Menu strony

Kategorie gier dla miłośników takiego rodzaju rozrywki

W okresie Internetu, gry to kluczowa kategoria, dla której większość osób używa z łącza. Z każdym rokiem graczy w różnym wieku jest coraz więcej, tak jak i gier, które każdy może zarówno kupić, jak i zagrać online.


Jedną z gier dostępnych w Internecie jest Pirate Storm, która kradnie gusta wszystkich – przede wszystkim miłośników żeglarstwa i nieco bardziej fikcyjnych elementów – piratów i potworów.


sport - perspektywa


Gra polega na walce ze wspomnianymi już maszkarami oraz bezlitosnymi kapitanami walczących po ciemnej stronie mocy. Należy jednak dodać, iż na morzu nie zabraknie również innych graczy. W Pirate Storm trzeba wypełniać postawione przed graczami zadania, jak również bronić własny statek i załogę przed próbującymi zaatakować wrogami. Najważniejszym zadaniem jest kolekcjonowanie znalezionych skarbów i przy okazji zatapianie statków innych piratów. Jest to wspaniała przygoda kategorii survivalowej. Na początku gracz musi – wraz ze swoją załogą – zlikwidować przeszkody w charakterze stworów, a następnie stoczyć walki, by wzbić się na szczyty oraz zostać ikoną morską. Wraz z kolejnymi etapami, trudność gry wzrasta, lecz również i zabawa jest większa.


gry wyścigi


Kolejne tematy

Kiedy pojawia się maluch

Ciąża, płeć dziecka
Przyjście na świat malucha to szalenie istotne wydarzenie w życiu dwojga ludzi. Od tego dnia w zasadzie wszystko ulega zmianie. Rodzicie muszą dawać sporo uwagi maluchowi, a także przystosować prawidłowo dom. Oto trzy najważniejsze kwestie, o które trzeba zadbać.


Wśród gier można znaleźć także coś dla miłośników motorsportu i rywalizacji na torze. Jeśli ktoś chce odnaleźć najlepsze gry wyścigi to jedna z kategorii, która ma rzesze fanów.


Pisk ogumienia, warkot silników oraz rywalizacja na torach, bądź ulicach to niesamowita okazja na wczucie się w rolę kierowcy wyścigowego. Większość z nich oferuje niesamowite emocje, jak również – grafikę zbliżoną do przeczywistych wyścigów rodem z F1, bądź innych prestiżowych serii, które są podziwiane przez tysiące kibiców.
2020/03/11, 07:44