Menu strony

Jaki produkt doda sportowcom dodatkowe porcje siły i powiększy ich odporność?

Osoby, które chcą dbać o właściwy sposób życia, przede wszystkim powinni wiele ćwiczyć oraz uprawiać sport. A to z kolei jest bardzo wyczerpujące, ale na szczęście ci ludzie mogliby korzystać z pomocy specjalistów, którzy troszczą się o to, aby dieta dla sportowców miała wszystkie niezbędne składniki.


Doskonałym przykładem jest towar znanej firmy, która produkuje suplementy diety.
Strzykawki, odmładzanie


Europejski Dzień Walki z Otyłością


Jednym z najsłynniejszych towarów jest odżywka pod nazwą gainer activlab mass up - witryna internetowa -, która powinna zwiększyć ilość tzw.

Jeżeli omawiany temat jest dla Ciebie ciekawy, to kliknij i przeczytaj, jakie zagadnienia posiada rekomendowana witryna (http://optyk-trejnowski.pl/szkla) - niewątpliwie materiały tam zamieszczone są tak samo zajmujące.

dobrych kalorii. Energetyczny skład preparatu ma dodawać używającym go osobom jeszcze większej dawki węglowodanów i ekstrakt białka serwatki. Stanowi on wybitny materiał budulcowy dla mięśni. Opisywany środek zawiera kreatynę i tauryny, które są niezwykle dobrym neuroprzekaźnikiem. Dodatek w formie monohydratu kreatyny w istotny sposób zwiększa siłę skurczu mięśni w czasie wykonywania ćwiczeń fizycznych oraz bardzo zwiększa ich wytrzymałość.


Przedstawiany towar jest oferowany w opakowaniach o różnorodnych wielkościach. Przykładowo Gainer Activlab Mass Up 5000 to w rzeczywistości aż 5 kg niezwykle skutecznego suplementu, który mógłby sprawić, że każdy, kto będzie go używał, będzie posiadał nadludzką siłę. Wartość energetyczna w 100g dawki takiego towaru to aż 393 kcal (166 kJ). W środku uwzględnione są takie aminokwasy jak L-alanina, l-cystyna czy L-histydyna i znacznie więcej. Jedną dawkę (100g) trzeba rozmieszać z 200ml wody bądź mleka.
Odpowiednią ilość może pomóc odmierzyć zawarta w opakowaniu miarka. Towar trzeba przechowywać w suchym miejscu, którego temp. nie powinna być przekraczać 25 st. Celsjusza. Trzeba również chronić preparat przed dostępem światła.
2019/02/16, 07:48