Ginekologia estetyczna oraz dodatkowezabiegi

Ginekologia estetyczna a także jej zabiegi robią się coraz popularniejsze pośród kobiet po ciąży czy w czasie menopauzy. Z pewnością nie są już tematem tabu, a okazją na drugą młodość niewieściego ciała.

Nowatorski laser MonaLisa Touch, wprowadzony jest aktualnie do niewielkiej liczby gabinetów medycyny plastycznej.

Jeżeli zainteresował Cię niniejszy tekst, to nie wahaj się i zobacz szczegóły na stronie (http://www.ursynow.centrumdemed.pl/demed-ursynow/protetyk/). Na pewno przekonasz się, że w tamtym miejscu również są to niezwykle interesujące informacje.

Oparty jest na nieinwazyjnej metodzie rekonstrukcji ścian waginy, modelując ją, nadając elastyczność jak też odpowiednie nawilżenie. Zabieg laserem jest o wiele mniej inwazyjny od cięcia skalpelem, co nieporównywalnie redukuje okres rekonwalescencji. Przeprowadzany jest poprzez wprowadzenie do wnętrza waginy specjalnej końcówki zaopatrzonej w skaner. Laser wpływa bezpośrednio na ścianki waginy modelując je, nadając początkową elastyczność jak też odnawiając włókna kolagenowe. Przez ciepło emitowane poprzez laser komórki kurczą się, natomiast w ich miejscu powstają inne kolagenowe komórki. W efekcie tkanki pochwy stają się bardziej elastyczne jak też ściśnięte.
Zabieg laserem

Rezultat zabiegu widoczny jest po miesiącu i utrzymuje się przez okres dwu lat. W zależności od stanu narządów rodnych kobiety, wystarcza jedna wizyta w gabinecie medycyny estetycznej lub zabieg (zobacz więcej i więcej) musimy ponowić od dwu do czterech razy w przeciągu czterech tygodni. MonaLisa Touch to strategia małoinwazyjna i całkiem bezbolesna, natomiast sam zabieg, po uprzedniej konsultacji medycznej trwa od 5 do 10 minut. Poszerz swoją wiedzę w zakresie medycyny estetycznej.

Zabiegi realizowane za pomocą MonaLisa Touch sprzyjają regeneracji jak też odmładzaniu narządów płciowych pań. Dla podniesienia ich komfortu życia seksualnego, szczególnie po porodzie siłami natury, przemianach będących konsekwencją procesów starzenia się oraz menopauzy, a także dla pań, które cierpią na wysiłkowe nietrzymanie moczu, infekcje, suchość a także świąd waginy, boleść oraz obniżenie jakości życia seksualnego, zabieg z wykorzystaniem tego urządzenia może znamiennie polepszyć stan zdrowia kobiet jak też wpływa na zmniejszenie obwodu waginy, dzięki czemu doświadczenia seksualne obojga partnerów nabierają na intensywności.

Laser MonaLisa Touch nie powinien być stosowany u kobiet w trakcie trwania miesiączki, będących w ciąży i w trakcie trwania kuracji nowotworowej. Także niezaleczone zakażenia narządów rodnych są przeciwwskazaniem do zrealizowania zabiegu.
2020/10/19, 08:02