Wyjazd integracyjny do Pragi - gdzie znaleźć najciekawszą ofertę?

Mamy możliwość zaprezentować indywidualnie skomponowaną dla Państwa propozycję wyjazdu do Złotej Pragi jako wyjazdy integracyjne. Praga to jedno z najbardziej wyjątkowych miast naszej części Europy. Architektura tego miasta to prawdziwa skarbnica wiedzy i świetny podręcznik opisujący style w historii sztuki. Zadziwia niesamowita atmosfera barokowych kościołów i gotyckich wież oraz renesansowych domów mieszczańskich. Wizyta w Pradze to żywa lekcja historii i kultury.
Miejsce kwaterunku

Hotel, w którym jest zakwaterowanie mieści się w cichej dzielnicy Pragi (strefa 4). Dookoła hotelu rozciąga się fascynujący ogród japoński, dzięki któremu miejsce to jest szczególnie relaksujące. Na terenie hotelu mieści się 5 fantastycznych restauracji, jak również bary. Na dobry początek dnia serwowane jest sycące śniadanie w formie bufetu. Top Hotel (www.coraltravel.pl/Turcja/Kemer/hotel/SHERWOOD-CLUB-KEMER/9481/40-2545-24FF.html) Prague Leisure Centre oferuje w ramach wyjazdu incentive różnorodny wybór obiektów wypoczynkowych, w tym np. jacuzzi i wiele więcej. Do dyspozycji Państwa są dodatkowo kręgielnia. Liczba pokoi: 410.

Cena zawiera: -przejazd wynajętym busem ze Środy Śląskiej do Pragi i z powrotem; -opiekę pilota wycieczek; -ubezpieczenie KL i NW; -nocleg w Top Hotel Prague Leisure Centre – pokoje 3-osobowe; -śniadanie i obiadokolację;

Cena nie zawiera: -biletów wstępu do zwiedzanych atrakcji; -opieki przewodnika na miejscu : 550 CZK/godzinę za całą grupę; -biletów wstępu do Skalnego Miasta ok. CZK 60

Przykładowe trasy zwiedzania: 1. Plac Republiki z Bramą Prochową, kościół Tyński, Ungelt, Rynek Starego Miasta z Orlojem, Stare Żydowskie Miasto, Uniwersytet Karola, plac Wacława WAŻNE!! 1. ZŁOTA ULICZKA do 1 czerwca w remoncie, nie ma wstępu 2. KATEDRA ŚW. WITA - bez biletu można wejść tylko do przedsionka katedry. Reszta katedry jest dostępna po zakupieniu biletu wstępu.

Bilety wstępów: Hradczany -ok.250 Kc/osoba - krótka trasa - stary królewski pałac, bazylika św. Jerzego, pałac Rożembergów -ok.350 Kc/osoba - długa trasa - stary królewski palac, bazylika św. Jerzego, pałac Rożembergów, wystawa "Historia Hradczan", Galeria Narodowa, Galeria Hradczańska, Wieża Prochowa Kościół św. Mikołąja na Małej Stronie -ok.70 Kc/osoba Stare Żydowskie Miasto -ok.300 Kc/osoba - muzeum Żydowskie w Pradze -ok.200 Kc/osoba - Synagoga Staronowa -ok.480 Kc/osoba - Muzeum Żydowskie w Pradze, Synagogi: Staronowa, Maisela, Hiszpańska, Pinkasa, Klausen, Stary Cmentarz Żydowski, Sala Obrzędowa

Dlaczego my? Biuro podróży na rynku turystycznym figuruje już od 7 lat - zobacz oferty wycieczek na . Zdobyte w tym czasie doświadczenie umożliwia nam na solidną obsługę wszystkich naszych klientów oraz jest dla nas inspiracją do codziennej pracy i budowania najlepszych ofert. Dbamy o jakość świadczonych przez nas usług – sami wybieramy i testujemy miejsca, które potem proponujemy naszym klientom.

Czy odczuwasz chęć na kolejne tak samo interesujące artykuły? Jeżeli tak, to pragniemy Cię zawiadomić - kliknij i sprawdź (https://www.coraltravel.pl/wakacje/Singapur) tu dużo więcej.

Jesteśmy otwarci na współpracę - programy naszych wypraw firmowych zawsze są uzgadniane z klientem tak, aby wyjazd był jak najlepiej dopasowany do oczekiwań właścicieli firmy. Wiemy, że podróże biznesowe to coś więcej niż imprezy turystyczne – dlatego w przygotowaniu oferty dokładamy wszelkich starań o każdy szczegół i dbamy o to, aby jego elementy stanowiły spójną całość. To właśnie z myślą o naszych klientach stworzyliśmy Concierge Travel Club, który oprócz możliwości otrzymania atrakcyjnych zniżek przy kolejnych zakupach w naszym biurze, daje możliwość wymiany spostrzeżeń i wyjazdowych porad w gronie naszych „bywalców”.

Wymarzone wakacje - kto pierwszy ten lepszy!

Do wakacji, gotowi, start!
Z pewnością każdy z was kojarzy, co to jest oferta last minute. Lecz czy ktoś z was zna first minute? Jeśli nie, już wyjaśniamy. Rezerwując wycieczkę parę miesięcy przed odlotem, możecie zaoszczędzić dużo kasy, gdyż wtedy biura podróży tną ceny. Jeśli zatem pragniesz pojechać na tanie wczasy w ciepłych krajach, zarezerwuj turnusy już teraz, w okresie zimowym. W tym wpisie opisujemy garść ciekawych celów wycieczkowych, które powinieneś rozważyć w tym sezonie.

Czym się wyróżniamy?
-wysoka jakość usług;
-doświadczenie;
-indywidualne i elastyczne podejście;
-kreatywność;
-bezpieczeństwo;
-Concierge Travel Club - daje
możliwość do skorzystania ze zniżek przy okazji kolejnych zakupów