Menu strony
Mięśnie
siłownia

Jak zbudować ładną masę mięśniową, czyli same treningi to bez wątpienia za mało

Piękna masa mięśniowa to marzenie każdego początkującego ćwiczącego. Osób trenujących na siłowni jest coraz więcej. Każdemu zależy na tym, aby sylwetka pozbawiona była tłuszczyku, a mięśnie doskonale widoczne.
Apartamentowiec nad morzem Dune

Kołobrzeg doskonałym miejscem na odpoczynek

Sposób życia, jaki w aktualnych czasach prowadzimy nie działa na nas najlepiej. Jesteśmy stale zalatani, przemęczeni, zmęczeni. Warto, chociaż na sekundkę odpocząć i zadbać o swoje zdrowie. Doskonałym wyjściem jest udanie się na dłuższy pobyt do sanatorium, a dla osób, które nie mają zbyt dużo wolnego czasu – weekendowy pobyt w spa.
trening

Ćwiczenia wydają się być ważne dla wszystkich niezależnie od wieku — szczególnie jeśli prowadzimy siedzący tryb pracy

Każdy lekarz czy fizjoterapeuta stwierdzi bez ogródek, że musimy się ruszać, aby za jakiś czas nie odczuwać bólu pleców albo szyi.


Dziecko w samochodziku

Samochodziki dla dzieci- podaruj własnemu dziecku uśmiech

Jedną z pierwszych zabawek, w które rodzice zaopatrują własne pociechy jest jeździk. Rynek jest bogaty w różnego rodzaju jeździki dla dzieci. Wiele z nich prezentuje się identycznie – kółka, siodełko, kierownica, pedały, zasilacz, łańcuchy. Wydaje się, że nic w tym temacie nie może być nowatorskie. A jednak! Nowatorski jest TwistCar. To naprawdę jedyne w swoim rodzaju autko dla dziecka.

Pomagamy wybrać sprzęt do siłowni

Któż z nas nie chciałby posiadać własnej siłowni w mieszkaniu, oczywiście nie mówimy o kompleksowym wyposażeniu siłowni, gdyż prawdopodobnie nie starczyło by nam miejsca, a jedynie o kilku najistotniejszych urządzeniach budujących najważniejsze grupy mięśni.
tabletki

Chodzisz na siłownię? Oto suplementy specjalnie dla ciebie

Wylewanie siódmych potów na siłowni okazuje się coraz popularniejsze. Nic dziwnego, w końcu nic tak skutecznie nie niweluje tkanki tłuszczowej, jak porządny trening ze sztangą. I nic tak silnie nie skłania organizmu do budowania mocniejszej muskulatury. Ale mocna sesja treningowa to nie wszystko – niezbędne jest również właściwe odżywianie. Styl żywienia ćwiczącego powinien być skrupulatnie przemyślany, nie można stawiać na intuicję
.
feminost opinie

Suplement dietki Feminost - czyli, w jaki sposób dowiedzieć się, czy jakaś rzecz działa?

Dla jakich osób bywa przeznaczony suplement dietki o nazwie Feminost? Po co ogólnie się go bierze - jaki jest cel jego przyjmowania? Co istnieje w jego składzie, pod jakiego typu formą występuje i jak dużo kosztuje? W jaki sposób można prosto upewnić się, iż wspomniany suplement w ogóle działa? To wszyściutko i jeszcze więcej bez najbardziej małego problemu odnajdziesz w środku naszego nowiutkiego - świeżutko wydzierganego - artykuliku!
stepper

dieta wybiórcza

Reakcja alergiczna pokarmowa, to niezgodna odpowiedź immunologiczna ustroju powodująca następowanie różnorodnych objawów. Objawy przybierają tę samą formę i zawsze występują po spożyciu takiego jedzenia, na jaki dana postać jest uczulona. Stosowanie diety eliminacyjnej umożliwia wykluczenie uczulającego produktu, oraz unikanie objawów uczulenia.
salon fryzjerski

Każdy, kto pragnie wyglądać olśniewająco, musi regularnie trenować i budować świetną sylwetkę

Jeśli chcemy pozbyć się zbędnych kilogramów albo polepszyć wygląd swojej sylwetki, to musimy zapisać się na siłownię. Warto wtedy wybrać odpowiedni zestaw ćwiczeń.