Menu strony
Kręgosłup
Lekarz

Dobry sen to klucz do sukcesu

Zdrowy i idylliczny sen, to najlepszy kosmetyk, zapewniający promienny wygląd każdego dnia. Aby nieustająco wstawać we wspaniałej formie i pełnym energii, należy pamiętać o paru podstawowych zasadach. Przede wszystkim powinniśmy zadbać o przewietrzenie sypialni, opuszczenie żaluzji i pobycie się źródeł hałasu. Kolejnym krokiem jest dobór wygodnego łóżka i odpowiedniej poduszki, które podczas wypoczynku pomogą rozluźnić kręgosłup, stawy i mięśnie.
Polanica Zdrój

Masaże oraz solidna terapia manualna mogą spowodować, że bóle pleców znikną na zawsze

Na bóle pleców cierpi obecnie dużo osób. Siedzący tryb pracy sprawia, że lwia część z nas cierpi na jakieś nieprzyjemne schorzenia związane z plecami.
odzwierciedlenie - buty

Jakie dostępne mogą być perfekcyjne techniki odprężające?

Nie trzeba zostać programistą, aby robić tzw. siedzącą pracę. Wszakże to samo robi kasjer czy urzędniczka. Taka struktura pracy nie jest aż taka właściwa, jak mogłoby się to wstępnie zdawać.


Jakie dostępne mogą być perfekcyjne techniki odprężające?

Wywołuje to bowiem wszelakie, niekiedy nawet niezwykle ważne problemy z kręgosłupem.
podolog zabrze

W jaki sposób zatroszczyć się o stopy?

Podologia to stosunkowo młoda sfera leczenia skupiająca się na ocenie, leczeniu i pielęgnacji stóp. Podolodzy zajmą się tak stopami zdrowymi, jak i "chorymi" oraz zagrożonymi postępem jakiejś patologii przykładowo zespołu stopy diabetycznej, czyli powikłania cukrzycy.
uroda

Najciekawszy punkt masażu w całym Krakowie

W dzisiejszych realiach coraz więcej osób wiedzie siedzący tryb dnia. Tkwimy wiele godzin dziennie w biurze albo na uczelni, następnie po wróceniu do domu zasiadamy przed telewizorem.
Apteczka samochodowa

Zasady, którymi kieruje się pierwsza pomoc przedmedyczna|Jak postępować z osobą ranną?

Oprócz w pełni wyposażonej apteczki przydatne są również inne, ważne akcesoria ratunkowe. Dzięki pełnemu połączeniu narzędzi w apteczce można zahamować krwotok, jak również – w ciężkich oraz najtrudniejszych momentach – uratować swoje albo czyjeś życie.