Menu strony

Każdy szef chce, aby jego pracownicy byli rewelacyjnie wyszkoleni oraz fachowi

W naszym kraju mamy kilkanaście takich specjalizacji, które są związane z pewnym podwyższonym ryzykiem albo trzeba sobie podczas wykonywania swoich obowiązków radzić często z dużym napięciem.


Masa małych chłopców śni o tym, aby być oficerami albo policjantami, gdy będą już dorośli.


testy psychologiczne


Kolejne tematy

Mówi się, że kto pyta nie błądzi - czyli gdzie zgłosić się w razie problemów

Akcja „Uwaga Nadwaga”
Styl ludzkiego życia ewoluuje każdego dnia. Czasami nachodzimy na zdarzenia, z jakimi nie potrafimy nosić się samodzielnie. Na szczęście nie jesteśmy sami.


zmiana pieluchy


Nie zdają sobie jednak wtedy sprawy z tego, jak ciężkie są to zawody. By je wykonywać należy posiadać dobre nastawienie i nie być słabym psychicznie. Najzwyczajniej w świecie trzeba posiadać pożądane predyspozycje, nie tylko fizyczne, ale również psychiczno-społeczne. By na przykład dostać się do szkoły policyjnej należy przejść testy (zobacz super-edu.pl/korepetycje/mechanika/warszawa) psychologiczne. Tak samo jest w armii. To najlepsze wyjście, ponieważ człowiek, który dostaje do użycia broń, nie powinien być nerwowy czy mieć problem z zapanowaniem nad sobą. Byłoby to zbyt kłopotliwe dla ludzi. To samo dotyczy zawodowych kierowców. Są to ludzie, którzy za kółkiem spędzają kilkadziesiąt godzin w każdym tygodniu. Wszyscy wiemy, że prowadzenie bywa denerwujące. Dlatego kierowca nie powinien być zbytnio agresywny lub jak to się inaczej określa - "narwany". Wobec tego i on powinien przejść testy (zobacz korki z matematyki) psychologiczne, aby otrzymać licencję i mieć możliwość pracować w zawodzie.


Jest grupa lekarzy, którzy twierdzą, że powinno się rozszerzyć grupę osób, które powinny przechodzić testy, aby dostać prawo do wykonywania zawodu, ponieważ świat wokół jest coraz szybszy i bardziej znerwicowany. Możliwe, że posłowie za jakiś czas będą pracować nad takim projektem.
2018/06/23, 11:15