Ever after hight - innowacyjny nadzwyczaj fascynujący projekt rekomendowanej firmy Mattel

Firma Mattel to znana i żywiołowo rozwijająca się firma, jaka działa w branży zabawek. Jest to firma globalna, jej towary są rozpowszechniane na całym świecie, gdyż firma posiada faktycznie duży asortyment przeróżnych zabawek dla dzieci.

Lalka barbie
Ciekawostką jest to, że firma Mattel ma najogromniejszy profit ze sprzedaży zabawek na całym świecie! Bez wątpliwości więc można oznajmić, że sporo wyróżnia się ona spośród innych firm w tej branży. Jednym z nowiuteńkich projektów tej rewolucyjnej firmy jest ever after hight (lalki barbie ever after high). Jest to spin-off niesłychanie atrakcyjnej serii lalek Monster Hight, które cieszą się sporą popularnością wśród najmłodszych. Lalki z serii Monster Hight zdołamy obecnie znaleźć praktycznie w każdym większym oraz mniejszym sklepie z zabawkami. Z pewnością ever after hight także wzbudzi wielkie zainteresowanie, albowiem już teraz osiąga sobie coraz większą popularność, która narasta z dnia na dzień. Mówiąc przykrótko historia ever after higt relacjonuje o nastoletnich potomkach najbardziej znanych oraz lubianych postaci z bajek, jakie dziennie muszą borykać się z rozlicznymi zadaniami licealnymi. Na co dzień uczą się oni w Akademii, w której panuje ważny podział pomiędzy uczniami.

Lalka Barbie
Jedni z nich są Royalsami, jacy pragną stąpać tropami swoich znakomitych rodziców i dzięki nim budować swoją przyszłość, natomiast drudzy to Rebelsi, jacy nie pławią się w blasku wybitnych rodziców, ale pragną sami osiągnąć powodzenie w życiu, wobec tego chodzą oni własną, stworzoną przez siebie ścieżką.

Zaintrygował Cię taki post i chcesz znaleźć podobne materiały? Kliknij zatem ten odnośnik oraz zobacz więcej porad w treści (https://horyzont.net.pl/wycieczka/warszawa/).

Przykładowo jedną z postaci ever after hight jest Madeline Hatter. Jest ona córką Szalonego Kapelusznika i znajduje się po stronie Rebelsów, chociaż to ledwo kilka ciekawostek na temat tej szczególnej postaci. Bez wątpliwości nowiuteńki projekt firmy Mattel wzbudzi duże zaciekawienie i niezmiernie prędko stanie się następnym hitem na rynku. Więcej informacji na temat tego projektu można odszukać w Necie, na przykład na rozmaitych stronach poświęconych Ever After Hight.
2021/11/17, 07:36