Menu strony
Dolegliwości
osiedle

Nadchodzi najmniej lubiana pora roku

Pluchy, bardzo silne wiatry - to wszystko funduje nam bardzo nielubiana przez liczne grono ludzi jesień. Ta pora roku posiada tak naprawdę dwie twarze: z jednej strony piękna, słoneczna z ciepłą temperaturą i pełna przepięknych kolorów natury, oraz tę znienawidzoną - pełną pluchy i co tu dużo mówić prędko rozprzestrzeniających się chorób zakaźnych.
Polanica Zdrój

Masaże oraz solidna terapia manualna mogą spowodować, że bóle pleców znikną na zawsze

Na bóle pleców cierpi obecnie dużo osób. Siedzący tryb pracy sprawia, że lwia część z nas cierpi na jakieś nieprzyjemne schorzenia związane z plecami.
ból2

Mocny ból głowy - jak sobie z nim poradzić?

Na ból głowy skarży się znaczna ilość ludzi. Niekiedy są one powracające a do tego intensywne. Czasem jest trudno odróżnić migrenę od normalnego bólu głowy. Jeśli mamy więc wątpliwości co do rodzaju dręczących nas dolegliwości, najlepiej skorzystać z pomocy lekarza.
kobieta u ginekologa

Zabieg elektrokoagulacji w kuracji nadżerki szyjki macicy – czy jest to skuteczna metoda?

Nadżerka to przypadłość, która wyjątkowo często atakuje kobiety między 25. i 35. rokiem życia. Nie jest ona niebezpieczna sama w sobie, ale jej ignorowanie może prowadzić do poważnych powikłań zdrowotnych. Jakie sposoby kuracji są najbezpieczniejsze podczas leczenia nadżerki?
apteka

Maść przeciwbólowa oddziałuje na konkretne powierzchnie

Co mamy szansę nabyć w aptece?
Ciągle potrzeba zadbać o to, by nasza apteczka była jak najdokładniej zapełniona, dlatego właśnie należy się skierować do apteki, żeby tam przekonać się, które z proponowanych medykamentów musimy dla siebie zakupić oraz w jaki sposób potrzeba je zastosować. Im wcześniej zaaplikujemy właściwe leki i suplementy, tym znaczniejsza będzie nadzieja na to, że prędzej pozbędziemy się nieprzyjemnej dolegliwości, która czasem może nam naprawdę znacząco utrudniać życie.
zabieg, operacja okulistyczna

Coraz większa liczba Polaków cierpi z przyczyny schorzeń oczu i niedowidzenia

Defekty wzroku to na obecną chwilę jedna z częściej pojawiających się dolegliwości. Niezaprzeczalnie determinowane jest to genetycznie, jednak niesłychanie duży wpływ na to ma również spędzanie czasu przed kompem czy też telewizorem.

Kąpiel solankowa dobra na wszystko - co powoduje jej pozytywne działanie? Kilka ciekawostek

Od dawna wiemy, że kąpiele solankowe mają cudowne właściwości. Korzystano z tego zanim zaczęto miejscowości uzdrowiskowe takowymi nazywać. Solanka ma wiele ciekawych właściwości, dlatego kąpiele solankowe są stale bardzo popularne. Dzięki tego typu kąpielom możemy poprawić stan naszej cery. Kąpiele te mają również niesamowite właściwości dla kości jak również organów wewnętrznych. Kąpiele solankowe mają zbawienny wpływ na nasz organizm, jeśli będziemy korzystać z nich z głową. Tak, więc ważne jest by zażywać kąpieli solankowych tylko w miejscach, które są w stanie dowieść znajomości tematu. W sanatoriach wielu chorych musi korzystać z solankowych kąpieli. Jednak nie jedynie w sanatoriach można takich kąpieli zażywać. Są one w ofercie w gabinetach SPA.
ortopeda

Ortopeda jako lekarz zajmujący się układem kostno- mięśniowo- stawowym

Jest mnóstwo przypadków w życiu, gdy potrzeba nam lekarza profesjonalisty. Jest mnóstwo lekarzy przeróżnych specjalizacji, a jednym z nich jest lekarz ortopeda.
nowotwór

Dla kogo najbardziej jest zalecany suplement diety o nazwie ALAnerv i komu najbardziej się przyda?

Czasem są chwile w życiu, iż nie moglibyśmy sobie z czymś poradzić. Poszukujemy wtedy jakiegokolwiek sposobu, żeby udogodnić sobie życie. Jest wiele leków w sklepie z lekami, które mogą nam w tym dopomóc, należy wyłącznie namyslić się co dobrać.
garść tabletek

Sklep medyczny musi gwarantować klientom profesjonalną pomoc

Sklep medyczny, to miejsce, do którego ludzie przybywają często z rozmaitymi dolegliwościami i też dokładnymi zaleceniami od specjalisty. Chcą oni zapewnić sobie jak najlepsze środki do wyleczenia danej dolegliwości, aby dzięki temu mieć możliwość na nowo funkcjonować na dobrym poziomie i rzecz jasna w pełni zdrowia.
1 2