Menu strony

Odzież, dodatki - co dzisiaj założyć?

Wiele z nas niejednokrotnie stojąc przed garderobą uznawała „Nie mam co na siebie włożyć”. Mimo, że na półkach sukienki, żakiety, sukienki wieczorowe, tuniki i mnóstwo innych ciuchów. moda ewoluuje jak w kalejdoskopie i należy za nią nadążać. Nie powinno to oznaczać reorganizacji całej garderoby co sezon, ale parę ubrań, które zawsze są na czasie i mogą stanowić znakomitą bazę stroju należy mieć.
sukienka
Małe czarne sukienki przodują w tej kategorii. Zmieniają się ich fasony - raz są obcisłe, raz rozkloszowane. Zależnie od aktualnych stylów mają długie, półdługie lub krótkie rękawy, a bywa, że nie mają ich w ogóle. wycięcie z przodu, albo wycięte plecy. Stała jest tylko ich długość - nad kolano, lub nieco krótsze. Te sukienki zawsze pasują. Gustownie wybierając akcesoria da się dostosować je do każdej okazji. Sukienki to zawsze dużo lepszy wybór niż zestawienie bluzki damskie i odpowiednie spódnice.
spódnice
Sukienki wieczorowe to odrębny temat. Nawet jeśli nie zaliczamy się do ludzi często wychodzących na wykwintne bankiety czy do opery, warto trzymać w szafie dwie, trzy sukienki wieczorowe. Nigdy nie wiadomo, kiedy przytrafi się ewentualność by się pięknie ubrać. Stawiajmy raczej na prosty fason, bo wiele można zmienić dodatkami. Skierujmy też uwagę na to, by sukienki te były dobrze dopasowane. W końcu na przyjęciu mamy się świetnie bawić, a nie co chwilę poprawiać opadającą suknię.

Dobrze jest swoją garderobę wzbogacić o żakiety - i tuniki. To idealne dopełnienie prostych spodni a będziemy prezentować się elegancko. Żakiety akcentują talię, a modne tuniki idealnie maskują zbyt okrągłe biodra.

Zainteresowany? To dla nas rewelacyjna wiadomość. Więc kliknij tu haft komputerowy i przeglądaj nawet bez końca nowe specjalistyczne wpisy.Kolejne tematy

Najważniejsze produkty dla młodych rodziców

pieluchy jednorazowe
Przyjście na świat pierwszego potomka niewątpliwie jest niezwykle szczególnym wydarzeniem w życiu właściwie każdego człowieka. Zwykle towarzyszą temu bardzo silne emocje, ale warto podejść do całej tej sprawy również i w nieco chłodniejszy sposób – przecież musimy od samego początku zrobić wszystko, co tylko jest możliwe aby zapewnić naszemu dziecku rzeczywiście troskliwą opiekę.


Warto mieć w garderobie także koszule damskie w sklepie, ale i koszule męskie. Te pierwsze sprawdzą się wspaniale do biura, a męskie - zarzucone na górę od bikini, związane paskiem - jako dodatek do szortów - to wspaniały strój na weekend. Moda (polecamy Dortex Bydgoszcz) modą, ale klasyki zawsze się sprawdzają i warto je mieć w garderobie.
2021/10/22, 07:01