Menu strony

Najpopularniejsze suplementy

Dążenie do wymarzonej formy to generalnie 3 istotne rzeczy. Primo, odpowiednia dieta. Nie należy lekce sobie ważyć wpływu zdrowego jedzenia. Jeśli twoim celem jest zwiększenie mięśni, trzeba przyjmować pokarm ponad bilans kaloryczny. Osoby, które się odchudzają, muszą jeść poniżej rachunku dziennego. Menu ćwiczącego musi obfitować w białko, zdrowe tłuszcze i wolno przyswajalne cukry.


suplementy diety
Dalej, właściwy trening. W Internecie funkcjonuje sporo witryn poradnikowych, gdzie internauta odszuka efektywny plan ćwiczeń, przystosowany do dążenia. Powinno się nie zapominać, że rozkład wysiłku musi być modyfikowany raz na jakiś czas.

Tertio, siódme poty na siłowni muszą być wspierane przez przydatne suplementy diety, takie jak np. bcaa. W dalszej części tekstu opisujemy trzy najczęściej kupowane wspomagacze treningowe.

Bcaa liquid to kluczowy gatunek aminokwasów, czyli kawałków, z których skonstruowane są białka.
Astaksantyna w kapsułkach
To sprawia, że są w każdym jedzeniu zawierającym ten składnik, takim jak chociażby mięso kurczaka. Ale warto spożywać je dodatkowo, w formie proszku albo pigułek.

Chcesz poznać inne tak samo pomocne sugestie? Jeżeli tak, to zobacz tutaj, a niewątpliwie nie odczujesz rozczarowania.

Genialnie wspomagają regenerację i wzrost muskulatury. Najlepiej je brać chwilę po opuszczeniu siłowni, gdyż wtedy działają najskuteczniej, a nasz organizm najbardziej ich potrzebuje.

Creatine (kreatyna) to suplement, który silnie stymuluje budowanie mięśni. Jest dostępny w wielu różnorakich postaciach chemicznych. Najpopularniejszą i najtańszą odmianą creatine jest monowodzian, do nabycia w zasadzie w każdym sklepie z odżywkami.
Algi w tabletkach
Podobnie jak w wypadku bcaa, creatine sprzedawana jest w formie proszku bądź pigułek.

Tribulus terrestris to roślina, z której wyciąg charakteryzuje się wpływem wzmagającym produkcję testosteronu. Jak od dawna wiadomo, testosteron jest najważniejszy przy wyrabianiu mięśni, dobrze jest zatem podnosić jego poziom naturalnie. Tribulus rekomenduje się zwłaszcza osobom, które skończyły minimum 30 lat, bo wtedy wytwarzanie hormonu zaczyna się obniżać. Osoby młode nie powinny go łykać, jest to bezskuteczne.
2022/04/04, 07:01