Menu strony

Czy wiesz w jaki sposób mogłabyś rozbudować swoje królestwo?

W erze, gdy podstawową zabawą naszych dzieci są gry informatyczne, wielu z nas myśli, że znane nam z lat dziecięcych planszówki zginęły śmiercią naturalną.


blog


Kolejne tematy

Organizm sam nas informuje, iż dzieje się coś niedobrego

okulary
Dość często dzieje się tak, iż dopóki ból, który czujemy w naszym ciele jest do przetrzymania, dopóki jesteśmy w stanie funkcjonować, przy wsparciu większej lub mniejszej ilości leków, to staramy się unikać doktora. Mimo wszystko prawda jest taka, iż im dłużej omijamy reakcji na sygnały wysyłane przez nasz organizm, tym gorsze i bardziej nieodwracalne skutki mogą okazać się później, a co się z tym łączy, tym mocniej ma szansę być utrudnione nasze działanie za parę lat.


Nic wszakże bardziej mylnego. Istnieją oraz żyją bardzo prawidłowo. Należałoby namówić potomstwo na taką zamianę choćby ze względu na jego oczy.


Do owego mogą zostać doskonałymi odpowiednikami swoich pozycji słynnych z komputera czy tabletu. Np. jeśli dziecko lubi gry strategiczne, przykładowo słynną grę Settlers, jej znakomitym ekwiwalentem jest w prawdziwym bytowaniu planszówka królestwo w budowie. Tu również powiększamy nasze imperium, również mamy do dyspozycji eksploratorów czy górników. Tutaj także wznosimy dobre budynki. Jeśli pragniesz odsunąć dziecko od przykładowo Traviana , skłoń je na grę królestwo w budowie. Gra ta na pewno odwzajemni się Twojemu potomstwu w przyszłości utrzymaniem dobrego wzroku.


Dla pasjonatów opisanych wcześniej gier ekonomicznych zaistniała swoista perełka: catan gra planszowa. To zwięzła odmiana utworu "Settlers of Catan", zatem Osiedleńcy z Catanu . Tutaj także na wzorzec analogicznego tytułu popularnego z laptopów, zadaniem grającego jest między innymi budowanie dróg oraz wydobywanie minerałów. Ponadto może się nimi wymieniać z różnymi graczami.

Czy zamieszczony tu wpis wydaje Ci się interesujący? Chcesz obejrzeć dużo treści na zbliżony temat? Zatem idź tu napoje sojowe i przeglądnij kolejny wątek.

Gierka catan gra planszowa od 20 wiosen zabawia w tak zwany realu wszystkich swoich zwolenników.


Wartą uwagi jest także planszówka pt. descent wędrówki w mroku.


Wybieramy się w niej w wyczerpującą eskapadę wbrew odwiecznemu złu. Zapowiada się ciekawie? Zaciekaw się nią oraz zobacz które urozmaicenia proponuje swoim grającym pozycja descent wędrówki w mroku.
2022/01/01, 07:30