Menu strony
Plaże
Morze, Mielno

Odpoczynek nad morzem

Grzybowo to przepiękna wieś, która nastawiona jest na goszczenie letników. Ma ku temu najlepsze warunki, gdyż znajduje się ona nieopodal morza. Od morza Grzybowo dzieli tylko 300 metrów. Grzybowo pensjonaty cieszą się ogromnym zainteresowaniem przyjezdnych również z racji tego, że bardzo łatwo do niego dostać się. Położone jest ono tylko sześć kilometrów od większego ośrodka turystycznego, jakim jest miasto Kołobrzeg.
Hol

Garść niebanalnych idei na interesujący i niezapomniany wyjazd na imprezę sylwestrową

Ze statystyk wynika, że najczęściej (co nie znaczy najchętniej) noc sylwestrową spędzamy w domu, a ściślej przed telewizorem. Wbrew tym przygnębiającym wynikom raportów, niektórzy udają się do miejscowości sanatoryjnych już na święta, bo nie imaginują sobie tych paru dniu urlopu w domowych pieleszach.
wakacje w Hiszpanii

Sposoby na wakacje na Zachodzie Europy - morze czy góry?

Istnieje dużo sposobów na odpoczynek. Sposoby te są nierzadko uzależnione od indywidualnych upodobań, ale również od możliwości finansowych oraz od pory roku. Dla większości ludzi słowo urlop przywodzi na myśl wyłącznie letnie wakacje. Preferują oni w większości przypadków odpoczynek o charakterze biernym, najlepiej w miejscach, gdzie jest ciepło i blisko do morza.
last minute

Wakacje 2014

Czy znasz cel, w którym się udasz w lato 2013? Jeśli nie, mamy dla ciebie trzy ciekawe propozycje, na które trzeba zwrócić uwagę, gdy następnym razem odwiedzisz lokalne bądź cyfrowe biuro turystyczne. Mimo że jest tam ciężki kryzys ekonomiczny, warto zobaczyć ten śliczny kraj latem. Każdy gość, który kocha historię, musi chociaż raz w żywocie zwiedzić cudowny Akropol.
Wybrzeże na Majorce

Gdzie należałoby wyruszyć na urlop: nad polskie morze czy na Majorkę?

Wakacje są najbardziej wytęsknionym czasem dla każdego studenta i pracownika. Z wytęsknieniem oczekuje się czasu, kiedy w gronie rodzinnym można wyruszyć do miejsca, gdzie cały dzień będzie można wypocząć. Jest to nie tylko czas zadedykowany rodzinie, ale w pierwszej kolejności okres ucieczki od znojów dnia codziennego.
Wakacje w Turcji

Wakacje w Turcji - rekomendowane miejsca

Jednym z najczęściej wybieranych rejonów Europy, biorąc pod uwagę rozmaite wycieczki, jest Turcja. Jest ona jednym z najgorętszych państw w Europie. Do Turcji przybywają ludzie dla spędzenia tam wakacyjnego urlopu, ale także na krócej.
indie, egzotyczne

Najwyższy czas wybrać się na wczasy

Wszyscy już czujemy się zmęczeni i pragniemy zasłużonego wypoczynku. Marzymy o wspaniałych wakacjach. Przede wszystkim w tym czasie, kiedy bardziej zaświeciło słoneczko. Sezon urlopowy nadchodzi dużymi krokami. Czas wyszukać miejsce, gdzie pojedziemy na wczasy. Biura turystyczne już od dawna kuszą nas pięknymi zdjęciami w folderach.