Menu strony

Niebezpieczeństwo randki w ciemno?Umawiaj się na bezpieczne spotkania

Randki to temat często poruszany. Wiele osób je bardzo lubi, chętnie flirtuje, spotyka się z nowymi ludźmi, lubi wspólnie spędzone chwile i cieszy się każdą minutą. Wielu ludzi natomiast boi się randek. Odczuwają tremę, są zdenerwowani i robią wszystko, by jak najlepiej wypaść. Bywa, że niestety uzyskują odwrotny efekt. Nieważne jak podchodzimy do randek, wszyscy mamy choćby niewielkie doświadczenia w tej kwestii.

Ludzie, którzy nie mają kłopotów z kontaktami, którzy nie obawiają się podejść do nieznajomej osoby i porozmawiać zazwyczaj wolą właśnie taki sposób rozpoczynania nowych znajomości. Ale co z tymi nieśmiałymi, stremowanymi osobami, które na myśl o rozmowie z kimś obcym czują supeł w żołądku i plącze im się język? Rozwiązaniem dla nich może być portal randkowy.

Naturalnie, ryzyko jest spore. Tak naprawdę właściwie w żadnym wypadku nie możemy mieć pewności, że człowiek z drugiej strony monitora jest tym, za kogo się podaje. Nawet w najlepszych, polecanych i moderowanych portalach logują się ludzie, którzy będą podawali fałszywe wiadomości o sobie, niestety trzeba się z tym liczyć. Należy być ostrożnym . Ale niewątpliwie bardziej możliwe jest, że poznamy kogoś wartego uwagi. Łatwiej jest umówić się poza siecią kiedy już napisaliśmy z drugą osobą parę wiadomości. Randki przez internet są w naszych czasach jakimś remedium na nieśmiałość. Warto wykorzystywać możliwości internetu, niemniej jednak należy robić to ostrożnie. A może uda się nam poznać naszą drugą połówkę. Na dzień dzisiejszy długoletnie związki powstają w taki sposób coraz częściej.

Kolejne tematy

Co zrobić, gdy ktoś bliski potrzebuje pomocy i długiej opieki – sprawdź, co można zrobić

usługi opiekuńcze
W życiu każdego człowieka przychodzi czas, kiedy wymaga pomocy. Często jedynie w sporadycznych sytuacjach, od czasu do czasu częściej przy czynnościach w gospodarstwie domowym, bywa jednak i tak, że pomoc wymagana jest całodobowo. Co wtedy zrobić?

Nie każdy nasz rodak może może zrobić tak, aby odejść z pracy i zająć się bliską osobą. Zdarza się też, iż chce to zrobić, ale nie jest w stanie udźwignąć wszystkiego psychicznie.


Randki w sieci na
2021/10/09, 07:01