Menu strony

Akcesoria dla maluszka

Święta lada dzień. Czas przygotowań, kulinarnych popisów i porządków. Jednak nie dla młodej mamy. Albowiem dla „świeżo upieczonych” rodziców najważniejsze jest ich Maleństwo, zazwyczaj korzystają z zaproszenia na święta od najbliższych. W jaki sposób przygotować się z dzieckiem do dalszej drogi?
Butelka dla dziecka
Zacznijmy od kluczowej kwestii: mleka.

Czy obecnie szukasz czegoś ciekawego na ten temat? Jeżeli tak, to zgłąb informacje dotyczące do firmy oraz przejrzyj ofertę testy wysiłkowe kraków.

Mamy, które karmią piersią, mają nieco wygodniej. Dobrze mimo wszystko zabrać laktator. Po co, skoro i tak będziemy z maluszkiem – zdziwi się mama. Ano z tej przyczyny by podarować sobie chwile odprężenia. Karmienie na żądanie w trakcie łamania się opłatkiem czy kolacji wigilijnej przy pełnym gości stole, może przeszkodzić w świętowaniu. Uszykowanie butelki z odciągniętym mlekiem pozwoli mamie na chwilę czasu dla siebie, kiedy ciocia lub tata będą opiekować się dzieckiem. Laktator Avent ( avent na nodik.pl), który znajdziemy w wersji ręcznej oraz elektrycznej to najlepszy zakup.
smoczki do butelek na nodik.pl
Avent to również cała paleta akcesoriów dziecięcych, która ułatwia opiekę nad noworodkiem – zacząwszy od błyskawicznie działających i banalnie prostych w obsłudze podgrzewaczy do butelek i żywności, poprzez akcesoria do pielęgnacji dziecka oraz wkładki laktacyjne, zapewniające pewność i wygodę w czasie laktacji. Szczególnie cenionymi produktami tej marki są butelki, z niesamowicie czułym zaworem antykolkowym, oraz smoczki do butelek, zaprojektowane na wzór matczynej piersi, naśladujące jej ruch i elastyczność. Toteż, jeśli nie karmimy piersią, potrzebne są butelki, proszek do przygotowania mieszanki, smoczki i picie.


Kolejne tematy

Akcesoria praktyczne podczas karmienia malucha
butelką

Niemowlak
Nad naszą posiadłością przelatywał, a nawet zaczął krążyć bociek. Mój braciszek wpadłby z pewnością w delikatny popłoch, bo jak wszem i wobec wiadomo boćki przepowiadają dzieci. I trudno się dziwić, jeżeli weźmiemy pod uwagę, iż wspomniany ma już trójkę. Zwłaszcza kiedy przechodzi się właśnie powtórkę z karmienia noworodka. Nie jest to bynajmniej proste. Rodzice mają sporo do przemyślenia w tej kwestii.


Potrzebne nam również będą akcesoria do zmiany pieluszek malucha. Należy zabrać pieluszki na zmianę, krem przeciw odparzeniom, woreczki na wykorzystane pieluszki i opakowanie nawilżających chusteczek. Stosując chusteczki możemy bezpiecznie i zręcznie odświeżyć skórę dziecka. Zarazem oczyszczają i pielęgnują, dbając o kondycję wrażliwej, dziecięcej skóry. Po ich zastosowaniu najmłodszy członek rodziny jest odświeżony jak po wieczornej kąpieli.
Oprócz pełnej po brzegi torby podróżnej, potrzebne nam będą także: masa cierpliwości i wiara, iż będą to wspaniałe, rodzinne święta.
2022/05/02, 07:38