Wyjazd integracyjny do Pragi - gdzie znaleźć najciekawszą ofertę?

Mamy możliwość zaprezentować indywidualnie skomponowaną dla Państwa propozycję wyjazdu do Złotej Pragi jako wyjazdy integracyjne. Praga to jedno z najbardziej wyjątkowych miast naszej części Europy. Architektura tego miasta to prawdziwa skarbnica wiedzy i świetny podręcznik opisujący style w historii sztuki. Zadziwia niesamowita atmosfera barokowych kościołów i gotyckich wież oraz renesansowych domów mieszczańskich. Wizyta w Pradze to żywa lekcja historii i kultury.
Miejsce kwaterunku

Hotel, w którym jest zakwaterowanie mieści się w cichej dzielnicy Pragi (strefa 4). Dookoła hotelu rozciąga się fascynujący ogród japoński, dzięki któremu miejsce to jest szczególnie relaksujące. Na terenie hotelu mieści się 5 fantastycznych restauracji, jak również bary. Na dobry początek dnia serwowane jest sycące śniadanie w formie bufetu. Top Hotel (www.coraltravel.pl/Turcja/Kemer/hotel/SHERWOOD-CLUB-KEMER/9481/40-2545-24FF.html) Prague Leisure Centre oferuje w ramach wyjazdu incentive różnorodny wybór obiektów wypoczynkowych, w tym np. jacuzzi i wiele więcej. Do dyspozycji Państwa są dodatkowo kręgielnia. Liczba pokoi: 410.

Cena zawiera: -przejazd wynajętym busem ze Środy Śląskiej do Pragi i z powrotem; -opiekę pilota wycieczek; -ubezpieczenie KL i NW; -nocleg w Top Hotel Prague Leisure Centre – pokoje 3-osobowe; -śniadanie i obiadokolację;

Cena nie zawiera: -biletów wstępu do zwiedzanych atrakcji; -opieki przewodnika na miejscu : 550 CZK/godzinę za całą grupę; -biletów wstępu do Skalnego Miasta ok. CZK 60

Przykładowe trasy zwiedzania: 1. Plac Republiki z Bramą Prochową, kościół Tyński, Ungelt, Rynek Starego Miasta z Orlojem, Stare Żydowskie Miasto, Uniwersytet Karola, plac Wacława WAŻNE!! 1. ZŁOTA ULICZKA do 1 czerwca w remoncie, nie ma wstępu 2. KATEDRA ŚW. WITA - bez biletu można wejść tylko do przedsionka katedry. Reszta katedry jest dostępna po zakupieniu biletu wstępu.

Bilety wstępów: Hradczany -ok.250 Kc/osoba - krótka trasa - stary królewski pałac, bazylika św. Jerzego, pałac Rożembergów -ok.350 Kc/osoba - długa trasa - stary królewski palac, bazylika św. Jerzego, pałac Rożembergów, wystawa "Historia Hradczan", Galeria Narodowa, Galeria Hradczańska, Wieża Prochowa Kościół św. Mikołąja na Małej Stronie -ok.70 Kc/osoba Stare Żydowskie Miasto -ok.300 Kc/osoba - muzeum Żydowskie w Pradze -ok.200 Kc/osoba - Synagoga Staronowa -ok.480 Kc/osoba - Muzeum Żydowskie w Pradze, Synagogi: Staronowa, Maisela, Hiszpańska, Pinkasa, Klausen, Stary Cmentarz Żydowski, Sala Obrzędowa

Dlaczego my? Biuro podróży na rynku turystycznym figuruje już od 7 lat - zobacz oferty wycieczek na . Zdobyte w tym czasie doświadczenie umożliwia nam na solidną obsługę wszystkich naszych klientów oraz jest dla nas inspiracją do codziennej pracy i budowania najlepszych ofert. Dbamy o jakość świadczonych przez nas usług – sami wybieramy i testujemy miejsca, które potem proponujemy naszym klientom. Jesteśmy otwarci na współpracę - programy naszych wypraw firmowych zawsze są uzgadniane z klientem tak, aby wyjazd był jak najlepiej dopasowany do oczekiwań właścicieli firmy. Wiemy, że podróże biznesowe to coś więcej niż imprezy turystyczne – dlatego w przygotowaniu oferty dokładamy wszelkich starań o każdy szczegół i dbamy o to, aby jego elementy stanowiły spójną całość. To właśnie z myślą o naszych klientach stworzyliśmy Concierge Travel Club, który oprócz możliwości otrzymania atrakcyjnych zniżek przy kolejnych zakupach w naszym biurze, daje możliwość wymiany spostrzeżeń i wyjazdowych porad w gronie naszych „bywalców”.

Co przyniesie rok 2013 na sezon zimowy?

zima
Organizatorzy wyjazdów zimowych w najbliższym sezonie oferują wiele interesujących rozwiązań. Jeśli chodzi o narty 2013 rok zapowiada się bardzo innowacyjne. Miasteczka i kurorty z ofertą na sezon zimowy na południu oraz południowym-zachodzie Polski cieszą się niesłabnącym zaciekawieniem.

Czym się wyróżniamy?
-wysoka jakość usług;
-doświadczenie;
-indywidualne i elastyczne podejście;
-kreatywność;
-bezpieczeństwo;
-Concierge Travel Club - daje
możliwość do skorzystania ze zniżek przy okazji kolejnych zakupów