Menu strony
Nauczyciele
nauczyciele

Czemu nauczyciel musi się uczyć przez całe życie

Mało kto, że gro pedagogów poza pracą w szkole decyduje się na szkolenia nauczycieli, by się dokształcać. Mnóstwo ludzi zazdrości pracy pedagogom. Przecież nic w tym trudnego Trzeba zaledwie opowiadać o danych fragmentach programu i wypełniać szkolne dzienniki i świadectwa. Czasami ułożyć klasówkę. Nauczyciel pracuje przecież ledwie paręnaście godzin w tygodniu, do tego ma pełne dwa miesiące wolnego - tylko pozazdrościć. To niezwykle mylne myślenie.
Zajęcia z dojazdem lektora

Nauka języka na kursach językowych

Kończą się wakacje, dzieci powróciły do szkolnych ławek. To doskonały moment, żebyśmy i my pomyśleli o poszerzeniu wiedzy albo zdobyciu całkiem nowych umiejętności. Może zaczniemy naukę całkiem innego języka obcego? Początek jesieni to idealny moment na rozpoczęcie kursu. Przede wszystkim musimy najpierw zdecydować jakiego języka pragniemy się nauczyć.
książki

Nauka j.niemieckiego – tylko z najlepszymi szkoleniowcami

Każdy z nas powinien wypracować sobie technikę nauki języka obcego, która zagwarantuje jak najszybsze i szczególnie efektywne przyswajanie różnych słówek. Doświadczeni lektorzy oraz nauczyciele w szkołach prywatnych pokazują swe pomysły na to, jak możemy urozmaicić zajęcia z języka.