Menu strony

Samochodziki dla dzieci- podaruj własnemu dziecku uśmiech

Jedną z pierwszych zabawek, w które rodziny zaopatrują własne latorośle jest jeździk. Rynek jest obfity w różnego rodzaju jeździki dla dzieci. Dużo z nich wygląda tak samo – kółka, siodełko, kierownica, pedały, zasilacz, łańcuchy. Wydaje się, że nic w tym temacie nie może być oryginalne. A jednak! Prekursorski jest TwistCar. To naprawdę wyjątkowe autko dla dziecka.

Dziecko w samochodziku
Unikalność roweru Twistcar (jeździki dla dziewczynek na twistcar.pl) opiera się na energii, dzięki której jest napędzany. Nie potrzeba tu żadnych baterii, silników czy innych zasilaczy. Wyłączną energią ,która jest potrzebna do jego naładowania jest energia maluszków, której oczywiście dzieci posiadają bardzo dużo. Jak to możliwe? Autko dla dziecka porusza się przy wykonywaniu naprzemiennego ruchu kierownicą prawo i lewo. Mechanizm ten sprawia, że brzdąc ma pierwszorzędną zabawę a w tym samym czasie kształtuje mięśnie w całym ciele. Autko może rozwinąć prędkość max. 2.8 m/s, a jego największe możliwe obciążenie wynosi 120 kilogramy, co umożliwia kolektywną zabawę ze swą pociechą. Jeździki dla dziecka TwistCar charakteryzuje dużo plusów. Nie licząc już ekologiczności są wyjątkowo wytrzymałe. Wykonane są z wysokiej jakości półproduktów, jednocześnie przyjaznych dla środowiska naturalnego.

Wejdź na naszą stronę i czytaj tu (http://www.wielkor.pl/pl/c/Tablice-korkowe/16) kolejne interesujące wiadomości na ów temat. W przypadku pewnych zapytań z radością znajdziemy odpowiedź na wszelkie Twoje powątpiewania.

Nie ma w nich składowych ulegających naturalnemu zużyciu, dlatego raz zakupione wystarczają na lata używania. Wyposażając swoje dziecko w TwistCar można być spokojnym o jego bezpieczeństwo. To autko dla dziecka posiada wszystkie atesty oraz spełnia wymogi bezpieczeństwa ,które obowiązują w UE. Drobna konstrukcja rowerka (ciekawa historia) zapewnia nieskrępowane użytkowanie go w mieszkaniu. Plusem jest też to, że jego koła nie rysują podłóg.

Prekursorski TwistCar zyskał względy dzieci na wszystkich państwach. Jest idealną alternatywą dla komputera oraz programów telewizyjnych, bo poprawia kondycję maluszków. Zatem jeśli chcesz, aby Twój maluch posiadał własny czarodziejski, niepowtarzalny pojazd – daj mu TwistCar!
2022/05/29, 07:42