Menu strony

Wyjazd motywacyjny do Berlina - które biuro podróży wybrać?

Wyprawy integracyjne dla pracowników dużych i średnich przedsiębiorstw, to coraz chętniej wybierana forma motywacji podwładnych przez pracodawców. Z myślą o tym powstał cały szereg usług poświęconych wyprawom firmowym. Z nami wyjazd incentive to przygoda.

Dzień 1
Punkt pierwszy to zbiórka pod siedzibą firmy i wyjazd z Wrocławia w kierunku Berlina.
Po przyjeździe grupa zostanie natychmiast ulokowana w hotelu i uda się do pobliskiej restauracji na obiad.
berlin
Kolejny punkt wycieczki to zwiedzanie instalacji Alba Recykling. Po zakończeniu wizyty powrót do hotelu i czas wolny. wieczorową porą zaplanowana jest oficjalna kolacja w wybranej przez firmę (miejsce zostanie uprzednio wybrane z organizatorem) restauracji.

Dzień 2
Po porannym posiłku planowany jest spacer po Berlinie: na pierwszy ogień Brama Brandenburska. Dalej zwiedzanie Reichstagu, gdzie jak się uda to wejście na taras widokowy w szklanej kopule parlamentu. Później spacer w kierunku Alexanderplatz, gdzie można podziwiać m.in. Światowy Zegar oraz górującą nad placem wieżę tv Fernsehturm.

Poszukujesz interesujących informacji? To dobrze, ta strona internetowa (http://www.jk-busczesci.pl/category/akcesoria) na pewno Cię zaciekawi, ponieważ znajdziesz na niej dużo bardzo ciekawych informacji.

Po drodze trzeba zatrzymać się przy Katedrze Berlińskiej, wejść do środka, aby podziwiać jej urokliwe wnętrze. Zaraz obok katedry mieści się Jarmark Bożonarodzeniowy "Christmas Magic". Liczne atrakcje i pokazy przenoszą zwiedzających w nastrojowy świat. Swoje dzieła przedstawiają tutaj wielcy rzeźbiarze i wielu innych rzemieślników. Turyści mogą na własne oczy zobaczyć jak powstają zachwycające rękodzieła. Na scenie można podziwiać występy rozmaitych artystów, takich jak np. akrobaci oraz wykonawcy muzyki Gospel. Mistrzowie kuchni serwują różnorodne posiłki, które zachwycą gusta niejednego smakosza. Wszystko to dają nasze wyjazdy motywacyjne.

Ponadto warto skusić się na:

1) Zwiedzanie Muzeum Muru Berlińskiego - muzeum mieści się na trzech kondygnacjach budynku przy Friedrichstraße, obok starego posterunku Checkpoint Charlie. Mieszczą się tu liczne eksponaty z czasów podziału i zimnej wojny.

2) Zamek Charlottenburg – budowla, której budowę zaczęło się w XVII wieku i której ostatnie skrzydło ukończono w 1746 roku, zniszczona w czasie wojny. Teraz odrestaurowana, zachwyca odwiedzających swoimi kosztownymi wnętrzami. W szczególności konieczna polecania jest Porcelanowa Komnata z dziełami pochodzenia japońskiego. Za pałacem znajduje się wspaniały ogród w stylu francuskim oraz park angielski.

3) Pergamon – muzeum prezentuje eksponaty w trzech oddzielnych kategoriach: Klasyczna Kolekcja Antyków, Antyczne Muzeum Bliskiego Wschodu i Muzeum Sztuki Muzułmańskiej.

Na koniec powrót do hotelu i obiad w przyhotelowej restauracji. Następnie wyjazd do domu.

Wiele ludzi szuka interesujących informacji na ten temat temat. Trafnym rozwiązaniem będzie wejść na nasz serwis. Naprawdę warto! Zobaczysz, że nie będziesz żałować!

Na kolejne podróże biznesowe zapraszamy z nami. Zobacz też:
2020/10/16, 07:20