Menu strony

Co mają do dyspozycji kobiety, którym nie odpowiada wygląd swoich narządów intymnych.

Kobiety bardzo lubią dbać o to, jak wyglądają, jak się ostatnio okazuje coraz częściej także w intymnych miejscach. Tu tak naprawdę sporo zamieszania robią porody, ponieważ często zdarzają różnego rodzaju naderwania, jakie mogą znacznie pogorszyć wygodę codziennego życia.


Niejednokrotnie kobiety są też po prostu mało zadowolone z wyglądu swoich narządów, i tak jak poprawiają kształt piersi czy policzków, to chcą prezentować się wszędzie ładnie. Niejednokrotnie deformacje narządów rodnych spowodować mogą różnego rodzaju problemy bólowe, poczucie wstydu i lęki przed kontaktami seksualnymi. I w takim przypadku z pomocą może przyjść ginekologia estetyczna, która w ostatnich latach bardzo intensywnie się rozwija. Coraz więcej bowiem pań decyduje się na zabiegi poprawiające wygląd ich kobiecości, i są one później niezwykle zadowolone z efektów.


ginekologia estetyczna


Jednym z wykonywanych najczęściej zabiegów tego typu jest labioplastyka. Labioplastyka polega na skorygowaniu warg sromowych, które u wielu pań powodują duże kompleksy. Labioplastyka wykonywana jest w miejscowym znieczuleniu, z reguły zabieg tego typu będzie trwał jakąś godzinę. Nie ma potrzeby zostawania na noc w klinice, można kilka godzin później wrócić do domu.


Kolejne tematy

Postaw się do pionu.

mężczyzna
Zaburzenia erekcji zdarzają się, co drugiemu facetowi po 40tym roku życia. I niestety zdarza się to coraz częściej. Gorzej, kiedy przytrafia się to mężczyznom zdawałoby się w sile wieku, a seks zamiast rozładowywać napięcie staje się powodem dodatkowych niedogodności. Bez względu na wiek, przypadłość ta sprawia, że mężczyzna traci radość życia, staje się ciężki w kontaktach ze swoim otoczeniem.


Oczywiście jak przy każdej interwencji chirurgicznej niezbędne będzie przez jakiś czas pilnowanie, aby nic poważniejszego się nie stało, lecz nie trwa to długo. Rezultaty labioplastyki są trwałe, nie ma potrzeby jej powtarzania, a faktycznie mogą zmienić życie kobiety, która zrobi sobie taki zabieg.
2018/11/08, 07:32