Menu strony
Trening
Trening obwodowy

Jakiego rodzaju trening jest w stanie zapewnić najlepszą kondycję i piękną sylwetkę? Czy jest taki sposób? Oczywiście!

Tego rodzaju trening jest najlepszy dla kogoś, kto uwielbia aerobik i pracę na siłowni. Konsoliduje on bowiem trening aerobowy oraz siłowy. Pozwala więc szybko spalać tłuszcz, co wpływa na bardziej korzystną sylwetkę. Używa się do niego niezbyt wielkie obciążenia, nie prowadzi więc do znacznego rozrostu masy mięśniowej (nie jest to w takiej sytuacji najlepsza metoda dla pragnących znacząco powiększyć masę ciała).
dieta

W jaki sposób stracić nadmierne kilogramy i nie stracić zdrowia

Zazwyczaj jeżeli ktoś powziął decyzję o odchudzaniu, to na pierwszą myśl przychodzi mu głodówka, ponieważ stwierdza, że wówczas będzie miał szansę najwięcej schudnąć w niedługim czasie. Albo z drugiej strony sięga po różnorakie diety, które mają tak nieciekawe składniki, iż już od samodzielnego czytania składu dań robi się nie słabo, a co się z tym łączy, potem jest niezwykle trudno utrzymać się w takim postanowieniu.
psycholog

Chcesz się odmienić, nadal rozwijać, spożytkować własny potencjał – sprawdź, kto może Tobie pomóc

Dzisiejszy świat to w ogromnej mierze bieg. Pęd do pracy, pęd do pieniędzy, gonitwa do polepszania swojego statusu. W tym bezustannym biegu często zapominamy o sobie. Wtenczas rodzą się się trudności. Kto wtedy jest w stanie pomóc?
ekologiczna zdrowa żywność

W jaki sposób odpowiednio wybrać catering dietetyczny?

Dietetyczny catering, nazywany powszechnie „pudełkową dietą” czy też „dietą z przywozem pod drzwi”, robi się coraz bardziej lubiany. Dlaczego?
suplementy aakg

Metoda na muskulaturę

Cieplejszy sezon zbliża się ogromnymi krokami. Po wyczerpujących również dla największych twardzieli opadach śniegu, jakie zaowocowały wszelkimi niedogodnościami, zaspami, chorobami, popsutymi autami i nieustającym lenistwem, degrengoladą i stagnacją, nadciąga czas roztopów, wyższe temperatury, całkowita zmiana status quo.
Skuteczne sposoby na zgrabne pośladki

Tekst o dbaniu o sylwetkę i zdrowie

Czasy, w jakich egzystujemy, są coraz więcej zasypane aktywnością umysłową, a coraz to mniej aktywnością fizyczną, podczas kiedy regularna aktywność fizyczna, złączona ze zdrowym rodzajem odżywiania się, wsparłaby w opracowaniu poziomu stabilności pomiędzy ciałem a psychiką, która jest niezbędna dla zachowania zdrowia zarówno fizycznego, jak i mentalnego.
olimp bcaa xplode

Czy kulturysta musi stosować suplementację? O jakich kwestiach musi pamiętać? Co jest najbardziej istotne?

Suplementy dla kulturystów naprawdę działają, ale powinniśmy mieć do nich odpowiednie podejście, a poza tym ważne są powtarzalne treningi na siłowni. Suplementy nie mogą zastąpić one standardowego treningu, więc nie należy ich traktować jako “magicznego” środka, który sam, bez zbędnego wysiłku, zrobi masę mięśniową.


Czy kulturysta musi stosować suplementację? O jakich kwestiach musi pamiętać? Co jest najbardziej istotne?

Aktualnie jest naprawdę znaczny wybór suplementów, jak i firm produkujących suplementy.
miejsce

Specjalistyczne wykłady dla pielęgniarek to sposobność to podwyższenia erudycji.

W obecnych czasach edukacja jest wyjątkowo ważnym aspektem umożliwiającym działanie kariery w rozmaitych sferach.

Najpopularniejsze suplementy

Ścieżka do upragnionej formy to najkrócej mówiąc trzy ważne składniki. Po pierwsze, właściwe menu. Nie należy pomijać działania prawidłowego menu. O ile twoim dążeniem jest przyrost masy mięśniowej, musisz przyjmować pokarm ponad zapotrzebowanie. Osoby, które się odchudzają, muszą jeść poniżej zapotrzebowania dziennego. Menu trenującego powinno obfitować w białko, rybie tłuszcze i wolno przyswajalne węglowodany.
olimp l carnitine

Jakie odżywki dla sportowców sklep może nam dać?

Od czasu do czasu może się okazać, że samodzielne treningi nie starczą i będziemy zmuszeni wspomagać się odpowiednimi suplementami diety, które dopomogą nam zyskać upragnioną figurę. Powinno się wtedy powiedzieć, po co warto sięgać, tak aby nasze wymagania jak najprędzej zostały spełnione.


Jakie odżywki dla sportowców sklep może nam dać?

Odżywki dla sportowców sklep proponuje w różnej kwocie


Jakie odżywki dla sportowców sklep może nam dać?

Warto powiedzieć, że do wyboru będziemy posiadali przeróżne suplementy diety, które będą działały na przeróżne elementy ciała.
1 2