Menu strony

Metoda na muskulaturę

Cieplejszy sezon nadchodzi wielkimi krokami. Po wyczerpujących nawet dla największych twardzieli opadach śniegu, jakie zaowocowały najróżniejszymi niedogodnościami, zaspami, chorobami, popsutymi autami i nieustającym rozleniwieniem, jednostajnością i stagnacją, nadciąga czas roztopów, ocieplenie, ogólna zmiana stanu rzeczy.


Zbliżają się miesiące, gdy na ulice wyjdą dziesiątki młodych, przystojnych mięśniaków w lekkich ciuchach i dziewczyn w zwiewnych kieckach, uwydatniających seksowną figurę, lekkość i rozkwitającą energię.

suplementy aakg
A ty? Po prawie pół roku nicnierobienia i zaciskaniu szczęk, gdy po powrocie ze szkoły lub pracy nie było już ni energii, ani chęci na cokolwiek, wyparowały z twojego ciała muskuły, zastąpił je tłuszcz i teraz wdrapując się na klatce schodowej na drugie piętro masz zadyszkę. O ile generalnie korzystasz ze klatki schodowej. Na szczęście, jeśli tylko chcesz jeszcze w szczycie sezonu odnaleźć się wśród tych przystojnych osób i nie musieć kryć bladego, słabego ciała za szerokimi podkoszulkami, jesteś w stanie wciąż nadrobić zmarnowany czas. Otworem stoją siłownie, a zapewne nawet w twoim schowku leżą i gromadzą kurz hantle, może także gryf z odważnikami.

Ten niezwykle użyteczny tekst (https://www.winnicadwiegranice.pl/kontakt/) przedstawia podobną problematykę, co tekst, który w tym momencie czytasz. Jeśli Cię on ciekawi, kliknij tutaj!

Kwestia jest nieszczęśliwie taka, że spokojny, przemyślany, długofalowy trening z prawdziwymi efektami może trwać do następnej zimy i jeszcze dłużej, a tobie potrzeba skutku na teraz. Da się temu zaradzić.

beta alanina
Dostępne są w handlu suplementy, z których korzystają nie tylko zdeterminowani, młodzi faceci, którzy szukają łatwej drogi na skróty w tworzeniu sylwetki, lecz także wielcy zawodowcy.

Jedną z bardzo wymaganych do tego substancji jest kreatyna (Kreatyna suplement), czyli złożona organiczna substancja tworząca tkankę mięśniową. Pozwala relatywnie szybko przybrać na masie – masie mięśni! - i poprawić tak figurę, jak i siłę. Jej najwydajniej tolerowana forma to jabłczan kreatyny, dostępny w środkach noszących nazwę CM3 (TCM). Przyswaja się jej najwięcej i możliwie szybko.

Pamiętaj jednak, że wzrost masy mięśniowej i siły następuje dużo efektywniej, niż dostosowują się do tego stawy – wesprze je Flexit – szereg suplementów z kolagenem i środkami nawilżającymi chrząstkę stawową. A dodatkowo, jeśli trening zacznie sprawiać ci prawdziwą przyjemność, przyda się AAKG, jeden z preparatów z rodziny buzerów. Polepsza wydajność tlenową, odporność i wytwarzanie hormonu wzrostu. Z tym zapleczem, nie tracąc jednak głowy, migiem zyskasz fajną budowę w kilka miesięcy, a po kilkunastu zabrylujesz na każdej plaży.
2022/05/14, 07:01