Menu strony

Niekiedy w związkach bywa tak, że zaczyna się kryzys i należy zapisać się na terapię dla par

Życie bywa trudne oraz pędzi niesamowicie. Wobec tego o relacje powinniśmy dbać jak o piękną roślinę.


Duża ilość małżeństw w obecnych czasach przechodzi duże kryzysy.


terapia


kobieta


Kolejne tematy

Ciężki temat - co sądzisz o zabiegach in-vitro? Trzeba o tym rozmawiać.

in vitro
Chociaż niewiele się o tym jeszcze słyszy, w dzisiejszych czasach coraz większa ilość kobiet ma problemy z zajściem w ciążę. Co negatywnie wpływa na kwestie naszej płodności i czy można temu zaradzić? In-vitro to na pewno trudny temat, ale okazuje się, iż musi się z nim mierzyć coraz większa ilość kobiet. Co ma niekorzystny wpływ na naszą płodność? W współczesnych czasach przede wszystkim fakt, że kobiety zwykle odkładają decyzję o posiadaniu dziecka na odległą przyszłość. Jeszcze parędziesiąt lat wstecz kobiety często rodziły dziecko przed dwudziestym czwartym rokiem życia.


Część z nich niestety się rozwodzi. Nie musi tak być, jeżeli wybierzemy się na terapię dla małżeństw. Tam profesjonalista pomoże nam rozwiązać główne problemu, ale również sprawi, że przypomnimy sobie, za co pokochaliśmy naszą drugą połówkę. Życie dzisiaj leci niemiłosiernie. Wszyscy dużo pracują. ludzie powoli przestają ze sobą rozmawiać oraz spędzać razem czas. To przekłada się na jakość relacji. Jeśli do tego dodamy jeszcze dla przykładu trudności dnia codziennego, czyli na przykład kłopoty finansowe czy z wychowywaniem nastolatków, to mamy gotowy kryzys. On zapewne nie pojawi się z dnia na dzień. Może narastać stopniowo i niemal niedostrzegalnie. Ale później okazuje się być już tak duży, że jako małżeństwo nie możemy z niego samodzielnie wyjść. Dlatego tak ważna jest terapia.

Nie zwlekaj - czytaj artykuł (http://www.aksonaxis.pl/uszkodzenie-rdzenia-kregowego/), jeżeli zaintrygowały Cię wiadomości z opisu, który dla Ciebie opracowaliśmy. Pod poniższym linkiem wyszukasz więcej informacji.

Na kanapie u specjalisty będziemy mogli powiedzieć o tym, co nas boli. Ale bez wrzasków i obrzucania się błotem. Psycholog zatroszczy się tu o spokojny przebieg sesji. Spróbuje także wraz z nami przepracować dawne żale i aktualne problemy. Dzięki niemu nauczymy się ponownie ze sobą rozmawiać.


Odkryjemy również, że o związek trzeba dbać, bo przecież nic nie było nam dane raz na zawsze. Piękne małżeństwo jest niczym cudowny kwiat — trzeba go podlewać i dostarczać mu słońca. Tak samo bywa z miłością.
2022/01/12, 07:48