Menu strony
Urodziny

Nietypowy prezent z adrenaliną

Czterdzieste urodziny to dla wielu osób magiczna granica. Ciągle krąży powiedzenie, że życie zaczyna się po czterdziestce. Coś jest na rzeczy. Zwykle w tym wieku mamy już całkiem duże dzieci, stabilną pracę i własne miejsce na świecie. Albo całkowicie odwrotnie - podejmujemy decyzję, że właśnie teraz warto się ustatkować. Należy ten dzień świętować wyjątkowo.

Kiedy pragniemy zaprosić znajomych na ważną uroczystość rodzinną, kupujemy gustowne zaproszenia

Zaproszenia na uroczystości familijne możemy z grubsza podzielić między dwa zbiory: te przeznaczone dla dzieci i te zaprojektowane dla dorosłych. Takie istotne wydarzenia, jak chrzest lub wesele, a również jego jubileusz, wymagają, żeby gości zapraszać w nadzwyczajny, to jest uroczysty sposób. Elegancko wykonane zaproszenia daje się osobiście podczas zapowiedzianej wizyty. Aby jeszcze mocniej uwypuklić uroczysty charakter samej czynności zapraszania, niektóre pary narzeczeńskie wręczają samodzielnie zrobione zaproszenia. Jednakże lwia większość młodych osób preferuje zamówić profesjonalne druki.
rękodzieło

Zaskakujące propozycje (nie tylko plastyczne) użycia rzeczy, które każdy ma w szufladzie.

Osoby pomysłowe znane są z tego, że są w stanie dla jednej, zwykłej rzeczy znaleźć mnóstwo zastosowań. Ozdoby czy ramki do fotografii z makaronu, lornetki czy pszczółki z rolek po papierze toaletowym, woreczki gimnastyczne czy instrumenty muzyczne z użyciem kukurydzy, śnieg i broda z puchatej waty... A jak możemy wykorzystać patyki do szaszłyków?
szkatułka z pozytywką

Jak sprawić bliskiej osobie romantyczną niespodziankę

Dziewczyny bardzo uwielbiają dostawać romantyczne upominki. Właściwie już od swoich szesnastych urodzin zwracają bardzo dużą lupę na to, jakie prezenty dostają. Zaś głównym momentem, jak liczą na uzyskanie pewnego własnego prezentu będą osiemnaste Urodziny.
urodziny

Przyjęcie urodzinowe córki warto powierzyć do przygotowania profesjonalnej firmie

Urodziny dziecka, to dla rodzica dzień szczególny, jaki nie jedynie w dniu narodzin dostarcza wiele radości, lecz również podczas każdej rocznicy urodzin dziecka, rodzice odczuwają dumę i także widzą, jak ich dziecko rośnie. Jest to również czas, jaki dziecko zamierza wykorzystać wyjątkowo, w gronie bliskich i przyjaciół oraz w bardzo miłej scenerii.