Menu strony

Wymarzone wakacje - kto pierwszy ten lepszy!

Z pewnością każdy z was kojarzy, na czym polega oferta last minute. Lecz czy ktoś z was wie, co to jest first minute? Jeżeli nie, już podpowiadamy. Rezerwując wycieczkę wiele miesięcy przed datą rozpoczęcia, da się zaoszczędzić wiele gotówki, ponieważ wtedy biura podróży tną ceny. O ile więc pragniesz pojechać na tanie wczasy w dalekich stronach, zarezerwuj turnusy już dzisiaj, w lutym. W poniższym artykule omawiamy kilka atrakcyjnych celów wycieczkowych, które powinieneś wybrać w tym sezonie.
Sharm el Sheikh (zobacz) to największa miejscowość wypoczynkowa w Egipcie. Z pewnością docierają do ciebie wiadomości o zamieszkach w Egipcie. Przyjezdni raczej nie muszą się bać, a sytuacja w Egipcie się uspokaja. Egipt to świetne miejsce na urlop. Jeśli jesteś wielbicielem byczenia się nad wodą, kraj ten oferuje świetne plaże. A fan zabytków starożytności z pewnością wybierze się na wycieczkę do Doliny Królów i obejrzy jedyne w swoim rodzaju muzeum w stolicy kraju.

Fani upalnej pogody i pięknego morza polubią także wycieczki do Tunezji (np.: To bardzo popularny kierunek urlopowych podróży. Warto posmakować arabską kulturę we wszelkich jej aspektach. Najciekawsza jest kuchnia – pyszny kuskus i mocna jak diabeł kawa.

Kolejne tematy

Wyjazd integracyjny do Pragi - gdzie znaleźć najciekawszą ofertę?

praga
Mamy przyjemność zaprezentować indywidualnie skomponowaną dla Państwa ofertę wyjazdu do Złotej Pragi jako wyjazdy integracyjne. Praga to jedno z najbardziej niesamowitych miast naszej części Europy. Architektura tego miasta to prawdziwa skarbnica wiedzy i świetny podręcznik opisujący nurty w historii sztuki. Zachwyca niezwykła atmosfera barokowych kościołów i pałaców oraz renesansowych domów mieszczańskich. Wizyta w czeskiej stolicy to żywa lekcja historii i kultury.


Teneryfa to część Wysp Kanaryjskich. Goście odwiedzają ją chętnie, ponieważ jest słynna z cudownych widoków.

Czy pragnąłbyś poznać bardziej temat poruszony w naszym artykule? Jeśli się z tym zgadzasz, to czytaj pod adresem (http://www.lot.com/bilety-lotnicze/loty-do-wiednia) nowe zajmujące informacje.

Teneryfa ma parę stref klimatycznych, zatem urlop tu jest niesamowitym i niepowtarzalnym doświadczeniem. Jedź na Teneryfę z biurem podróży.

Zawsze dobrą opcją są wakacje nad morzem Bałtyckim. Jeśli nie lubisz hałasu i tłumów ludzi, poszukaj mniejszej miejscowości, w której mieszkańcy wynajmują pokoje. Ta będziesz się radował plażą bez rozwrzeszczanych bachorów i śmieci. A i budżet urlopu zapewne stanie się o wiele mniejszy niż w sytuacji pobytów w dużych miejscowościach.
2019/07/09, 07:04