Menu strony

Solidny odpoczynek w parku wodnym

Taplanie się w wodzie zwykle kojarzy się wszystkim z wakacjami – w sezonie, kiedy temperatury są najcieplejsze. Lecz przyjście zimnych miesięcy (można powiedzieć, że w naszym kraju zima ciągnie się przez pół roku) nie znaczny, że zabawy w wodzie są niemożliwe. W naszym kraju nowoczesne parki wodne rosną jak na drożdżach.
Wakacje w Pieninach

Brak planów na wczasy? Już w tej chwili wynajmij domek letniskowy w Szczawnicy, a na pewno wrócisz wypoczęty

Lato nadciąga wielkimi krokami, więc to najwyższy czas na to, aby stworzyć własne wakacyjne plany. Nie ulega wątpliwości, iż niektórzy mają zaplanowany urlop już od zeszłego roku, jednakże zdecydowana większość osób zostawia tą kwestię na ostatnią chwilę. Jeżeli i Ty przynależysz do tych osób to już dziś powinieneś zastanowić się co pragnąłbyś robić w tegoroczne, wakacyjne miesiące. Opcji jest wiele, zatem tylko od Ciebie zależy to co będziesz robił w dniach wolnych od pracy.
historia

Narciarstwo - niezaprzeczalnie opłaca się uprawiać ów sport

Lato z wolna dobiega końca. Jedni przyjmują ów fakt z żalem, inni, chociaż niełatwo w to uwierzyć - z zadowoleniem. Argumentów potwierdzających przywołaną tezę jest całkiem sporo.


Narciarstwo - niezaprzeczalnie opłaca się uprawiać ów sport

Z roku na rok przybywa entuzjastów sportów zimowych, Coraz wiecej ludzi - zarówno młodych jak i starszych - zapisuje się na szkolenia narciarskie pod okiem specjalistów.
Questing – niezapomniana przygoda dla całej rodziny

Wyjazdy firmowe - doskonała okazja do integracji pracowników.

Aktualnie coraz więcej firm zwraca uwagę na różne kwestie. W odpowiedzi na ich różnorakie potrzeby, swoją ofertę przygotowało także pełno innych firm. Na przykład można wpisać w wyszukiwarce Google takie hasło jak agencje eventowe, by zaobserwować jak wiele możliwości pomocy mamy.
plaża

Tanie wakacje? Wyspy Kanaryjskie i Kreta last minute

Nasze lato nie zachwyca, potrafi nawet poważnie działać na nerwy. Zmarznięci potrzebujemy wakacji zagranicą. Właśnie last minute jest dobrym sposobem na trafiony urlop. Niezależnie od pory roku ciepłe kraje doskonale znajdują się w sferze naszych marzeń. Ponad połowa Polaków spędza wakacje w u nas, chociaż bardzo często spełniamy swoje zachcianki, a Wyspy Kanaryjskie i ich gwiazda – Fuerteventura – ściągają każdego roku znowu więcej turystów.
Wyprawy wędkarskie

Wyjazdy wędkarskie do Skandynawii - wymarzony urlop

Ponure kryminały to nie jedyny atut nadbałtyckiego północnego sąsiada. Szwecja rodzimym rybakom pokazała się jako cudowne miejsce na...
Tatry

Wakacje zdrowotne

Bez wątpienia każdy z nas czuje się już przemęczony nieustannym pośpiechem i powszednimi kłopotami. Współczesny świat nas nie oszczędza i żyjemy pod wielką presją. W dobie światowego kryzysu boimy się stracić pracę. Przychodzimy po długim dniu do swojego domu, a tam czekają na nas problemy z dziećmi. Gdy idziemy wreszcie do łóżka, stres nie pozwala nam zasnąć. I znowu na drugi dzień budzimy się niewyspani.
Villa Mare

Pomyśl o wypoczynku nad morzem

Rozpoczyna się lato, czas urlopów, wyjazdów i odpoczynku. Każdy z nas chcę paru dniach relaksu po miesiącach ciężkiej pracy. Wielu Polaków decyduje się obecnie na wyjazdy zagraniczne, ale nie trzeba wybierać się na egzotyczną wyspę, by doskonale odprężyć się i cudownie spędzić wakacje. Nasz kraj też ma wiele pięknych zakątków, jak choćby wybrzeże. Choćby apartamenty Kołobrzeg, to rewelacyjna propozycja.
ratownik

Woda to niebezpieczny żywioł

Jeżeli wyruszamy w góry, powiemy że gdzieś niedaleko jest stacja ratowników górskich, którzy w razie jakichś kłopotów wyruszą nam na ratunek. Na szczęście taką identyczną gwarancję, iż dobre osoby czuwają nad naszym bezpieczeństwem, możemy mieć odpoczywając nad wodą. Co więcej, ta gwarancja jest jeszcze większa, gdyż tu praktycznie ratownik jest w pobliżu naszego wzroku, oczywiście pod warunkiem, iż weźmiemy właściwy rodzaj plaży.
integracja na imprezach

Czy warto robić imprezy integracyjne?.

Współcześnie coraz więcej korporacji zwraca uwagę na rozliczne kwestie. W odpowiedzi na ich różnorakie zapotrzebowania, swoją ofertę przygotowało też setki innych firm. Na przykład wystarczy wpisać w wyszukiwarce Google takie hasło jak organizacja imprez integracyjnych, by zaobserwować jak dużo możliwości pomocy mamy.