Menu strony

Obozy konne czyli wakacje w siodle

Na pewno każdy chciałby, aby jego pociecha spędzała długo oczekiwane wakacje aktywnie. W internecie można wyszukać wiele sugestii obozów i kolonii, włączając w to ostatnimi czasy cieszące się dużą popularnością wyjazdy pozwalające dziecku nauczyć się czegoś intrygującego lub doskonalić swoje umiejętności, jak np. obozy konne. Taka forma wypoczynku dostarcza dziecku ruchu i zajęcia a w tym samym czasie stanowi świetną wakacyjną rozrywkę.


Agroturystyka na Kaszubach
Jeździectwo (rzuć okiem) to nie tylko aktywność pomagająca utrzymać dziecko w dobrej formie fizycznej i dająca zajęcie w trakcie wakacji. Jazda konna uczy odpowiedzialności za konia, którym się trzeba regularnie zająć. Dziecko poznaje zasady bezpieczeństwa w czasie jazdy, poznaje też sposoby dbania o konia, czy nawet pomaga w nauce innych dzieci. Funkcjonowanie blisko natury pozwala dziecku odetchnąć.

Polecanym ośrodkiem oferującym swoim klientom obóz jeździecki jest na przykład Szkoła Jazdy Konnej Patataj. Wyjazdy przeznaczone są dla dzieci i młodzieży w różnym wieku, a jazdy są dokładnie dobrane do wymagań wybranych grup wiekowych. Ośrodek jest jednym z największych klubów w okolicach warszawy.

Niezależnie od tego na jaką kolonię wyślemy naszą pociechę zalecamy spytać dziecko co chciałoby poznać i dobrać opcję do jego zainteresowań.

Zaciekawił Cię nasz artykuł? Jeżeli tak, to śmiało zobacz, co znajdziesz w ofercie, która tyczy się podobnej problematyki.

Dzięki temu wakacje na pewno będą radosne.


Odkryj propozycję Stadniny Patataj:

Wyświetl większą mapę
2021/10/21, 09:01