Menu strony
Kręgosłup
Polanica Zdrój

Masaże oraz solidna terapia manualna mogą spowodować, że bóle pleców znikną na zawsze

Na dolegliwości kręgosłupa skarży się dzisiaj bardzo wiele osób. Siedzący tryb życia sprawia, iż lwia część z nas cierpi na jakieś nieprzyjemne dolegliwości związane z plecami.
podolog zabrze

W jaki sposób zatroszczyć się o stopy?

Podologia to stosunkowo młoda sfera leczenia skupiająca się na ocenie, leczeniu i pielęgnacji stóp. Podolodzy zajmą się tak stopami zdrowymi, jak i "chorymi" oraz zagrożonymi postępem jakiejś patologii przykładowo zespołu stopy diabetycznej, czyli powikłania cukrzycy.
uroda

Najciekawszy punkt masażu w całym Krakowie

W dzisiejszych realiach coraz więcej osób wiedzie siedzący tryb dnia. Tkwimy wiele godzin dziennie w biurze albo na uczelni, następnie po wróceniu do domu zasiadamy przed telewizorem.
odzwierciedlenie - buty

Jakie dostępne mogą być perfekcyjne techniki odprężające?

Nie trzeba być informatykiem, żeby robić tzw. siedzącą pracę. Przecież to samo wykonuje kasjerka czy urzędniczka. Tego typu struktura twórczości nie jest aż taka dobra, jak mogłoby się to wstępnie zdawać.


Jakie dostępne mogą być perfekcyjne techniki odprężające?

Wywołuje to bowiem różne, czasami nawet bardzo ważne kłopoty z koścem.
Lekarz

Dobry sen to klucz do sukcesu

Krzepki i beztroski sen, to najlepszy kosmetyk, gwarantujący promienny wygląd każdego dnia. Aby wciąż\za każdym razem wstawać wypoczętym i pełnym entuzjazmu, należy pamiętać o paru naczelnych zasadach. Przede wszystkim powinniśmy zadbać o przewietrzenie pomieszczenia, w którym odpoczywamy, opuszczenie rolet oraz pobycie się źródeł hałasu. Kolejnym krokiem jest wybór komfortowego materaca i odpowiedniej poduszki, które podczas wypoczynku pomogą rozluźnić kręgosłup, stawy a także mięśnie.
Apteczka samochodowa

Zasady, którymi kieruje się pierwsza pomoc przedmedyczna|Jak postępować z osobą ranną?

Oprócz w pełni wyposażonej apteczki przydatne są również inne, ważne akcesoria ratunkowe. Dzięki pełnemu połączeniu narzędzi w apteczce można zahamować krwotok, jak również – w ciężkich oraz najtrudniejszych momentach – uratować swoje albo czyjeś życie.