Menu strony
Pościel
Dziecięcy sen

Znacznie bardziej ekonomiczne przygotowanie wyposażenia dla swojego maluszka

Statystyki jednoznacznie pokazują raczej przykrą prawdę - a mianowicie, często polskich rodziców nie stać na przygotowanie wyprawki dla własnego dziecka. Co prawda pensja statystycznego polskiego taty, polskiej mamy, jest o wiele większa, aniżeli niegdyś, ale i tak można śmiało powiedzieć, że w wielu przypadkach realia są takie, iż zakup wszystkich rzeczy potrzebnych dla niemowlaka to niemalże męka. Wspaniale, że mimo wszystko szczęśliwi rodzice mają możliwość w jakiś sposób sobie ze wszystkim poradzić. A niby jak?
pokój dziecka

Wychowywanie potomka

Wychowywanie dziecka poza wielką radością i spełnieniem, to również częste problemy iporażki. Jednym z nich jest kwestia finansowa, bo jak powszechnie wiadomo, pieniędzy nigdy za wiele, także dla naszych dzieci. Tymczasem kwestia finansowa jest zazwyczaj bagatelizowana, jakby jej nie było, albo jak gdyby nie było możliwe zestawiać nasze dziecko z pieniędzmi. Mamy świadomość, są sprawy bezcenne, jak bliskość czy macierzyństwo, ale jest także rzeczywistość, którą rządzą pieniądze.
Jakie kolory do pokoju dziecięcego

Nasze dzisiejsze dzieci

Dzieciństwo to dar, niezapomniane przeżycia, fantazja, nieskrępowana wyobraźnia, wieczna kraina szczęścia. Oczywiście, nie każdy miał takie dzieciństwo, nawet nie trzeba szukać w państwach ogarniętych wojną, żeby zobaczyć, czym jest nieszczęśliwe dzieciństwo, które dotyka wielu najmłodszych. Jednakże, wierzę, że większość z nas ma to szczęście żyć – jakby to powiedział klasyk – w czasach pokoju, w których nie było walk, przewrotów, przesiedleń i innych tego typu nieprzyjemności.
kojec dla dziecka

Na jakie elementy kłaść nacisk szukając kojec dla dziecka?

przy kompletowaniu wyprawki, należy zadbać o jego bezpieczeństwo. Kiedy dziecko zaczyna raczkować lub chodzić jest narażone na różnego rodzaju niebezpieczeństwa: wystające kanty, szklane dekoracje, stojące na meblach, któredziecko może ściągnąć i się zrobić sobie krzywdę.