Menu strony

Zabieg dermatologiczny pierwszy raz

„To nie dla mnie”, „boję się igieł”, „nie stać mnie na taki luksus” – odmładzające zabiegi nierzadko powodują tego typu reakcje. Najczęściej większość z nich to mit, który należy obalić. Utarło się powiedzenie, że czasem niewiedza jest błogosławieństwem. Nic to jednak nie znaczy w medycynie estetycznej. Obawy przed skorzystaniem z bogatej oferty wynika z powielania pewnych mitów, które nie mają pokrycia w rzeczywistości. Dlatego Centrum Dermatologii Estetycznej WellDerm chce przełamać ten opór zachęcając do skorzystania z nowej trzy etapowej oferty.
Złota medycyna estetyczna
Krok pierwszy Pierwszym krokiem jaki należy wykonać jest darmowa konsultacja u dermatologa TAG=medycyny estetycznej. To pozwoli lekarzowi z doświadczeniem dokonać szczegółową analizę kondycji i potrzeb naszej skóry. Tylko tak można dobrać odpowiedni zabieg i stworzyć kurację, która przyniesie trwałe i widoczne efekty. Czytaj więcej: na tej stronie

Krok drugi Kolejnym krokiem jest przygotowanie skóry do poważniejszych zabiegów. W tym celu lekarze WellDerm w pierwszej kolejności mogą polecić Zaffiro, czyli termolifting powstrzymujący procesy starzenia i likwidujący objawy zwiotczałej skóry. Poczas tego zabiegu specjalna głowica wysyła światło podczerwone, które rozgrzewa znajdujący się w skórze kolagen do temperatury ok.

Jeżeli chcesz zgłębić więcej informacji na prezentowany wątek - odsyłam tutaj, gdyż znajdziesz tam dokładne dane, które wyjątkowo Cię zainteresują.

70 stopni Celsjusza, a dzięki temu dochodzi do jego namnażania. 

Kolejne tematy

Który zabieg zakupić, by konsekwentnie polepszyć swój wygląd?

Twarz bez zmarszczek
Rodzajów polepszenia wyglądu jest sporo. Jednak aktualnie Cavilipo to najbardziej sposób w walce z tłuszczem i cellulitem. Fale ultradźwiękowe sprawiają, że następuje rozproszenie tłuszczu i usunięcie go drogami limfatycznymi. Jeśli więc w bardzo szybkim i konsekwentnym tempie chcesz pozbyć się kilku centymetrów w konkretnej partii swojego ciała to zdecydowanie Cavilipo jest na to najskuteczniejszym sposobem.


Poza zabiegu Zaffiro w zestawie proponowanych zabiegów jest też: bezdotykowy Jet Peel, który doskonale oczyszcza skórę, mezoterapia bezigłowa, która regeneruje skórę mocą witaminowych koktajli, oraz wygładzająco-rozjaśniające peelingi. Wszystkie te zabiegi mają potwierdzoną efektywność i pozawala osiągnąć świetne rezultaty, a do tego są bezpieczne i szeroko stosowane na całym świecie. Oprócz tego dodatkowo oferta WellDerm dla nowy Klientów zakłada aż 50% rabatu na zabieg przygotowujący.

wellderm - logo
Krok trzeci Gdy już skorzystamy z dwóch pierwszych kroków, i oswoimy się z gabinetem, poznamy lekarzy i nabierzemy zaufania do metod stosowanych w centrum, przychodzi czas na trzeci etap – zabiegi boptoksem lub wypełniacze na bazie kwasu hialuronowego.

Czyżbyś miał ochotę dostać dużo wiadomości na ów intrygujący temat? Szukasz detali? Zatem kliknij, zobacz, sprawdź (http://vetan.wroclaw.pl/kontakt) - nowe wpisy oczekują na Ciebie.

Więcej o zabiegach estetycznych i nie tylko znajdziesz w Centrum Dermatologii i Medycyny Estetycznej WellDerm
2020/12/17, 12:22