Menu strony

Zabawki dla malucha – co kupić, by go uszczęśliwić?

Narodziny dziecka to niezwykła chwila dla każdego rodzica. Chcą zadbać o maleństwo w jak najlepszy sposób, nie tylko doglądając go, karmiąc oraz tuląc, lecz również kupując mu odpowiednie zabawki, które będą sprzyjać jego prawidłowemu rozwojowi. Czy zdajesz sobie sprawę, co warto kupować małym brzdącom?
ciężaróka zabawkowa
Oczywiście są to zabawki edukacyjne, które już od pierwszych miesięcy życia twojego niemowlaka uczą go ważnych w późniejszym etapie życia umiejętności. Wybierane zabawki muszą być wielokolorowe, mieć różne faktury i wydawać radosne dźwięki, jakie zwrócą jego uwagę. Na początku doskonała będzie karuzela do łóżeczka, najlepiej grająca przyjemne melodie do snu. Pozwolą uspokoić maluszka i sprawią, że szybciej zamknie oczy. Najlepiej decydować się na karuzele z zabawkami o kontrastowych kolorach, jakie pozwalają na szybsze rozwijanie wzroku naszej pociechy, wspomniane melodyjki z kolei będą rozwijać jego słuch.

Jeżeli prezentowany na tej stronie wpis okazał się dla Ciebie ciekawy, kliknij tu, ponieważ na pewno warto zobaczyć także także inny analogiczny materiał!

Dziecko jest w stanie słyszeć odgłosy już wtedy, gdy jest w brzuchu mamy, ale nie zapominajmy, żeby nie były to żadne nieznośne brzmienia. Bardzo fajne zabawki dla dzieci, według mnie, mieszczą się w tym źródle: tu dowiesz się więcej.

figurki zabawkowe dla dzieci
Montując karuzelę na kołysce, nie umieszczajmy jej za nisko, aby maluch nie ściągnął jej na siebie. Dobierajmy mocne mocowania i zweryfikujmy czy karuzela nie jest ciężka. Około trzeciego-czwartego miesiąca można już kupić grzechotki i plastikowe lusterka, jakie maluszek może chwytać. Sprawdzą się także maty edukacyjne, które identycznie jak karuzele, powinny być kolorowe oraz wydawać różne dźwięki. Dla około rocznego malucha z kolei warto jest kupić klocki lub inne zabawki pozwalające mu rozwijać umiejętności ruchowe połączone ze wzrokowymi. Najistotniejsze, aby kupowane przez nas rzeczy były bezpieczne, a więc spełniały wymogi oraz były zrobione z odpowiednich materiałów. Ja ostatnio wybieram w taki sposób zabawki dla dzieci - fisher price na ceneo.pl.


Kolejne tematy

Kontrahenci uwielbiają sprawdzać promocje w gazetkach reklamowych

promocja
Czy powiemy jakie są promocje w gazetkach reklamowych?

Kiedy uwielbiamy chodzić do jakiegoś sklepu, to z pewnością często spoglądamy do gazetki promocyjnej, jaką proponuje on swoim kontrahentom. Ale czy trzeba patrzeć na promocje w gazetkach reklamowych, czy będą one rzeczywiście takie opłacalne?

Nie mogą mieć żadnych ostrych brzegów, którymi maluszek mógłby się zranić ani być zbyt ciężkie, ponieważ w przypadku gdy spadną mu na brzuszek lub stópkę, może to być dla niego bolesne. Znakomite zabawki proponuje firma Fisher Price, znana na rynku z rozbudowanej oferty oraz rewelacyjnego asortymentu dla dzieci w różnym wieku. Wybierając zabawki, które mają wpływ na rozwój naszego malucha, zatroszczymy się o jego przyszłość. Będzie szybciej mógł wykonywać wiele czynności i będzie jeszcze bardziej ciekawe świata.
2022/01/07, 07:45