma dodatkowo spędzanie czasu przed komputerem czy też telewizorem.
zioła na zapalenie dziąseł

Zorientuj się, które preparaty warto używać przy zapaleniu dziąseł i w czasie kłopotów z zaparciami

Mało osób może pochwalić się wyśmienitym zdrowiem , a także brakiem jakichkolwiek chorób. Jest to wywołane szybkim tempem życia , a także brakiem aktywności fizycznej.
osiedle

Nadchodzi najmniej lubiana pora roku

Deszcze, silne wiatry - to wszystko przynosi do nas znienawidzona przez liczne grono osób jesień. Ta pora roku posiada tak faktycznie dwie twarze: z jednej strony cudowna, słoneczna z umiarkowaną temperaturą i pełna przepięknych kolorów natury, oraz tę najmniej lubianą - pełną deszczu i co tu dużo mówić prędko roznoszących się chorób zakaźnych.
ortopeda

Ortopeda jako lekarz zajmujący się układem kostno- mięśniowo- stawowym

Istnieje wiele przypadków w życiu, gdy potrzeba nam lekarza profesjonalisty. Istnieje dużo lekarzy rozmaitych specjalności, a jednym z nich jest ortopeda.
1 2