Menu strony
Posiłek
asortyment

Na co należy się przygotować przed wizytą u tego typu specjalisty jakim jest dietetyk?

Mieszkamy w czasach, gdy często brakuje nam czasu, żeby spokojnie zjeść obiad lub chociażby śniadanie. Skutkiem tego są częste odwiedziny w budkach, które proponują tak zwane szybkie jedzenie.

Jakim sposobem bez nadmiernego wysiłku zapewnić sobie zdrowe żywienie?

Uniwersalnie wiadomo, że nasza wysportowana sylwetka jest przedmiotem pożądania dużej części z nas. To bowiem, jak się prezentujemy, znajduje w wielu przypadkach swoje odbicie w licznych życiowych sytuacjach. Z uwagi na taki stan rzeczy wykonujemy rozległe wysiłki, aby efektywnie usunąć z naszego ciała zbędne i zarazem szpecące nas kilogramy tłuszczu. W dniu dzisiejszym istnieje niezmiernie wiele rozwiązań tego rodzaju kłopotów, jednakże niewątpliwie nie uda się nam zdobyć dostrzegalnych wyników bez naszego samozaparcia oraz konsekwencji w działaniu.

Przepisy kulinarne z Internetu

Książki kucharskie to już przeszłość. Teraz poszukując pomysłu na smaczny posiłek zaglądamy do przeglądarki internetowej. Dzięki temu przeczytamy, jak eść pysznie, bez godzinnej walki w kuchni.
góry2

Rzeczy na wyprawę pieszą lub kolarską

Zbliżają się wielkimi krokami cieplejsze tygodnie, w czasie których, długo przed rozpoczęciem wakacji, mnóstwo ludzi wyrusza na piesze i rowerowe wędrówki. Jest to dość korzystne z pewnych względów rozwiązanie – zagwarantowanie sobie wypoczynku, zanim na ścieżkach górskich, biwakach i w noclegowniach zjawi się armia turystów – jednak wymaga silnego charakteru i fizycznej kondycji, a na pewno dobrego stanu zdrowia.