Menu strony

Sposoby na wakacje na Zachodzie Europy - morze czy góry?

Jest dużo sposobów na odpoczynek. Metody te są najczęściej zależne od indywidualnego gustu, ale również od możliwości finansowych oraz od pory roku. Dla większej liczby ludzi termin urlop przywodzi na myśl tylko letnie wakacje. Wolą oni najczęściej wypoczynek o charakterze biernym, najlepiej w miejscach, gdzie jest ciepło i blisko do morza.
Właściwym pomysłem będą gorące wybrzeża Hiszpanii. „wakacje Costa del Sol” to oferta dla osób, które lubią odpoczynek w nadmorskim klimacie. Hiszpania jest zresztą krajem, który sprzyja takiemu wypoczynkowi. Nadmorskie plaże są w sporej części kamieniste, można jednak znaleźć piaszczyste, gdzie opalanie się i odpoczynek są jeszcze przyjemniejsze. Takie warunki spełnia również oferta, którą można znaleźć pod hasłem „wakacje Costa Brava” (warte sprawdzenia oferty: ).

Kolejne tematy

Co warto odwiedzić w Białce Tatrzańskiej...

O ile myślisz o wyjeździe w góry, przemyśl, czy nie warto odwiedzić odmienny kurort niż zadeptane Zakopane. Kraina Tatr ma w sobie wiele atrakcyjnych miejsc, które są rzadziej odwiedzane przez Polaków. Najtrafniejszym przykładem jest magiczna Białka Tatrzańska, która leży tylko 20 km od Stolicy Tatr. Jest to cicha i niewielka wioska górska, która oferuje masę atrakcji dla turystów.


Andora Andora jest małym państwem, sąsiadującym z Francją i Hiszpanią. Jest jednym z atrakcyjnych miejsc wypoczynkowych w Europie, z uwagi na ofertę dotyczącą wypoczynku. W stolicy Andory, Andorra La Vella, jest wiele wartych obejrzenia zabytków. Poza tym w kraju jest kilka miejscowości uzdrowiskowych, w których są gorące wody lecznicze. W największym stopniu jednak Andora jest znana z tego, że znajduje się w górach. Są tam więc także dobrze zorganizowane kurorty narciarskie. „Andora narty” to hasło coraz częściej wyszukiwane, ze względu na rosnącą popularność zimowego wypoczynku w tych rejonach. Popularność ta rośnie dzięki całkiem przystępnym cenom i licznym promocjom.

Włochy i Hiszpania Podobnie jak w sytuacji Andory, sporty zimowe są uprawiane także na terenie Włoch. Położonych jest tam bardzo dużo zimowych kurortów oraz stoków o zróżnicowanym stopniu zaawansowania. hiszpania https://www.rego-bis.pl/nasze-kierunki-hiszpania,15.html
Jedną z najpopularniejszych miejscowości o tym charakterze jest Livigno. Położone jest na sporej wysokości, co gwarantuje naśnieżenie tras narciarskich. Narty Livigno to oferta dla osób, które lubią sporty zimowe, a także podziwianie piękna górskich widoków. Jeżeli ktoś chce wybrać się do Hiszpanii w celach wypoczynkowych, powinien zainteresować się najnowszymi promocjami w rodzaju „Hiszpania last minute”. Umożliwi to zaoszczędzenie znacznych sum pieniędzy, a tym samym umożliwi spędzenie dłuższego czasu w wymarzonym punkcie.
2019/11/05, 07:08