Menu strony
Urlop
hotel

Góry czy morze? Gdzie jechać na wczasy, aby mieć przyjemny urlop?

Na wakacje czeka prawie każdy z nas. I dzieciaki, jakie mają dość chodzenia do szkoły i odrabiania prac domowych, i dorośli, ponieważ potrzebują odrobinę odpocząć od nieprzerwanego narzekania szefa czy codziennej gonitwy. Z tego powodu, kiedy tylko słońce zacznie świecić coraz wyżej oraz trawa nareszcie się zazielenia, zaczynamy myśleć o zbliżającym się urlopie. Ale w jakie miejsce pojechać – w góry a może nad morze?
Ząbkowice Śląskie, Dolny Śląsk

Wyjątkowy czar polskich miasteczek

Ząbkowice Śląskie, Dolny Śląsk

Wyjątkowy czar polskich miasteczek

O niezapomnianym wypoczynku myślimy przez cały rok. Więc należy nam się zasłużony odpoczynek. A sezon wypoczynkowy już niedługo. Rozkładówki agencji turystycznych pełne są bajkowych obrazków zagranicznych kurortów. Zanim kolejny raz zdecydujemy się na wypoczynek za granicą, pomyślmy o naszym kraju. Może nie trzeba wyruszać aż tak daleko, by spokojnie odpocząć?
Pieniny, góry

Zamierzasz spędzić wczasy w górach? Szukaj przyjemnego noclegu, by sobie to uprzyjemnić!

Wczasy to jeden z przyjemniejszych czasów w roku niezależnie od tego jak pracujemy. Śliczna pogoda, bajkowe krajobrazy i alternatywa wyjazdu w intrygujące miejsca to dla wielu ludzi priorytety w tym czasie.
Góry zimą

Wypoczynek w polskich górach

Góry zimą

Wypoczynek w polskich górach

Tego roku zima ciągnie się wyjątkowo długo. Wszyscy już z utęsknieniem czekamy na cieplejsze dni. Odliczamy tygodnie do zasłużonego urlopu. Przez cały rok pieczołowicie wypełnialiśmy swoje powinności. Odrobina odpoczynku z pewnością nam się należy.
Tatry

Wakacje zdrowotne

Z pewnością każdy z nas czuje się już zmęczony wiecznym pośpiechem i codziennymi kłopotami. Dzisiejszy świat nas nie oszczędza i funkcjonujemy pod ogromną presją. W czasie światowego kryzysu obawiamy się o stratę pracy. Przychodzimy po męczącym dniu do naszego mieszkania, a tam czekają na nas kłopoty z dziećmi. Gdy kładziemy się nareszcie do łóżka, stres nie daje nam zasnąć. I znowu na drugi dzień budzimy się zmęczeni.
nad Bałtykiem

Relaksujące wakacje nad Bałtykiem

Pomimo że corocznie w dziedzinie turystyki da się zauważyć wyrazistą tendencję, że wiele ludzi decyduje się na eskapady wakacyjne poza krajem, to też i nasz kraj ciągle jest chętnie odwiedzany miejscem na mapie. Najwięcej ludzi preferuje odbywać urlop nad polskim morzem, ponieważ w lecie przeważnie jest tu bardzo ładna pogoda. Tym samym, każda osoba decydująca się na takie wczasy jest przekonana, iż ma możliwość spodziewać się tego, co najkorzystniejsze.
wakacje

Gdzie spędzić tegoroczne wakacje? Najlepsze oferty!

Oferta na letnie miesiące polskich biur podróży nieustannie się powiększa. Non stop pojawiają się w nich nowe kierunki. Znajdują się wśród nich również te wyjątkowo egzotyczne: Zanzibar, Karaiby. Pośród tych ostatnich znajduje się także Barbados. Na co się zdecydować?
Laboratorium

Zdrowe żywienie i sport są modne!

W ostatnim czasie w Polsce zapanowała prawdziwa moda na racjonalne żywienie i uprawianie sportu. Bez wątpienia jest to pozytywna kwestia, ponieważ społeczeństwo zyskuje dzięki temu na zdrowiu.
kolonia

Co to aktualnie jest w rzeczywistości turystyka młodzieżowa?

Młodzieżowa turystyka to osobna część na rynku turystycznym. Dla wielu osób zwłaszcza dla takich, które z zagadnieniem stykają się po raz pierwszy jest to prawdziwa czarna magia.


Co to aktualnie jest w rzeczywistości turystyka młodzieżowa?

Według fachowców dziedziny, jest to sektor znacznie bardziej złożony w wypadku samej organizacji i ponoszonej przy tym odpowiedzialności.
Do wakacji, gotowi, start!

Może nad morze?

Do wakacji, gotowi, start!

Może nad morze?

Po przedłużającej się i nieznośnej zimie z utęsknieniem oczekujemy na ciepłe dni. Marzymy o wczasach i beztroskich dniach na piaszczystej plaży. Wczasy nad morzem to bardzo atrakcyjny pomysł na odpoczynek.
1 2 3 4