Menu strony
Słońce
jesień

Kiedy przybywa jesień przydatna będzie terapia światłem

Wszyscy dobrze wiemy, że o wiele lepiej się czujemy, kiedy jest ciepło i świeci słońce niż wtedy, gdy pada deszcz i za oknem jest chłodno i ciemno. Z tego powodu jesienią i zima wybieramy się na wczasy do miejsc gdzie jest ciepło. Ale nie zawsze znajdujemy na taki wypad środki. Część osób chodzi raz na jakiś czas na solarium, by odrobinę się pobudzić i poczuć lepiej. Fototerapia, jest bardzo popularnym sposobem leczenia nie tylko sezonowej chandry, ale też stanów depresyjnych.
koń

Wiosna to czas, gdy cieszymy się piękniejszymi i dłuższymi dniami, ale czasami też łapie nas jakieś przeziębienie

słońce oraz dodatnia temperatura zachęca nas na początku wiosny do tego, żeby niekiedy ściągać kurtki. Może się to niestety zakończyć chorobą.


Wiosna to czas, gdy cieszymy się piękniejszymi i dłuższymi dniami, ale czasami też łapie nas jakieś przeziębienie

Jeżeli żądni ciepła oraz słońca, to niekiedy wystarczy nam kilka stopni na termometrze więcej, aby zapomnieć o przestrogach babci i rezygnować z kurtek i ciepłych szalików.
eccoholiday

Jakie wycieczki w Tunezji

Wakacje to ten okres, na który oczekują pewnie wszyscy Polacy. Kiedy mozolnie mija ostatni tydzień jesieni, żeby na pół roku ustąpić miejsca zawalonym ulicom, zaspom, psującym się samochodom i niskim temperaturom, prawie nikt nie stwierdza: właściwie to lubię zimę.
ratownik

Woda to niebezpieczny żywioł

Kiedy wyruszamy w góry, zaznaczymy iż gdzieś blisko jest stacja ratowników górskich, którzy w razie jakichkolwiek kłopotów wyruszą nam na ratunek. Na szczęście taką identyczną świadomość, że odpowiednie osoby czuwają nad naszym bezpieczeństwem, możemy mieć wypoczywając nad wodą. Co więcej, ta świadomość jest jeszcze większa, bo tu praktycznie ratownik jest w zasięgu naszego wzroku, oczywiście pod warunkiem, iż wybierzemy właściwy typ plaży.