Menu strony
Pogoda
rehabilitacja

W jakim celu dobrym pomysłem jest rehabilitować się w Kołobrzegu?

Uwielbiam Morze Bałtyckie. Zwłaszcza w trakcie sezonu wczasowego, gdy pogoda jest względnie atrakcyjna, lecz niekoniecznie. Przecież nawet na zimę miejscowości położone nad Bałtykiem są interesujące. Chociaż na pewno nie wszystkie z nich. Zwłaszcza warty uznania jest, zapewne świetnie znany dla wielu czytelników, Kołobrzeg. Według mnie Kołobrzeg to fantastyczne miasto, którego dużą zaletą jest to, że nie jest wymarłe poza latem. Takowe miasteczka są warte odwiedzenia w naprawdę każdym czasie. Pamiętaj o tym.
Kaszuby

Jak pojechać na udane wczasy w naszym kraju

Patrząc na ceny, często dużo tańsze mogą wydawać się wczasy w ciepłej Chorwacji niż w Polsce. Spryciarze jednak wiedzą, jak sobie z tym poradzić. Polskie morze to idealne miejsca na odpoczynek. Jak zaplanować niezapomniane wakacje?
Podróże z dzieckiem

Co musisz kupić przed wyjazdem na wakacje

Jeśli organizujesz aktywne wakacje pełne włóczęg i emocji, musisz bezwzględnie przed startem odwiedzić porządny sklep górski. Co w takim miejscu trzeba nabyć? Przede wszystkim porządne buty – to podstawa górskich włóczęg. Bez odpowiedniego obuwia nie powinno się w ogóle wychodzić na ciężki teren.

Wakacje za granicą

Sposób na idealne wakacje zależy od różnych elementów. Każda osoba lubi inne sposoby wykorzystywania wolnego czasu, więc hasło „lato 2014” dla każdej osoby może oznaczać coś innego. Część osób spędzi te wczasy w swoich domach. Niektórzy na pewno pozostaną w kraju, gdzie istnieje bardzo dużo możliwości spędzania wolnych chwil.
Góry Izerskie

Możemy relaksować się w otoczeniu nieskażonej natury

Jeżeli mamy dość miejskiego gwaru, który towarzyszy nam na co dzień, pragniemy się wyciszyć oraz lepiej zapoznać z otaczającą nas przyrodą, to z pewnością podczas wyjazdów powinniśmy zatrzymywać się w różnych ośrodkach agroturystycznych, gdzie ten kontakt z naturą będzie naprawdę bliski. To tu będziemy mieli szansę zobaczyć, jak prezentuje się takie życie w otoczeniu zwierząt i przy wykonywaniu różnorakich prac, na które nie mamy szans w mieście.