Menu strony

Zasady suplementacji sportowej

Zanim nabędziesz jakąkolwiek odżywkę dla sportowców, przeczytaj, jakie są podstawowe reguły sportowej suplementacji. Dzięki temu ustrzeżesz się błędów w dozowaniu oraz nie nabierzesz się na chwyty marketingowe stosowane przez wytwórców.


Jeżeli w głowie zakiełkowała ci myśl, by rozpocząć suplementację tabletkami albo odżywkami, pewnie spostrzegłeś u siebie podniesione zapotrzebowanie na substancje budulcowe.


Jeśli jednak wymóg suplementacji nie jest rezultatem samodzielnej obserwacji, a jedynie mody czy też presji otoczenia - wszyscy moi koledzy chodzący na siłownię stosują odżywki dla sportowców Kraków, więc ja też muszę - lepiej jednak zrezygnuj z kupowania jakichkolwiek preparatów. Współcześni eksperci od żywienia odradzają przyjmowanie jakichkolwiek dodatkowych "wspomagaczy", zamiast tego rekomendują poprawnie zbilansowaną dietę.


odżywki dla sportowców kraków


Kolejne tematy

Suplementy dla kulturystów zawsze w idealnej postaci

suplementy aakg
Temat sportowców jest to jeden z najbardziej bardzo dużych tematów, no, bo wszak sportowcy, to ludzie, jacy są w ruchu w zasadzie przez cały rok. Treningi, zawody, mistrzostwa, sukces, przegrana, zapał walki, mobilizacja. Wszelkie te elementy oddziaływają na motywację sportowca do wzmożonych treningów w trakcie, jakich trzeba dawać systemowi dobre odżywki dostosowane do poszczególnych potrzeb.


Jeśli w następstwie intensywnych treningów twój organizm wymaga dodatkowej suplementacji, ustal w jakim celu pragniesz stosować odżywki. Ażeby wyrzeźbić sylwetkę, zwiększyć masę, schudnąć, poprawić całościową sprawność oraz kondycję? W każdym z tychże przypadków rekomendowane są inne sfd wpc protein econo. By nabrać umięśnienia, musimy postawić głównie na aminokwasy BCAA o najlepiej udowodnionej efektywności, zaś w dalszej kolejności białko.


Dla ektomorfika, który pragnie utyć dedykowane są gainery, jednak ich korzystne działanie jest kwestionowane przez część ekspertów. Tego rodzaju produkty są słabo absorbowane przez układ, zaś do tego ich producenci często podają nieprawdziwy skład.
2019/06/07, 10:31