Menu strony

Akcesoria dla maluszka

Święta lada dzień. Czas przygotowań, kulinarnych popisów i porządków. Jednak nie dla młodej mamy. Albowiem dla „świeżo upieczonych” rodziców najważniejsze jest ich Maleństwo, zazwyczaj korzystają z zaproszenia na święta od najbliższych. W jaki sposób przygotować się z dzieckiem do dalszej drogi?


Butelka dla dziecka
Zacznijmy od kluczowej kwestii: mleka. Mamy, które karmią piersią, mają nieco wygodniej. Dobrze mimo wszystko zabrać laktator. Po co, skoro i tak będziemy z maluszkiem – zdziwi się mama. Ano z tej przyczyny by podarować sobie chwile odprężenia. Karmienie na żądanie w trakcie łamania się opłatkiem czy kolacji wigilijnej przy pełnym gości stole, może przeszkodzić w świętowaniu.

Nasz link do artykułu (http://www.zpewskarzysko.pl/page/40/kadra-kierownicza) zaskoczy Cię niebywale optymistycznie. Wyszukasz tam masę rzetelnych wiadomości. Więc nie ociągaj się i wejdź tam!

Uszykowanie butelki z odciągniętym mlekiem pozwoli mamie na chwilę czasu dla siebie, kiedy ciocia lub tata będą opiekować się dzieckiem. Laktator Avent ( avent na nodik.pl), który znajdziemy w wersji ręcznej oraz elektrycznej to najlepszy zakup.
smoczki do butelek na nodik.pl

Avent to również cała paleta akcesoriów dziecięcych, która ułatwia opiekę nad noworodkiem – zacząwszy od błyskawicznie działających i banalnie prostych w obsłudze podgrzewaczy do butelek i żywności, poprzez akcesoria do pielęgnacji dziecka oraz wkładki laktacyjne, zapewniające pewność i wygodę w czasie laktacji.
Szczególnie cenionymi produktami tej marki są butelki, z niesamowicie czułym zaworem antykolkowym, oraz smoczki do butelek, zaprojektowane na wzór matczynej piersi, naśladujące jej ruch i elastyczność. Toteż, jeśli nie karmimy piersią, potrzebne są butelki, proszek do przygotowania mieszanki, smoczki i picie.


Potrzebne nam również będą akcesoria do zmiany pieluszek malucha. Należy zabrać pieluszki na zmianę, krem przeciw odparzeniom, woreczki na wykorzystane pieluszki i opakowanie nawilżających chusteczek. Stosując chusteczki możemy bezpiecznie i zręcznie odświeżyć skórę dziecka. Zarazem oczyszczają i pielęgnują, dbając o kondycję wrażliwej, dziecięcej skóry. Po ich zastosowaniu najmłodszy członek rodziny jest odświeżony jak po wieczornej kąpieli.
Oprócz pełnej po brzegi torby podróżnej, potrzebne nam będą także: masa cierpliwości i wiara, iż będą to wspaniałe, rodzinne święta.
2021/06/15, 10:28