Menu strony
szklarska poręba

Pochwyć uroki miasta Szklarska Poręba i jego urokliwe sąsiedztwo

Wśród zielonych lasów, w kotlinie rzeki Kamienna, na zboczach Karkonoszy i Izerów, rozciąga się tajemniczy ogród przeszłości, tradycji, wierzeń, czarów i przyrody. Jego władcą jest Duch Gór, zwany Rzepiórem.
plaża

Tanie wakacje? Wyspy Kanaryjskie i Kreta last minute

Nasze lato nie zachwyca, potrafi nawet poważnie działać na nerwy. Zmarznięci potrzebujemy wakacji zagranicą. Właśnie last minute jest dobrym sposobem na trafiony urlop. Niezależnie od pory roku ciepłe kraje doskonale znajdują się w sferze naszych marzeń. Ponad połowa Polaków spędza wakacje w u nas, chociaż bardzo często spełniamy swoje zachcianki, a Wyspy Kanaryjskie i ich gwiazda – Fuerteventura – ściągają każdego roku znowu więcej turystów.
integracja na imprezach

Czy warto robić imprezy integracyjne?.

Współcześnie coraz więcej korporacji zwraca uwagę na rozliczne kwestie. W odpowiedzi na ich różnorakie zapotrzebowania, swoją ofertę przygotowało też setki innych firm. Na przykład wystarczy wpisać w wyszukiwarce Google takie hasło jak organizacja imprez integracyjnych, by zaobserwować jak dużo możliwości pomocy mamy.
hotel

Góry czy morze? Gdzie jechać na wczasy, aby mieć przyjemny urlop?

Na wakacje czeka prawie każdy z nas. I maluchy, jakie mają dosyć chodzenia do szkoły i robienia zadań domowych, i dorośli, ponieważ potrzebują trochę odpocząć od bezustannego ględzenia szefa lub codziennej gonitwy. Z tej przyczyny, kiedy tylko słońce zacznie świecić wysoko i trawa w końcu się zazielenia, zaczynamy myśleć o zbliżającym się urlopie. Ale w które miejsce pojechać – w góry czy nad morze?
integracja w firmie

Jak zintegrować pracowników

Wiele firm decyduje się na organizowanie regularnie dla swoich pracowników imprez incentive. Pod tą nazwą ukrywa się nic innego jak wszelkiego rodzaju wyjazdy integracyjne. Czasem właściciele przedsiębiorstw zlecają organizację takiego typu imprez działom zarządzania zasobami ludzkimi, a czasami decydują się na zlecenie takiego zadania firmie zewnętrznej. Powstało wiele tego rodzaju firm, które są wyspecjalizowane w całościowym przygotowywaniu tego typu wyjazdów.
Bałtyk

Z jakiej przyczyny dobrze jest spędzić odpoczynek w Niechorzu?

Wakacje kojarzą się z czymś odmiennym zarówno młodym, jak i starszym. Ci pierwsi nie mogą się ich doczekać już od pierwszego cieplejszego dnia zapowiadającego nadejście wiosny. Wszelkie uczenie się i obowiązki szkolne stają się czymś o wiele mniej istotnym niż wszystkie plany na każdy wakacyjny dzień! Rower, rolki, kąpiele w basenie, gry i zabawy na boisku, place zabaw z huśtawkami i ściankami wspinaczkowymi, późne chodzenie do łóżka i spanie o kilka godzin dłużej… a to wciąż nie wszystko!
pałac brzezina

Hotel w okolicy Wrocławia

Wycieczka do innego miasta na dłuższy czas – czy w celu rekreacji, wycieczki objazdowej z rodziną lub delegacji – zawsze wiąże się z koniecznością wyszukania odpowiedniej opcji noclegowej. Stuprocentowo zadowalająca baza ofert, jaką zapewniają hotele w okolicy Wrocławia, to rozwiązanie rewelacyjne, które będzie pasowało każdemu planującemu pobyt w stolicy Dolnego Śląska. Niskie ceny za nocleg ze śniadaniem, łączność z Internetem i niedaleka droga do centrum – to coś, co podróżni doceniają szczególnie.
Last minute Turcja

Last minute w trakcie jesieni

W trakcie wakacji nie wyjechałeś nigdzie na wypoczynek? Nie martw się! Jesień to idealny czas na relaksujące wyprawy, a biura podróży już przygotowują gorące oferty. Za szybą szaruga, a w południowych stronach wciąż jest dobra pogoda. Fajnie oderwać się chociaż na kilka dni, by odetchnąć gdzieś w Tunezji lub w Chorwacji.
Autobus wycieczkowy

W jaki sposób wskazane jest zorganizować najlepszą wycieczkę zagraniczną?

Nie da się ukryć faktu, że turystyka jest niezmiernie istotnym elementem naszego życia. Jest ona w stanie w poważnym stopniu rozszerzyć nasze horyzonty mądrości, ale również sprawia, że regenerowanie sił po długim czasie pracy staje się niebywale przyjemne. Z naszej strony czynimy w związku z tym wszelakie wysiłki, aby realnie skutecznie zaprojektować sobie czas wypoczynku, w którym zapominamy o wszystkich problemach.

Wyjazdy firmowe - świetna okazja do integracji pracowników.

Dziś coraz więcej zakładów pracy zwraca uwagę na różne kwestie. W odpowiedzi na ich różnorakie upodobania, swoją ofertę przygotowało też dziesiątki innych firm. Przykładowo można wpisać w wyszukiwarce Google takie hasło jak eventy firmowe, by przekonać się jak mnóstwo możliwości wsparcia mamy.